کد خبر: ۹۷۱۰۸
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۱/۲۱

مدیر عامل جدید بیمه سینا معارفه شد
با قدردانی از خدمات ماندگار مدیر عامل پیشین بیمه سینا:

مدیر عامل جدید بیمه سینا معارفه شد

مراسم تودیع امین شیرکانی و معارفه رضا جعفری مدیرعامل جدید بیمه سینا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل بیمه سینا با حضور ریاست حراست بنیاد مستضعفان، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه‌گذاری سینا، معاونان و مدیران ستادی بیمه سینا برگزار برگزار شد.

در این نشست داوود حمزه ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند و ماندگار امین شیرکانی  طی پنج سال گذشته در بیمه سینا، اظهار امیدواری کرد که انشاءالله رضا جعفری،مدیر عامل جدید بیمه سینا نیز در سمت جدید خود بتوانند آن‌گونه که شایسته است این مسیر روبه‌پیشرفت را در این شرکت ادامه دهند.

مدیرعامل جدید بیمه سینا ضمن تشکر از حسن‌اعتماد مجموعه بنیاد مستضعفان و به‌ویژه محمد سعیدی‌کیا و داوود حمزه گفت: امیدوارم بتوانم با استفاده از ظرفیت‌های موجود در شرکت بیمه سینا، عملکرد قابل‌قبول و کارنامه درخشانی در این شرکت داشته باشم.

رضا جعفری که بیش از 25 سال سابقه فعالیت در حوزه‌های مختلف صنعت بیمه را دارد، پیش از این در سمت‌هایی همچون رئیس هیأت‌مدیره بیمه دانا، مشاور اتکایی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، مدیرعامل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی کشور، دبیر مجمع و عضو هیات نظارت صندوق تامین خسارت‌های بدنی کشور، مشاور رئیس کل بیمه مرکزی، ریاست بیمه ایران شعبه شاهرود، ریاست ادارات مختلف فنی و عملیاتی و مالی بیمه ایران استان مازندران و مدیرکل بیمه ایران استان گلستان فعالیت کرده است.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ