کد خبر: ۹۱۲۳۴
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۹/۱۳

تحقق ۱۲۰درصدی برنامه بانکداری مجازی
در نشست مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیر شعب این بانک در استان لرستان ؛

تحقق ۱۲۰درصدی برنامه بانکداری مجازی

در ادامه دیدارهای صمیمانه مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیران استانی شعب این بانک که با هدف ارتباط مستقیم و بدون واسطه و به منظور بررسی نقاط قوت و ضعف و حرکت در مسیر بالندگی صورت می گیرد، روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با علی‌ جهانی میر مدیر شعب استان لرستان در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی در تهران دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک،  در این دیدار که روز دوشنبه 12 آذرماه  در ساختمان مرکزی این بانک در تهران برگزار شد، جهانی میر عملکرد مدیریت این بانک در استان لرستان را در حوزه های تجهیز منابع،وصول مطالبات و املاک تملیکی،مدیریت اعتبارات،خدمات نوین و بانکداری الکترونیک،خدمات ارزی، و... در فضایی صمیمانه برای مدیرعامل بانک تشریح و رهنمودهای لازم را دریافت کرد.

بر اساس این گزارش، تحقق 113 درصدی برنامه سپرده های مردمی ، رشد مناسب نسبت سپرده های ارزان قیمت به کل سپرده ها، جذب 80 درصدی اعتبار توسعه اشتغال پایدار روستایی و تحقق 120 درصدی برنامه بانکداری مجازی از جمله دستاوردهای مدیریت بانک کشاورزی استان لرستان در سال جاری تا کنون بوده است.
این گزارش می افزاید هدف اصلی از برگزاری این سلسله نشست ها علاوه بر بررسی نقاط قوت و ضعف و تحلیل عملکرد، بیان بی واسطه انتظارات و دیدگاه ها، همسان سازی فرهنگ سازمانی در رده های مختلف ، ترویج الگوی مناسب ارتباطی برای تمام سطوح سازمانی و افزایش تعهد سازمانی برای رشد و بالندگی بانک کشاورزی است.
شایان ذکر است در این برنامه، مدیران استان ها پیش از نشست با مدیرعامل، در کارگروه تحلیل عملکرد که با حضور عبداله سلیمانی مدیر امور حوزه مدیریت و رییس و معاونان اداره کل نظارت بر امور شعب این بانک برگزار می شود، حضور می یابند و عملکرد آن ها و نقاط قوت و ضعف استان در شاخص های کمی مورد تحلیل قرار می گیرد.

 


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ