کد خبر: ۹۳۲۸۷
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲

معاون رییس سازمان بورس اعلام کرد :

نماد ۵ بانک و موسسه باز نمی‌شود

معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس با اعلام اینکه امکان بازگشایی نماد ۵ بانک و موسسه به دلیل طرح ادغام وجود ندارد گفت: فرآیند خروج داوطلبانه سهامداران این بانک‌ها تا پایان سال عملیاتی می‌شود.
نماد ۵ بانک و موسسه باز نمی‌شود

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، به نقل از سنا، حسن امیری درباره بازگشایی نمادهای  بانکی، افزود: بازگشایی نماد بانک پاسارگاد انجام شد اما بازگشایی نماد معاملاتی بانک های «مهر اقتصاد، حکمت، قوامین، انصار و موسسه اعتباری کوثر» شرایط متفاوتی دارند و بحث ادغام در یک بانک واحد مطرح است به همین دلیل بنابراین تا تعیین تکلیف این ادغام، نماد این ۵ بانک و موسسه متوقف می‌ماند.

معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس افزود: سازمان بورس در بحث ادغام بانک‌ها طی جلساتی با بانک مرکزی، حافظ حقوق و منافع سرمایه گذاران است.

این مقام رسمی سازمان بورس  در ادامه اعلام کرد: پیشنهاداتی نیز از سوی سازمان مطرح شده اما اعلام زمان بازگشایی آنها امکان پذیر نیست.

امیری افزود : در این میان راهکاری برای خروج داوطلبانه سهامداران از این نمادها پیش بینی شده که در حال تصویب است و احتمالا فرآیند خروج داوطلبانه تا پایان سال عملیاتی می‌شود.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ