کد خبر: ۹۷۱۲۲
۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۱/۲۳

نبض هفتگی قیمت سهام بیمه سامان
هر سهم ۲.۶ درصد رشد کرد

نبض هفتگی قیمت سهام بیمه سامان

بهاره صفاری
ارزش هر سهم بیمه سامان که در حال حاضر سکان هدایت آن را احمد رضا ضرابیه بر عهده دارد در پایان هفته سوم معاملات بازار سهام در فروردین ۱۳۹۸ به ۳۳۸۸ ریال رسیده که نسبت به پنجم فروردین ماه امسال به عنوان نخستین روز فعالیت بازار فرابورس ایران رشدی ۸۷ ریالی معادل ۲.۶ درصد داشته است. داد و ستد سهام بیمه سامان در حال حاضر در بازار اول فرابورس انجام می‌شود و ارزش هر سهم این شرکت در ۱۸ فروردین به ۳۵۰۵ ریال هم رسیده بود.

 

به گزارش شبکه خبری تخصصی دنیای بیمه، ارزش هر سهم بیمه سامان که در حال حاضر سکان هدایت آن را احمد رضا ضرابیه بر عهده دارد در پایان هفته سوم معاملات بازار سهام در فروردین 1398 به 3388 ریال رسیده که نسبت به پنجم فروردین ماه امسال به عنوان نخستین روز فعالیت بازار فرابورس ایران رشدی 87 ریالی معادل 2.6 درصد داشته است. داد و ستد سهام  بیمه سامان در حال حاضر در بازار اول فرابورس انجام می‌شود و ارزش هر سهم این شرکت در 18 فروردین به 3505 ریال هم رسیده بود.

روند قیمت سهام بیمه سامان در بازار سهام ایران

درباره  بیمه سامان

شرکت  بیمه سامان 27 بهمن 1383 به منظور ارائه خدمات بیمه‌های بازرگانی در رشته بیمه‌های اموال، مسئولیت و اشخاص با سرمایه 200 میلیارد ریالی هر سهم به ارزش اسمی 1000 ریال در سازمان ثبت شرکت‌ها با شماره ثبت 241059 ثبت شد و در تاریخ 138311 اسفند 1383 مجوز فعالیت خود را در رشته‌های زندگی، غیر زندگی و بیمه‌های اتکایی از بیمه مرکزی دریافت و به عنوان ششمین عضو گروه مالی سامان فعالیت خود را آغاز کرد.

بانک سامان، شرکت سرمایه‌گذاری بانک سامان، شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه ، صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران و مؤسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد به همراه جمعی از اشخاص حقیقی و حقوقی با سوابق طولانی در صنایع مالی و تولیدی اعضای هیأت مؤسس شرکت  بیمه سامان را تشکیل می‌دهند.

بنیانگذاران و مدیران این شرکت سالهاست که از دست ‌اندرکاران با تجربه صنعت بیمه می‌باشند که با یک چنین متاع ارزشمندی قدم در این راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سایه بیمه سامان تبلور یافته است. سرمایه فعلی شرکت  بیمه سامان طی مصوبه مجمع عمومی عادی سالانه مورخ 28 تیرماه 1397، به مبلغ 1500 میلیارد  ریال افزایش یافت.

اعضای هیأت مدیره  بیمه سامانبه ‌منظور جلب رضایت مشتریان و ارائه سرویس مطلوب به بیمه‌گذاران در انتخاب مدیران ارشد ومیانی اقدام به جذب نیروهایی متخصص و مجرب در امور بیمه‌ای با هدف مشترک ایجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بیمه نمودند. مدیران  بیمه سامان بر این باورند که با استفاده از آخرین دانش‌ها و ابزارهای حرفه‌ای و اعتقاد بر اصل مشتری‌‌مداری تمامی نیازهای بیمه‌ای مشتریان را شناسایی کرده و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند.

کادر کارشناسی  بیمه سامان با برخورداری از تحصیلات دانشگاهی و آشنایی کامل با صنعت بیمه، زیر نظر مدیران با تجربه، سعی در حفظ منافع بیمه  شدگان خود داشته و می کوشند با ارایه مشاوره در زمینه مدیریت ریسک، از بروز خسارات احتمالی برای بیمه‌گذاران پیشگیری کنند. بیمه سامان با اعتقاد به لزوم تعامل وهمدلی با گروه‌های ذینفع همواره درصدد است، با اتکا به سرمایه‌های مالی و انسانی مناسب، خدمتی متمایز را برای بیمه‌گذاران خود به ارمغان آورد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ