کد خبر: ۹۷۱۲۸
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۱/۲۳

نبض هفتگی قیمت سهام بیمه میهن
صعود ۱۷ درصدی در ۱۵ روز

نبض هفتگی قیمت سهام بیمه میهن

بهاره صفاری
هر سهم شرکت بیمه میهن در بازار دوم فرابورس از پنجم تا ۲۲ فروردین ماه امسال رشدی ۱۷ درصدی داشته و از ۸۷۲ ریال به ۱۰۲۳ ریال رسیده است. این شرکت که چند سالی است با زیان انباشته مواجه است، تلاش دارد تا زیان انباشته سال های قبل را به صفر برساند و به سهامداران اش سود پرداخت کند.

به گزارش شبکه خبری تخصصی دنیای بیمه، هر سهم شرکت بیمه میهن در بازار دوم فرابورس از پنجم تا 22 فروردین ماه امسال رشدی 17 درصدی داشته و از 872 ریال به 1023 ریال رسیده است. این شرکت که چند سالی است با زیان انباشته مواجه است، تلاش دارد تا زیان انباشته سال های قبل را به صفر برساند و به سهامداران اش سود پرداخت کند. در حال حاضر ابراهیم حمیدی، رئیس هیات مدیره، هادی درفشی فر، نایب رئیس هیات مدیره، علی محمد خانی، اعظم هنردوست و داریوش محمدی 3 عضو دیگر هیات مدیره بیمه میهن هستند که مدیرعاملی این شرکت را داریوش محمدی بر عهده دارد.

روند قیمت سهام بیمه میهن در بازار سهام ایران

درباره بیمه میهن

شرکت بیمه میهن (سهامی عام) در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۸۷ به شماره ۳۳۰۹۰۲ در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید و پروانه فعالیت آن بوسیله بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شماره ۳۸​۹۱۱ در تاریخ ۱۶ بهمن همان سال صادر گردیده‌است. این شرکت با همکاری سازمان‌های زیر تاسیس شده‌ است:
شرکت سامان محیط (سهامی خاص) ـ شرکت سرمایه گذاری سپهر با مسئولیت محدود ـ شرکت تعاونی مصرف کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ـ شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعیارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ