کد خبر: ۹۷۱۲۹
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۱/۲۳

نبض هفتگی قیمت سهم بیمه تجارت نو
اقبال سهامداران ارزش سهام را افزایش داد

نبض هفتگی قیمت سهم بیمه تجارت نو

بهاره صفاری
بازگشایی سهام بیمه تجارت نو در فرابورس از ۱۱ فروردین‌ماه امسال با استقبال سهامداران مواجه شد به گونه‌ای که ارزش هر سهم این شرکت بیمه‌ای از ۱۵۶۷ ریال در ۱۱ فروردین‌ماه به ۱۸۹۵ ریال در ۲۰ فروردین‌ماه افزایش یافت. رشد ۲۱ درصدی ارزش سهام بیمه تجارت نو باعث شده تا قیمت هر سهم در ۳ روز معاملات صورت گرفته ۳۲۸ ریال افزایش یابد. هم اکنون، سکان هدایت بیمه تجارت نو را نیما نورالهی برعهده دارد.

به گزارش شبکه خبری تخصصی دنیای بیمه، بازگشایی سهام بیمه تجارت نو در فرابورس از 11 فروردین‌ماه امسال با استقبال سهامداران مواجه شد به گونه‌ای که ارزش هر سهم این شرکت بیمه‌ای از 1567 ریال در 11 فروردین‌ماه به 1895 ریال در 20 فروردین‌ماه افزایش یافت.  رشد 21 درصدی ارزش سهام بیمه تجارت نو باعث شده تا قیمت هر سهم در 3 روز معاملات صورت گرفته 328 ریال افزایش یابد. هم اکنون، سکان هدایت بیمه تجارت نو را نیما نورالهی برعهده دارد.

 روند قیمت سهام بیمه تجارت نو در بازار سهام ایران

سرمایه بیمه تجارت نو بر اساس تصمیم مجمع عمومی فوق‌العاده در 20 اسفند سال گذشته با حضور 96 درصد سهامداران از 125 میلیارد تومان به 157 میلیارد تومان افزایش یافت.

درباره بیمه تجارت نو

شرکت بیمه تجارت نوفعالیت خود را با پشتوانه سهامداران معتبر از جمله بانک تجارت، پست بانک، شرکت‌های سرمایه‌گذاری غدیر و ایرانیان با سرمایه اولیه ثبت شده ۲۵۰۰ میلیارد ریالی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ آغاز و شروع به ارائه خدمات تخصصی در رشته‌های مختلف بیمه‌ای به تمام اقشار مردم کرد. مجوز فعالیت بیمه تجارت نو بر اساس قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی و قانون تاسیس بیمه مرکزی و بیمه‌گری و پس از تایید شورای عالی بیمه و تصویب مجمع عمومی بیمه مرکزی با امضای محمد ابراهیم امین، رئیس کل وقت بیمه مرکزی در تاریخ 6 اردیبهشت 1395 صادر شده است.

هم‌اکنون نیما نورالهی عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو است و احسان مرادی، مهدی سامری و داوود کریمی او را در هیات مدیره این شرکت همراهی می‌کنند.

این شرکت در صدد است با بهره‌مندی از دانش و تخصص فنی کارکنان خود و استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌های موجود، در قالب یک شرکت دانش‌بنیان، خلاق و پاسخگو، به انتخاب ویژه مشتریان و فعالان اقتصادی کشور تبدیل شود.

شرکت بیمه تجارت نو با راهبرد خلق مزیت‌های ویژه و متمایز برای استفاده‌کنندگان و بهره‌‌مندی از تجربیات جهانی و الگو‌های جدید مشتری‌مداری در فرآیند اخذ پوشش بیمه‌ای، امیدوار است با ارائه طرح‌های روز بیمه‌ای، ضمن پر کردن خلاء‌های موجود این صنعت، با ایجاد اطمینان در بیمه‌گذاران، بالاخص در پرداخت سریع و کامل خسارت، تکیه‌گاهی محکم برای روزهای آتی آنها باشد.

ترکیب سهامداران بیمه تجارت نو:

  1. شرکت سرمایه‌گذاری ایرانیان ۲۰ درصد
  2. موسسه صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان پست بانک ۶ درصد
  3. شرکت دولتی پست بانک ایران ۱۰  درصد
  4. شرکت بین‌المللی عمران رضوی ۱۰ درصد
  5. شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان ۲۰ درصد
  6. سایر سهامداران ۳۴ درصد


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ