کد خبر: ۹۳۲۱۱
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰

تحقق ۸۴درصدی برنامه سپرده های مردمی
نشست مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیر شعب کهگیلویه وبویر احمر

تحقق ۸۴درصدی برنامه سپرده های مردمی

در ادامه دیدارهای صمیمانه مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیران شعب این بانک در استان ها، روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با بهنام فرحبخش مدیر شعب استان کهگیلویه وبویراحمد دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک،  در این دیدار که روز یکشنبه نهم دی ماه در ساختمان مرکزی این بانک و با هدف ارتباط مستقیم و بدون واسطه برای بررسی نقاط قوت و ضعف و حرکت در مسیر بالندگی  برگزار شد، فرحبخش عملکرد مدیریت این بانک در استان  کهگیلویه و بویر احمد را در حوزه های تجهیز منابع،وصول مطالبات و املاک تملیکی،مدیریت اعتبارات،خدمات نوین و بانکداری الکترونیک،خدمات ارزی، و... در فضایی صمیمانه برای مدیرعامل بانک تشریح و رهنمودهای لازم را دریافت کرد.

بر اساس این گزارش، تحقق 84 درصدی برنامه سپرده های مردمی استان، جذب 74 درصدی اعتبار طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری ، افزایش سرانه مبلغ ضمانت نامه های صادره و افزایش نسبت سپرده های ارزان قیمت، از جمله دستاوردهای مدیریت بانک کشاورزی استان  کهگیلویه و بویر احمد در سال جاری تا کنون بوده است.
این گزارش می افزاید هدف اصلی از برگزاری این سلسله نشست ها علاوه بر بررسی نقاط قوت و ضعف و تحلیل عملکرد، بیان بی واسطه انتظارات و دیدگاه ها، همسان سازی فرهنگ سازمانی در رده های مختلف ، ترویج الگوی مناسب ارتباطی برای تمام سطوح سازمانی و افزایش تعهد سازمانی برای رشد و بالندگی بانک کشاورزی است.
شایان ذکر است در این برنامه، مدیران استان ها پیش از نشست با مدیرعامل، در کارگروه تحلیل عملکرد که با حضور عبداله سلیمانی مدیر امور حوزه مدیریت و رئیس و معاونان اداره کل نظارت و امور شعب این بانک برگزار می شود، حضور می یابند و عملکرد آن ها و نقاط قوت و ضعف استان در شاخص های کمی مورد تحلیل قرار می گیرد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ