کد خبر: ۹۵۶۲۳
۱۹:۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷

با انتشار کارنامه دی‌ماه ۱۳۹۷

بیمه معلم هرچه گرفت؛ خسارت داد

کارنامه شرکت بیمه معلم در دی‌ماه ۱۳۹۷ نشان می‌دهد که نسبت خسارت پرداخت شده به حق بیمه دریافتی این شرکت به ۹۹ درصد رسیده و به این ترتیب بیمه معلم به میزان حق بیمه صادره در رشته‌های مختلف بیمه‌ای خسارت پرداخت کرده است. این شرکت بیمه‌ای در دی‌ماه امسال ۱۱۲ میلیارد و ۷۵۹ میلیون تومان حق بیمه گرفته و ۱۱۱ میلیارد و ۶۵۶ میلیون ریال به بیمه‌گذاران زیان‌دیده خسارت داده است.
بیمه معلم هرچه گرفت؛ خسارت داد

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، کارنامه شرکت بیمه معلم در دی‌ماه ۱۳۹۷ نشان می‌دهد که نسبت خسارت پرداخت شده به حق بیمه دریافتی این شرکت به ۹۹ درصد رسیده و به این ترتیب بیمه معلم به میزان حق بیمه صادره در رشته‌های مختلف بیمه‌ای خسارت پرداخت کرده است. این شرکت بیمه‌ای در دی‌ماه امسال ۱۱۲ میلیارد و ۷۵۹ میلیون تومان حق بیمه گرفته و ۱۱۱ میلیارد و ۶۵۶ میلیون ریال به بیمه‌گذاران زیان‌دیده خسارت داده است.

نگاهی به پرتفوی شرکت بیمه معلم در دی‌ماه امسال نشان می‌دهد که ۴۷ درصد از حق بیمه دریافتی در دی‌ماه به رشته بیمه شخص ثالث، ۱۴ درصد به بیمه تکمیل درمان، ۷ درصد به بیمه حوادث سرنشین، ۷ درصد به بیمه بدنه خودرو، ۶ درصد به بیمه آتش‌سوزی، ۵ درصد بیه بیمه مسئولیت، ۱۲ درصد به بیمه زندگی اندوخته‌دار و باقی آن به سایر رشته‌ها اختصاص دارد.
این در حالی است که از مجموع ۱۱۱ میلیارد و ۶۵۶ میلیارد تومان خسارت پرداختی در دی‌ماه امسال، ۵۰ درصد برای جبران خسارت ناشی از بیمه‌نامه‌های شخص ثالث، ۱۱ درصد به بیمه‌های زندگی غیراندوخته‌ای، ۹ درصد به بیمه کشتی، ۱۰ درصد به بیمه‌های تکمیل درمان، ۵ درصد بیمه حوادث سرنشین، ۴ درصد بیمه بدنه خودرو اختصاص دارد.
برآیند میزان خسارت پرداختی به حق بیمه دریافتی شرکت بیمه معلم در دی‌ماه امسال نشان می‌دهد که شاخص نسبت خسارت به حق بیمه در رشته بیمه درمان ۶۹ درصد، بیمه شخص ثالث ۱۰۶ درصد، بیمه حوادث سرنشین ۷۲ درصد، بیمه مسئولیت ۶۸ درصد، بیمه زندگی غیر اندوخته‌ای ۸۶۸۳ درصد بوده است. از جمله اینکه  حق بیمه شرکت بیمه معلم در رشته بیمه مهندسی نخست ماه فصل زمستان امسال منفی ۱۵ میلیارد و ۵۷۳ میلیون ریال و میزان خسارت پرداختی هم ۴ میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال و در رشته بیمه کشتی حق بیمه دریافت شده منفی ۱۱ میلیارد و ۸۸ میلیون ریال و میزان خسارت پرداخت شده ۹۷ میلیارد و ۶۳ میلیون ریال برآورد شده است.
بررسی‌های دنیای بانک نشان می‌دهد که نسبت خسارت پرداختی بیمه معلم به حق بیمه دریافت شده در ۱۰ ماه نخست سال ۵۲ درصد بوده است. 
 
کارنامه شرکت بیمه معلم در حق بیمه صادره و خسارت پرداخت شده - دی‌ماه 1397


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ