کد خبر: ۹۱۳۱۲
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۷/۹/۱۴

رشد چشمگیر عملیات ارزی در شعب استان
در نشست مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیر شعب استان هرمزگان عنوان شد:

رشد چشمگیر عملیات ارزی در شعب استان

در ادامه دیدارهای صمیمانه مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیران استانی شعب این بانک که با هدف ارتباط مستقیم و بدون واسطه و به منظور بررسی نقاط قوت و ضعف و حرکت در مسیر بالندگی صورت می گیرد، روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با مهدی جهان نجاتی مدیر شعب استان هرمزگان در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی در تهران دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، در این دیدار که روز سه شنبه 13 آذرماه  در ساختمان مرکزی این بانک در تهران برگزار شد، جهان نجاتی عملکرد مدیریت این بانک در استان هرمزگان را در حوزه های تجهیز منابع،وصول مطالبات و املاک تملیکی،مدیریت اعتبارات،خدمات نوین و بانکداری الکترونیک،خدمات ارزی، و... در فضایی صمیمانه برای مدیرعامل بانک تشریح و رهنمودهای لازم را دریافت کرد.

بر اساس این گزارش، رشد چشمگیر عملیات ارزی و به تبع آن درآمد ارزی استان، تحقق 138 درصدی برنامه بانکداری مجازی، جذب 93 درصدی اعتبار توسعه اشتغال پایدار روستایی، تحقق 111 درصدی برنامه واگذاری اموال تملیکی، موفقیت در جذب منابع ارزان قیمت و تحقق 97 درصدی برنامه سپرده های مردمی ، از جمله دستاوردهای مدیریت بانک کشاورزی استان هرمزگان در سال جاری تا کنون بوده است.

این گزارش می افزاید هدف اصلی از برگزاری این سلسله نشست ها علاوه بر بررسی نقاط قوت و ضعف و تحلیل عملکرد، بیان بی واسطه انتظارات و دیدگاه ها، همسان سازی فرهنگ سازمانی در رده های مختلف ، ترویج الگوی مناسب ارتباطی برای تمام سطوح سازمانی و افزایش تعهد سازمانی برای رشد و بالندگی بانک کشاورزی است.

شایان ذکر است در این برنامه، مدیران استان ها پیش از نشست با مدیرعامل، در کارگروه تحلیل عملکرد که با حضور عبداله سلیمانی مدیر امور حوزه مدیریت و روسا و معاونان اداره کل نظارت بر امور شعب این بانک برگزار می شود، حضور می یابند و عملکرد آن ها و نقاط قوت و ضعف استان در شاخص های کمی مورد تحلیل قرار می گیرد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ