کد خبر: ۹۵۵۱۹
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۵

دی، کارآفرین و پست بانک بیشترین ریزش را تجربه کردند

رشد ۵ درصدی ارزش سهام بانک اقتصاد نوین

سومین روز از معاملات بازار سهام ایران در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری با شیرین شدن کام سهامداران بانک اقتصاد نوین همراه شد به نحوی که ارزش هر سهم این بانک در آخرین قیمت معامله شده نسبت به روز قبل حدود ۵ درصد رشد کرد که بیشترین رشد قیمت سهام در گروه بانکی‌ها بود. این در حالی بود که ارزش هر سهم بانک دی ۴.۸۵ درصد، پست بانک ۳.۹۴ درصد و کارآفرین ۴.۲۷ درصد ریزش کرد.
رشد ۵ درصدی ارزش سهام بانک اقتصاد نوین

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، سومین روز از معاملات بازار سهام ایران در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری با شیرین شدن کام سهامداران بانک اقتصاد نوین همراه شد به نحوی که ارزش هر سهم این بانک در آخرین قیمت معامله شده نسبت به روز قبل حدود ۵ درصد رشد کرد که بیشترین رشد قیمت سهام در گروه بانکی‌ها بود. این در حالی بود که ارزش هر سهم بانک دی ۴.۸۵ درصد، پست بانک ۳.۹۴ درصد و کارآفرین ۴.۲۷ درصد ریزش کرد.

در حالی که نماد بانک‌های گردشگری، انصار، حکمت ایرانیان و موسسات اعتباری کوثر و ملل همچنان متوقف است، دیروز هر سهم بانک تجارت ۱۶۸۵، بانک ملت ۲۳۴۹، بانک صادران ۱۲۶۰، پست بانک ۱۸۷۶، بانک دی ۱۳۱۴، بانک سینا ۱۰۵۰، بانک پارسیان ۱۰۵۰، بانک اقتصاد نوین ۲۴۱۲، بانک کارآفرین ۱۸۶۱ و بانک خاورمیانه هم ۲۵۸۰ ریال قیمت خورد.
آخرین تغییرات قیمت سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بازار سهام - 97/11/15
 
قیمت سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بازار سهام - 97/11/15
 
درصد تغییر سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بازار سهام - 97/11/15


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ