کد خبر: ۹۵۸۳۱
۱۳:۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷

افق در بورس کشف قیمت شد

در جریان عرضه اولیه سهام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق"، هر سهم این شرکت امروز در بورس تهران ۱۶۹۵۰ ریال کشف قیمت شد.
افق در بورس کشف قیمت شد

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، عرضه اولیه سهام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به عنوان هفدهمین شرکت جدید امسال بازار سهام، امروز(شنبه) در بورس تهران انجام و هر سهم این شرکت در نماد "افق" 16 هزار 950 ریال کشف قیمت شد.

در این عرضه اولیه تعداد 50 میلیون سهم معادل 5 درصد از سهام این شرکت در حالی روی میز فروش رفت که کف و سقف قیمتی برای هر سهم آن به ترتیب 16 هزار ریال و 16 هزار و 950 ریال اعلام شده و حداکثر سهمیه درنظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی برای این عرضه نیز 200 سهم به ثبت بود.

همچنین مدیریت این عرضه بر عهده شرکت کارگزاری بانک ملت و متعهد عرضه شرکت مدیریت صنعت خرده‌فروشی کوروش و متعهد خرید نیز سرمایه‌گذاری توسعه صنایع گلرنگ با سقف تعهد خرید 50 درصد از کل سهام قابل عرضه اعلام شده بود.

این گزارش می‌افزاید: شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به عنوان پانصد و بیست و ششمین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش "خرده فروشی، به استثنای وسایل نقلیه موتوری" و گروه و طبقه " خرده فروشی انواع مواد غذایی، نوشیدنی و غیره" در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد "افق" به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه شد.

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ