کد خبر: ۹۵۵۲۷
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۵

قیمت دلار در صرافی ملی ۲۰۰ تومان زیاد شد
بعداز ظهر دوشنبه ۱۵ بهمن؛

قیمت دلار در صرافی ملی ۲۰۰ تومان زیاد شد

قیمت دلار در صرافی‌های بانک ها با افزایش ۲۰۰ تومانی نسبت به صبح امروز ، ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان تعیین شده است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می‌کردند.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک،   صبح امروز صرافی‌های بانک ها قیمت دلار را برای روز جاری با افزایش 450 تومانی نسبت به نرخ پایانی روز قبل، 11 هزار و 450 تومان اعلام کردند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 11 هزار و 350 تومان خریداری می‌کردند.

ولی از دقایقی قبل نرخ ها در صرافی های بانکی مجدد افزایش یافته است؛ برهمین اساس دلار با 200 تومان افزایش نسبت به صبح امروز 11 هزار و 650 تومان فروخته و با قیمت 11 هزار و 550 تومان خریداری می شود.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک ها که صبح امروز 13 هزار و 500 تومان اعلام شده بود با 200 تومان افزایش به 13 هزار و 700 تومان رسیده است. قیمت خرید یورو نیز در صرافی های بانکی 13 هزار و 600 تومان اعلام شده است.

5 صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت 10 تا 15 تا 2000 دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

بیشتر بخوانیدارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ