کد خبر: ۸۸۲۱۶
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۸/۱۲

افزایش ۸۱ واحدی شاخص بورس
در اولین روز هفته بورسی:

افزایش ۸۱ واحدی شاخص بورس

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۱۲ آبان‌ماه ۹۷ با افزایش ۸۱ واحدی به رقم ۱۸۳ هزار و ۴۴۹ واحد افزایش یافت و سبز ماند. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۱۲۷ واحدی عدد ۱۹ هزار و ۸۵۴ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۹.۹۱ واحد کاهش یافت و قرمز ماند.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه 12  آبان‌ماه 97 با افزایش 81 واحدی به رقم 183 هزار و 449 واحد بالا رفت و سبز ماند. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش 127 واحدی عدد 19 هزار و 854 واحد را به نمایش گذاشت. شاخص بازار اول با کاهش 111 واحدی به رقم  136 هزار و  255 واحد تنزل کرد و شاخص بازار دوم 992 واحد افزایش یافت و عدد 360 هزار و 83 واحد را به نمایش گذاشت.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به رقم 7817 میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن 2.433 میلیارد سهم و اوراق مالی قابل معامله طی 143 هزار و 823 نوبت دادوستد بود.
 
در معاملات امروز شرکتهای صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معدنی و صنعتی گل گهر ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ بیشترین تاثیر مثبت را بر روی شاخص کل داشتند. از سوی دیگر فولاد مبارکه اصفهان بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشت.
 
در بازار فرابورس هم شاخص  9.91 واحد کاهش یافت و رقم 2008 واحد را به نمایش گذاشت و  قرمز ماند.
 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ