کد خبر: ۸۹۶۷۰
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۷/۸/۲۳

سمینار پرداخت خرد با دبیری صادق فرامرزی
شرکت کارت اعتباری ایران کیش

سمینار پرداخت خرد با دبیری صادق فرامرزی

صادق فرامرزی مدیر عامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش به عنوان دبیر علمی سمینار پرداخت خرد دردومین روز از چهارمین نمایشگاه تراکنش، به بررسی این موضوع با حضور فعالان و مدیران صنعت پرداخت در کشور می پردازد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، صادق فرامرزی مدیر عامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش به عنوان دبیر علمی سمینار پرداخت خرد دردومین روز از چهارمین نمایشگاه تراکنش، به بررسی این موضوع با حضور فعالان و مدیران  صنعت پرداخت در کشور می پردازد.

پرداخت خرد در شهرهوشمند، انقلاب پرداخت و آینده پرداخت خرد درایران در کنار برگزاری پنل تخصصی ، به عنوان محورهای این نشست تخصصی است .

این سمینار با حضور و سخنرانی حمید بنائیان، علیرضا بزرگمهری ، حسام مقصودلو ، محمد جواد رجائیان ، مهدی عبادی ، ایمان محمدی ، محمد محمد پور ، کاظم امینایی و حسین اسلامی، در روز چهارشنبه از ساعت 13:30 تا 16:30 واقع در سالن بهارستان تالار اصلی چهارمین نمایشگاه و همایش تراکنش برگزار خواهد شد.

چهارمین نمایشگاه تراکنش از روز بیست و دوم آبان تا بیست و چهارم آبان واقع در بوستان گفتگوی تهران ضمن برپایی نمایشگاه به ارائه سمینار، نشست، پنل، کارگاه علمی و کارگاه معرفی محصولات در حوزه صنعت پرداخت می پردازد.

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ