کد خبر: ۹۳۵۰۸
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸

نشست مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیر شعب تهران
رشد چشمگیر عملیات ارزی نسبت به سال گذشته

نشست مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیر شعب تهران

در ادامه دیدارهای صمیمانه مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیران استانی شعب این بانک که با هدف ارتباط مستقیم و بدون واسطه و به منظور بررسی نقاط قوت و ضعف و حرکت در مسیر بالندگی صورت می گیرد، روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با علینقی منصور بیگی مدیر شعب تهران بزرگ در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی در تهران دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، در این دیدار که روز شه شنبه 18 دی ماه در ساختمان مرکزی این بانک در تهران برگزار شد، منصوربیگی عملکرد مدیریت این بانک در تهران بزرگ را در حوزه های تجهیز منابع،وصول مطالبات و املاک تملیکی،مدیریت اعتبارات،خدمات نوین و بانکداری الکترونیک،خدمات ارزی، و... در فضایی صمیمانه برای مدیرعامل بانک تشریح و رهنمودهای لازم را دریافت کرد.

بر اساس این گزارش، رشد چشمگیر عملیات ارزی نسبت به سال گذشته و رسیدن به مبلغ 2416 میلیارد دلار تا پایان آذرماه، جذب 97درصدی اعتبار طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری،  افزایش سرانه مبلغ ضمانت نامه های صادره، 85درصد وصول مطالبات ، تحقق 74 درصدی برنامه بانکداری مجازی و تحقق 70 درصدی برنامه واگذاری اموال تملیکی، از جمله دستاوردهای مدیریت بانک کشاورزی تهران بزرگ در سال جاری تا کنون بوده است.

این گزارش می افزاید هدف اصلی از برگزاری این سلسله نشست ها علاوه بر بررسی نقاط قوت و ضعف و تحلیل عملکرد، بیان بی واسطه انتظارات و دیدگاه ها، همسان سازی فرهنگ سازمانی در رده های مختلف ، ترویج الگوی مناسب ارتباطی برای تمام سطوح سازمانی و افزایش تعهد سازمانی برای رشد و بالندگی بانک کشاورزی است.

شایان ذکر است در این برنامه، مدیران استان ها پیش از نشست با مدیرعامل، در کارگروه تحلیل عملکرد که با حضور عبداله سلیمانی مدیر امور حوزه مدیریت و رییس و معاونان اداره کل نظارت و امور شعب این بانک برگزار می شود، حضور می یابند و عملکرد آن ها و نقاط قوت و ضعف استان در شاخص های کمی مورد تحلیل قرار می گیرد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ