کد خبر: ۹۵۴۴۶
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۴

ریزش دسته جمعی ارزش سهام بانک‌ها
شاخص کل بورس ۱.۵۷ درصد افت کرد

ریزش دسته جمعی ارزش سهام بانک‌ها

ارزش سهام همه بانک‌ها در بازار سهام امروز ۱۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ ریزش داشت چرا که کل بورس تهران وضعیت قرمز را تجربه کرد و شاخص کل بورس با افتی ۱.۵۷ درصدی نسبت به روز نخست این هفته به ۱۵۷ هزار و ۳۵۲ واحد رسید که در مقایسه با دیروز بیش از ۲۵۰۰ واحد ریزش داشت. البته درصد ریزش ارزش سهام بانک‌ها در بازار سهام بیشتر از شاخص کل بورس بود و سهامداران بانک‌ها روز خوبی را تجربه نکردند.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک،ارزش سهام همه بانک‌ها در بازار سهام امروز ۱۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ ریزش داشت چرا که کل بورس تهران وضعیت قرمز را تجربه کرد و شاخص کل بورس با افتی ۱.۵۷ درصدی نسبت به روز نخست این هفته به ۱۵۷ هزار و ۳۵۲ واحد رسید که در مقایسه با دیروز بیش از ۲۵۰۰ واحد ریزش داشت. البته درصد ریزش ارزش سهام بانک‌ها در بازار سهام بیشتر از شاخص کل بورس بود و سهامداران بانک‌ها روز خوبی را تجربه نکردند.

در پایان معاملات امروز بازار سهام، هر سهم بانک تجارت ۲.۷۸ درصد، بانک ملت ۳.۱۶ درصد، بانک صادرات ۴.۹۵ درصد، بانک پاسارگاد .۰۴ درصد، پست بانک ۴.۹۷ درصد، بانک دی ۴.۹۷ درصد، بانک سینا ۳.۲۶ درصد، بانک پارسیان ۴.۲۴ درصد، بانک اقتصاد نوین ۳.۳ درصد و بانک خاورمیانه هم ۱.۳۵ درصد بر اساس آخرین قیمت ثبت شده ریزش داشت.
نماد بانک‌های گردشگری، انصار و حکمت ایرانیان و موسسات اعتباری کوثر و ملل همچنان متوقف است.
 
آخرین تغییرات قیمت سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بازار سهام - 97/11/14
 
قیمت سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بازار سهام - 97/11/14
 
درصد تغییر سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بازار سهام - 97/11/14


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ