کد خبر: ۹۷۸۹۲
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۲/۱۳

مساعدت ۵۰۰ میلیونی بانک رفاه به کمیته امداد

بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و با هدف حمایت از اقشار محروم جامعه، مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال به کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ری اهدا کرد.
مساعدت ۵۰۰ میلیونی بانک رفاه به کمیته امداد

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، در مراسمی که هشتم اردیبهشت ماه سالجاری با حضور ضیایی معاون مدیر عامل در امور بانکداری شرکتی و اختصاصی، جمعی از مدیران و روسای بانک رفاه و کمیته امداد در محل کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ری برگزار شد، مساعدت مالی بانک رفاه در قالب سبد کالا به مددجویان کمیته مذکور اهدا شد.

ضیایی در بازدید از کمیته امداد این شهرستان و در گفت و گو با صفری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرری، با قدردانی از تعاملات سازنده فی ما بین بانک رفاه و کمیته امداد اظهار داشت: بانک رفاه کارگران مفتخر به همراهی و پشتیبانی افراد تحت پوشش کمیته امداد است و در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.
معاون مدیر عامل در امور بانکداری شرکتی و اختصاصی بانک رفاه با بیان اینکه، کمیته امداد، سازمان فنی حرفه ای و بانک اضلاع یک مثلث را تشکیل می دهند، تأکید کرد: هریک از اضلاع این مثلث با مساعدت سازمان فنی و حرفه ای باید آموزش های لازم را به منظور توانمند سازی مددجویان برای اشتغال فراهم سازند.
ضیائی همچنین با حضور در جمع مددجویان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان ری و استماع مسائل و مشکلات آنان، نسبت به رفع مشکلات مطرح شده از سوی مددجویان کمیته امداد قول مساعد داد. 
در این دیدار صفری با ذکر مساعدت های این کمیته به نیازمندان و مدد جویان تحت پوشش گفت: قریب به 6 هزار خانوار تحت حمایت این کمیته هستند که به منظور ساخت مسکن، هزینه درمان و تهیه جهیزیه به آنان مساعدت می شود و در همین راستا در سال گذشته برای 290 نو عروس جهیزیه توسط کمیته امداد این شهرستان خریداری شده است.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ