کد خبر: ۸۸۲۶۷
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۸/۱۳

عقبگرد بورس به کانال ۱۸۲ واحد
در ۱۳ آبان؛

عقبگرد بورس به کانال ۱۸۲ واحد

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یک‌شنبه ۱۳ آبان‌ماه ۹۷ با کاهش ۵۳۰ واحدی به رقم ۱۸۲ هزار و ۹۱۹ واحد عقب رفت و قرمز شد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۱۵۹ واحدی عدد ۱۹ هزار و ۶۹۴ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۲۳.۶۴ واحد کاهش یافت و قرمز ماند.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یک‌شنبه 13  آبان‌ماه 97 با کاهش 530 واحدی به رقم 182 هزار و 919 واحد عقب رفت و قرمز شد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش 159 واحدی عدد 19 هزار و 694 واحد را به نمایش گذاشت. شاخص بازار اول با کاهش 449 واحدی به رقم  135 هزار و  805 واحد تنزل کرد و شاخص بازار دوم 771 واحد کاهش یافت و عدد 359 هزار و 312 واحد را به نمایش گذاشت.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به رقم 6057 میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن 2.127 میلیارد سهم و اوراق مالی قابل معامله طی 149 هزار و 4 نوبت دادوستد بود.
 
در معاملات امروز شرکتهای معدنی و صنعتی گل گهر، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و 
گروه مدیریت سرمایه گذاری امیدملی‌ بیشترین تاثیر مثبت را بر روی شاخص کل داشتند. از سوی دیگر گروه مپنا (سهامی عام)، پتروشیمی پارس و گسترش نفت و گاز پارسیان بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشت.
 
در بازار فرابورس هم شاخص  23.64 واحد کاهش یافت و رقم 1984 واحد را به نمایش گذاشت و  قرمز ماند.
 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ