کد خبر: ۹۶۶۱۵
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۹

معرفی برندگان جوایز ۲۰۰ میلیونی لیگ نوین

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی بین پذیرندگان شرکت پرداخت نوین، برندگان جوایز ۲۰۰ میلیون ریالی ماه نخست از برگزاری "لیگ نوین" مشخص شدند.
معرفی برندگان جوایز ۲۰۰ میلیونی لیگ نوین

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، پس از گذشت یک ماه از آغاز لیگ نوین، قرعه‌کشی ماهانه بین پذیرندگان شرکت پرداخت نوین که موفق به کسب 600 امتیاز شده بودند، برگزار شد که بر این اساس علی هرمی از گراش استان فارس، سید ابوالحسن هاشمیان از قزوین و امیر قیاسی از تهران جوایز 200 میلیون ریالی نخستین ماه "لیگ نوین" را از آن خود کردند. 

در جشنواره لیگ نوین که از بیستم دی ماه سال جاری آغاز شده و تا بیستم فروردین ماه 1398 ادامه خواهد داشت، تمامی پذیرندگان شرکت پرداخت نوین می‌توانند با افزایش تعداد و مبلغ تراکنش‌های خود، ضمن کسب امتیاز از جوایز این لیگ در سه سطح "جوایز روزانه"، "جوایز ماهانه" و "جوایز ارزنده در پایان جشنواره" بهره‌مند شوند. 
در جشنواره "لیگ نوین" 30 جایزه دو میلیون ریالی به صورت روزانه، سه جایزه 200 میلیون ریالی به صورت ماهانه و سه جایزه یک میلیارد ریالی در پایان دوره سه ماهه جشنواره به قید قرعه به پذیرندگان حائز شرایط شرکت در قرعه‌کشی اهدا خواهد شد. 
پذیرندگان محترم می‌توانند جهت اطلاع از کلیات جشنواره، مدل امتیازی و شرایط شرکت در لیگ به وب سایت شرکت پرداخت نوین به آدرس pna.co.ir مراجعه و یا با کارشناسان مرکز 24 ساعته امداد پذیرندگان این شرکت به شماره 48031100-021 تماس حاصل کنند.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ