اخبار بورس

 • تامین مالی ۸۱ هزار میلیارد تومانی بازار سرمایه در سال ۹۸

  نایب رئیس هیئت مدیره سازمان بورس از تامین مالی ۸۱ هزار میلیارد تومانی بازار سرمایه در سال ۹۸ خبر داد.
  ۱۶ ساعت قبل
 • در اولین روز هفته بورسی ؛

  کاهش ۲۰۸ واحدی شاخص بورس

  کاهش ۲۰۸ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌شنبه ۲۵ آبان ماه ۹۸ با کاهش ۲۰۸ واحدی به رقم ۳۰۶ هزار و ۸۸۶ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۲.۹۷ واحد افزایش یافت و رقم ۳۹۳۵ واحد را به نمایش گذاشت و سبز بود.
  ۱۳۹۸/۸/۲۵
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  شاخص بورس سبز ماند

  شاخص بورس سبز ماند
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌چهار‎شنبه ۲۲ آبانماه ۹۸ با افزایش ۴۳۸ واحدی به رقم ۳۰۷ هزار و ۹۴ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۱۰۲۴ واحد افزایش یافت و رقم ۳۹۳۲ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۸/۸/۲۲
 • سه‌شنبه ۲۱ آبان؛

  شاخص به کانال ۳۰۶ هزار واحد رفت

  شاخص به کانال ۳۰۶ هزار واحد رفت
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌سه‌شنبه ۲۱ آبانماه ۹۸ با افزایش ۲۷۱۱ واحدی به رقم ۳۰۶ هزار و ۶۵۵ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۳۰.۶۹ واحد افزایش یافت و رقم ۳۹۲۲ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۸/۸/۲۱
 • بورس های آمریکا و اروپا ریزش کردند

  نبود خبر جدیدی از پیشرفت در روند حصول توافق تجاری بین چین و آمریکا و وضعیت هنگ‌کنگ، بیشتر شاخص های بورسی را در مسیر نزولی قرار داد.
  ۱۳۹۸/۸/۲۱
 • دوشنبه ۲۰ آبان؛

  افزایش ۱۱۴۸ واحدی شاخص بورس

  افزایش ۱۱۴۸ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌دوشنبه ۲۰ آبانماه ۹۸ با افزایش ۱۱۴۸ واحدی به رقم ۳۰۳ هزار و ۹۴۳ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۲۲.۰۴ واحد افزایش یافت و رقم ۳۸۹۱ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۸/۸/۲۰
 • یک‌شنبه ۱۹ آبان؛

  افت ۳۰۶۳ واحدی شاخص بورس

  افت ۳۰۶۳ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌یک‌شنبه ۱۹ آبان ماه ۹۸ با کاهش ۳۰۶۳ واحدی به رقم ۳۰۲ هزار و ۷۹۵ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۲۳.۱۸ واحد کاهش یافت و رقم ۳۸۷۰ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز بود.
  ۱۳۹۸/۸/۱۹
 • با رشد درآمدها و کاهش هزینه‌ها رقم خورد

  پیشرفت بانک رفاه در مسیر سودآوری

  پیشرفت بانک رفاه در مسیر سودآوری
  بانک رفاه کارگران به مدیرعاملی دکتر محمدعلی سهمانی موفق شده در نیمه نخست امسال به حرکت خود در مسیر سودآوری ادامه دهد به‌گونه‌ای که این بانک در نیمه نخست پارسال به زیان خالص ۱۰ هزار و ۷۸۸ میلیارد و ۹۰ میلیون ریالی مواجه بود اما تازه‌ترین آمارها نشان می‌دهد که این بانک از زیان خارج‌شده و در پایان شهریور امسال سود خالص خود را به ۴ هزار و ۷۸۰ میلیارد و ۷۳۷ میلیون ریال رسانده است.
  ۱۳۹۸/۸/۱۹
 • شنبه 18 آبان؛

  حرکت بورس در کانال ۳۰۵ هزار واحد

  حرکت بورس در کانال ۳۰۵ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌شنبه ۱۸ آبانماه ۹۸ با افزایش ۵۲۵ واحدی به رقم ۳۰۵ هزار و ۸۵۹ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۹.۵۶ واحد افزایش یافت و رقم ۳۸۹۴ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۸/۸/۱۸
 • شاپور محمدی خبر داد:

  مذاکره بورس با بانک‌مرکزی برای معافیت مالیاتی تجدیدارزیابی بانکها

  رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، از مذاکره با مسئولان بانک مرکزی برای اعمال معافیت مالیاتی جهت فروش اموال مازاد بانک ها پس از تجدید ارزیابی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۸/۱۸
 • سه‌شنبه ۱۴ آبان؛

  حرکت بورس با رشد ۶۵۶ واحدی

  حرکت بورس با رشد ۶۵۶ واحدی
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌سه‌شنبه ۱۴ آبانماه ۹۸ با افزایش ۶۵۶ واحدی به رقم ۳۰۵ هزار و ۳۳۳ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۰.۷۴ واحد افزایش یافت و رقم ۳۸۸۴ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۸/۸/۱۴
 • با انتشار صورت های مالی ۶ ماهه تلفیقی

  سود گروه بانک سینا ۲۰۵ درصد قد کشید

  سود گروه بانک سینا ۲۰۵ درصد قد کشید
  دنیای بانک: صورت سود و زیان تلفیقی بانک سینا نشان می دهد که سود خالص در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال با رشدی ۲۰۵ درصدی از ۵۱۷ میلیارد و ۷۲۶ میلیون ریال به رقم یک هزار و ۵۸۰ میلیارد و ۵۶۵ میلیون ریال رسیده است. به این ترتیب سود خالص هر سهم بانک سینا در صورت های مالی تلفیقی از ۵۲ ریال با افزایشی ۲۰۴ درصدی بالغ بر ۱۵۸ ریال در پایان شهریور امسال نسبت به شهریور سال گذشته برآورد شده است.
  ۱۳۹۸/۸/۱۴
 • اختصاصی دنیای بانک از پیشنهاد هیات مدیره

  افزایش ۱۶۰ درصدی سرمایه بانک ملت

  افزایش ۱۶۰ درصدی سرمایه بانک ملت
  هیئت‌مدیره بانک ملت پیشنهاد افزایش ۱۶۰ درصدی سرمایه این بانک را از محل سود انباشته داده که با اجرایی شدن این پیشنهاد سرمایه بانک ملت از ۵۰ هزار میلیارد ریال به ۱۳۰ هزار میلیارد خواهد رسید. این پیشنهاد باید به تصویب سهامداران بانک برسد و به گفته اعضای هیئت‌مدیره بانک ملت، تصویب این پیشنهاد فرصتی جهت تداوم توسعه فعالیت‌های بانک و بهبود نسبت کفایت سرمایه خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۸/۱۳
 • سهامداران در انتظار توضیح حنیفی

  بخشنامه بانک مرکزی چگونه لو رفت؟

  بخشنامه بانک مرکزی چگونه لو رفت؟
  بخشنامه محدود شدن افزایش سرمایه بانک‌ها از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها چگونه لو رفت و چرا این بخشنامه مهم قبل از انتشار در سایت رسمی بانک مرکزی از شبکه‌های مجازی سر درآورده است. این سوالی است که بسیاری از سهامداران از فرهاد حنیفی، معاون نظارتی بانک مرکزی دارند. چرا که انتشار غیر رسمی این بخشنامه در حالی جنجالی شده که به نظر می‌رسد اکثر مدیران عامل بانک‌ها از این تصمیم بی‌خبر باشند.
  ۱۳۹۸/۸/۱۳
 • تایید صدور ۳۵۱ هزار کد سهامداری جدید

  تعداد ۳۵۱ هزار نفر جدید در ابتدای فروردین ماه تا پایان مهرماه امسال کد سهامداری گرفته و وارد بازار سرمایه شده‌اند که تعداد کل کدهای صادر شده در این بازار به رقم ۱۱ میلیون و ۱۹۳ هزار کد رسیده است.
  ۱۳۹۸/۸/۱۳
 • افزایش ۲۲ درصدی حق جلسه هیات مدیره

  موسسه اعتباری ملل ۲۱۶ ریال سود ساخت

  موسسه اعتباری ملل ۲۱۶ ریال سود ساخت
  سهامداران موسسه اعتباری ملل به افزایش ۲۲ درصدی حق جلسه هیات مدیره این موسسه رای دادند و به این ترتیب حق حضور اعضای هیات مدیره از ۳۶ میلیون ریال بابت برگزاری حداقل ۲ جلسه در ماه به ۴۴ میلیون ریال در سال جاری اافزایش یافت. همچنین سود خالص هر سهم این موسسه اعتباری ۲۱۶ ریال برآورد شده است.
  ۱۳۹۸/۸/۱۳
 • دوشنبه ۱۳ آبان؛

  کاهش ۴۲۸۴ واحدی شاخص

  کاهش ۴۲۸۴ واحدی شاخص
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌دوشنبه ۱۳ آبان ماه ۹۸ با کاهش ۴۲۸۴ واحدی به رقم ۳۰۴ هزار و ۶۷۶ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۳۰.۸۱ واحد کاهش یافت و رقم ۳۸۸۳ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز بود.
  ۱۳۹۸/۸/۱۳
1 2 3 4 5 6 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ