کد خبر: ۹۶۳۶۷
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲

نتایج انتخابات اتاق بازرگانی تهران

نتایج انتخابات اتاق بازرگانی تهران

اتاق بازرگانی تهران دقایقی پیش نتایج نهایی شمارش آرای دوره نهم این اتاق بازرگانی را اعلام کرد که براساس آن فهرست ائتلاف برای فردا پیروز مطلق این دوره بود.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک،  بر اساس آنچه، ابراهیم بهادرانی، رییس هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران اعلام کرد، پرونده نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با ۳۴۱۷ رای در ساعات پایانی روز شنبه ۱۱ اسفندماه بسته شد.

در نهمین دوره انتخابات اتاق تهران ۳۴۱۷ نفر از فعالان اقتصادی از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ و ۳۰ دقیقه در هتل لاله تهران به پای صندوق رای آمدند و نمایندگان خود را برای حضور در پارلمان بخش خصوصی برگزیدند.

به این ترتیب نمایندگان منتخب بخش خصوصی به شرح زیر هستند:

بخش بازرگانی ۱۶ نفر به ترتیب:

مسعود خوانساری، سیده فاطمه مقیمی، ناصر ریاحی، محمدرضا انصاری، عباس آرگون، محمد لاهوتی، سیدرضا رضی میری، افشین کلاهی، محمد امیرزاده، شهاب جوانمردی، سید مجید صدری، محمدرضا طلایی، مجید حسین نژاد، مهدی شریفی نیک نفس، مهرداد عباد و مهدی فنایی  

بخش صنعت ۱۴ نفر به ترتیب:

هاله حامدی فر، حسن احمدیان، سید محمد اتابک، محمدرضا زهره وندی، رضا پدیدار، علی نقیب، محمود نجفی عرب، حمیدرضا صالحی، محمدرضا نجفی منش، عباسعلی قصاعی، علیرضا کلاهی صمدی، هرویک یاریجانیان، فرزین فردیس و محمدحسن دیده ور

بخش معدن چهار نفر به ترتیب:

علا میر محمد صادقی، فریال مستوفی، محمدرضا بهرامن وسجاد فروغی

 بخش کشاورزی هشت نفر به ترتیب:

احمدرضا فرشچیان، کاوه زرگران، احمد صادقیان، حسن فروزانفرد، مهدی معصومی اصفهانی وعلی تقوی فر

این آرا در حالی اعلام می شود که چهره های مهمی در اتاق بازرگانی از جمله اسدالله عسگراولادی، یحیی آل اسحاق، علی نقی خاموشی، مجیدرضا حریری، سید حمید حسینی و محسن مهرعلیزاده از راهیابی به این دوره از انتخابات اتاق بازرگانی بازمانده اند.

از بین سه ائتلاف اصلی «ائتلاف برای فردا»، «پیشگامان تحول» و «تشکل ها و کارآفرینان اقتصاد ملی»، بدون هیچ گونه تردیدی ائتلاف برای فردا به پیروزی مطلق رسید و سایر ائتلاف ها نتوانستند حتی یک کرسی در اتاق نهم را از آن خود کنند.

داده‌های واحد فناوری اطلاعات اتاق تهران نشان می‌دهد، تعداد ۱۵ هزار و ۱۳۵ عضو اتاق تهران حائز شرایط رای دادن در نهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان بودند که ۱۲ هزار ۳۴۶ نفر دارای کارت بازرگانی و ۲ هزار ۷۸۹ نفر نیز دارای کارت عضویت هستند.

از تعداد کل دارندگان کارت بازرگانی مجاز برای حضور در انتخابات هفته آینده، ۱۰ هزار و ۶۹۱ نفر دارای کارت بازرگانی حقوقی و یک هزار و ۶۵۵ نفر نیز دارای کارت بازرگانی حقیقی بودند. از تعداد کل ۲ هزار و ۷۸۹ کارت‌ عضویت مجاز به رای دادن در انتخابات، ۲ هزار و ۳۵۰ کارت متعلق به اشخاص حقوقی و تنها ۴۳۹ کارت متعلق به اشخاص حقیقی بود.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ