کد خبر: ۹۷۱۲۷
۱۱:۳ - ۱۳۹۸/۱/۲۳

نبض هفتگی قیمت سهام بیمه معلم
رشد ۶ درصدی در ۲ هفته اخیر

نبض هفتگی قیمت سهام بیمه معلم

بهاره صفاری
قیمت هر سهم شرکت بیمه معلم از ۳۱۲۴ ریال در پنجم فروردین ماه امسال و در آغاز معاملات بازار سهام به ۳۳۱۷ ریال در روز ۲۲ فروردین رسید و به این ترتیب ارزش هر سهم این شرکت بیمه ای که مدیریت آن بر دوش محمد ابراهیم تحسیری قرار دارد، در این مدت ۶ درصد رشد کرده است.

به گزارش شبکه خبری تخصصی دنیای بیمه، قیمت هر سهم شرکت بیمه معلم از 3124 ریال در پنجم فروردین ماه امسال و در آغاز معاملات بازار سهام به 3317 ریال در روز 22 فروردین رسید و به این ترتیب ارزش هر سهم این شرکت بیمه ای که مدیریت آن بر دوش محمد ابراهیم تحسیری قرار دارد، در این مدت 6 درصد رشد کرده است.

روند قیمت سهام بیمه معلم در بازار سهام ایران

هم اکنون محمد ابراهیم تحسیری، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت بیمه معلم است و سید عمادالدین قاضوی، محمد رضا سمیعی، غلامرضا حیدری کرد زنگنه و حسام الدین معتضدیان قمی او را در هیات مدیره همراهی می کنند.

آشنایی با شرکت بیمه معلم

شرکت بیمه معلم با عنوان اولیه “شرکت بیمه صادرات و سرمایه­گذاری” در سال ۱۳۷۳ با مشارکت نظام بانکی و به منظور توسعه فعالیت­های صادراتی و ارائه پوشش­های بیمه­های اعتباری در مقابل ریسک­های موجود، تأسیس شد تا اینکه در تیرماه سال ۱۳۸۶، پس از واگذاری بخش عمده سهام شرکت و بر اساس تصمیم سهامداران جدید، نام شرکت به « بیمه معلم » تغییر یافت.

 این شرکت توانست به تدریج دامنه فعالیت­های خود را توسعه داده و موفق به اخذ مجوز فعالیت از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در کلیه رشته­های بیمه زندگی و غیر زندگی و اتکائی شود. هم اکنون شرکت بیمه معلم در بازار بیمه کشور به عنوان قدیمی­ترین شرکت بیمه خصوصی، در عرضه کلیه خدمات بیمه­ای فعال است. سهامداران اصلی شرکت بیمه معلم عبارتند از: شرکت سرمایه­گذاری کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، بانک سرمایه، شرکت ساختمانی معلم، شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران، شرکت سرمایه­گذاری فرهنگیان، شرکت کشتیرانی اقیانوس خروشان کیش و شرکت سرمایه­گذاری راستین نوین کیش.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ