کد خبر: ۹۵۶۲۴
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷

پیشنهاد هیئت مدیره به سهامداران

سرمایه بانک گردشگری ۵ برابر می‌شود

هیئت مدیره بانک گردشگری پیشنهاد افزایش ۵ برابری سرمایه این بانک را به مجمع عمومی فوق‌العاده سهامداران این بانک ارائه کرد. در حال حاضر سرمایه بانک گردشگری ۶۰۰ میلیارد تومان است که در صورت تصویب پیشنهاد هیات مدیره از سوی سهامداران به ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.
سرمایه بانک گردشگری ۵ برابر می‌شود

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک،هیئت مدیره بانک گردشگری پیشنهاد افزایش ۵ برابری سرمایه این بانک را به مجمع عمومی فوق‌العاده سهامداران این بانک ارائه کرد. در حال حاضر سرمایه بانک گردشگری ۶۰۰ میلیارد تومان است که در صورت تصویب پیشنهاد هیات مدیره از سوی سهامداران به ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان می‌رسد. 

در اطلاعیه رسمی بانک گردشگری آمده است: با عنایت به ماده ۳ دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۷ مهرماه ۱۳۹۵ هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره بانک گردشگری به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۶ هزار میلیارد ریال به مبلغ ۳۶ هزار میلیارد ریال از محل آورده نقدی سهامداران ،مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها به منظور اجرای اقدامات اصلاحی که در تاریخ ۱۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌شود و اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش یادشده بعدا اطلاع‌رسانی خواهد شد. بدیهی است انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده خواهد بود.
 


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ