اخبار بورس

 • وزیر نفت؛

  جزئیات و شیوه عرضه نفت در بورس

  جزئیات و شیوه عرضه نفت در بورس
  وزیر نفت گفت: به دلیل حساسیت بالای عرضه نفت در بورس، قرار شد این عرضه به طور آزمایشی و محدود، و تسویه آن ۲۰ درصد ریالی و ۸۰ درصد ارزی انجام شود.
  ۱۹ ساعت قبل
 • در دومین روز پاییزی بورس؛

  افزایش ۳۵۵۲ واحدی شاخص بورس

  افزایش ۳۵۵۲ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۲ مهرماه ۹۷ با افزایش ۳۵۵۲ واحدی به رقم ۱۶۸ هزار و ۶۲۵ واحد دست یافت. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با افزایش ۴۴۰ واحدی عدد ۲۹ هزار و ۳۴۸ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۹ ساعت قبل
 • در اولین روز پاییز ۹۷؛

  تداوم روند صعودی بورس

  تداوم روند صعودی بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یک‌شنبه ۱ مهرماه ۹۷ با افزایش ۴۵۳۳ واحدی به رقم ۱۶۵ هزار و ۷۲ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۷۹۳ واحدی عدد ۲۸ هزار و ۷۲۴ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۷/۱
 • موج جدید نقدینگی در آستانه ورود به بورس

  موج جدید نقدینگی در آستانه ورود به بورس
  یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه حجم و سیل جدید از نقدینگی وارد بورس خواهد شد، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور امکان دارد شاخص بورس تا آخر امسال به ۲۰۰ هزار واحد نیز افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۶/۳۱
 • در آخرین روز شهریور ۹۷؛

  بورس بر قله تاریخی ۱۶۰ هزار واحد

  بورس بر قله تاریخی ۱۶۰ هزار واحد
  امروز در ادامه رشد فزاینده قیمت‌ها در بورس اوراق بهادار تهران شاخص کل بازده نقدی و قیمتی ۳۲۰۹ واحد رشد کرد و برای اولین بار در تاریخ بورس تراز ۱۶۰ هزار واحدی را پشت سر گذاشت. شاخص کل هموزن نیز ۸۲۶ واحد افزایش یافت و تا رقم ۲۷ هزار و ۹۳۰ واحدی بالا رفت. در عین حال شاخص بازار اول و بازار دوم به ترتیب ۲۳۴۱ و ۶۹۰۳ واحد رشد کردند.
  ۱۳۹۷/۶/۳۱
 • رکورد جدید داوجونز در وال‌استریت

  رکورد جدید داوجونز در وال‌استریت
  در معاملات روز جمعه وال‌استریت، در پایان هفته‌ای که نگرانی‌های تجاری را تا حد زیادی نادیده گرفت، رشد سهام صنعتی باعث شد شاخص داوجونز رکورد جدیدی را به ثبت برساند.
  ۱۳۹۷/۶/۳۱
 • در آخرین روزبورسی هفته؛

  افت شاخص بورس تهران

  افت شاخص بورس تهران
  امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۷۳۴ واحد افت کرد و به رقم ۱۵۷ هزار و ۳۳۷ واحدی رسید. این در حالی است که در روز گذشته شاخص بازار سهام توانسته بود بیش از ۲۰۰۰ واحد رشد کند و در اوایل هفته نیز این شاخص توانست کانال ۱۵۹ هزار واحدی را برای اولین بار در تاریخ بورس ایران پشت سر گذارد.
  ۱۳۹۷/۶/۲۷
 • سفارش روز سهام چیست؟

  سفارش روز سهام چیست؟
  سفارش روز، سفارشی برای خرید یا فروش اوراق بهادار است که اگر تا پایان همان روز معاملاتی اجرا نشود به‌ صورت خودکار منقضی می‌شود.
  ۱۳۹۷/۶/۲۷
 • سقوط سهام آسیایی

  سقوط سهام آسیایی
  با انتشار گزارشاتی از این که واشنگتن به همین زودی تعرفه‌های جدید بر علیه چین را اجرا خواهد کرد و با انتظار تلافی‌جویی چین، اکثر سهام آسیایی افت کردند.
  ۱۳۹۷/۶/۲۶
 • رشد ۲۳۶۱ واحدی شاخص بورس

  رشد ۲۳۶۱ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۲۶ شهریورماه ۹۷ با افزایش ۲۳۶۱ واحدی به رقم ۱۵۸ هزار و ۷۱ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۷۰۱ واحدی عدد ۲۶ هزار و ۵۵۷ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۲۶۰۶ واحدی به رقم ۱۶۸ هزار و ۵۱۶ واحد دست یافت. شاخص بازار اول با افزایش ۱۶۸۵ واحدی به رقم ۱۱۶ هزار و ۸۲۱ واحد دست یافت همچنین شاخص بازار دوم نیز با افزایش ۴۹۶۷ واحدی عدد ۳۱۳ هزار و ۴۷ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۶/۲۶
 • رییس سازمان بورس:

  بورس آماده جذب سرمایه‌های خارجی است

  بورس آماده جذب سرمایه‌های خارجی است
  رییس سازمان بورس از خارجی ها برای به سرمایه گذاری در بورس ایران دعوت کرد. وی با بیان اینکه اخیرا انتشار اوراق بهادار توسط شرکت های بورسی شتاب خوبی گرفته، افزود: ترجیح سازمان بورس و بازار سرمایه، تامین مالی بخش خصوصی است اما طبق قوانین و مقررات، دولت هم تامین مالی مناسبی را از طریق این بازار انجام داده است.
  ۱۳۹۷/۶/۲۶
 • خداحافظی قالیباف اصل از تالار حافظ:

  علی صحرایی مدیرعامل بورس تهران شد

  علی صحرایی مدیرعامل بورس تهران شد
  هیات مدیره جدید شرکت بورس اوراق بهادار تهران علی صحرایی را به عنوان مدیر عامل شرکت بورس تهران، انتخاب کرد. لازم به ذکر است که حسن قالیباف اصل مدیر عامل پیشین شرکت بورس تهران که نزدیک به ۱۲ سال در تالار حافظ به عنوان مدیرعامل فعالیت می کرد در جهت توسعه بورس، شفافیت و فرهنگ سهامداراری گام های ویژه ای را برداشت بود.
  ۱۳۹۷/۶/۲۶
 • بورس تهران پربازده ترین بورس دنیا شد

  بورس تهران پربازده ترین بورس دنیا شد
  در محاسبه شاخص کل بورس تهران با برخی از شاخص بورس‌های بین‌المللی، شاخص بورس تهران با رشد ۱۲.۶ درصدی بیشترین بازدهی را در هفته گذشته به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۶/۲۵
 • در آخرین روزبورسی هفته؛

  شاخص بورس قرمز شد

  شاخص بورس قرمز شد
  امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۲۶۹ واحد افت کرد و به رقم ۱۳۷ هزار و ۷۱۴ رسید، اما شاخص کل هم وزن با ۲۱۲ واحد رشد تا رقم ۲۲ هزار و۹۵ واحدی بالا رفت. شاخص آزاد شناور ۴۰۰ واحد افت کرد و به رقم ۱۴۶ هزار و ۸۹۷ واحدی رسید. در عین حال شاخص بازار اول ۲۸۹ واحد افت کرد و تا رقم ۱۰۱ هزار و ۳۱۷ واحد پایین آمد. شاخص بازار دوم اما با ۹۹ واحد افت کرد و به رقم ۲۷۴ هزار و ۹۳۷ واحدی رسید.
  ۱۳۹۷/۶/۱۴
 • در ۱۳شهریورماه ۹۷؛

  بورس سبزپوش ماند

  بورس سبزپوش ماند
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه‌شنبه ۱۳ شهریورماه ۹۷ با افزایش ۲۷۲۶ واحدی به رقم ۱۳۷ هزار و ۹۸۳ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۲۵۱ واحدی عدد ۲۱ هزار و ۹۷۶ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۲۹۳۶ واحدی به رقم ۱۴۷ هزار و ۲۹۸ واحد دست یافت. شاخص بازار اول با افزایش ۲۱۷۶ واحدی به رقم ۱۰۱ هزار و ۶۰۷ واحد دست یافت همچنین شاخص بازار دوم نیز با افزایش ۴۶۲۱ واحدی عدد ۲۷۵ هزار و ۳۶ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۶/۱۳
 • عرضه ۵ کیلوگرم شمش طلا در بورس کالا

  عرضه ۵ کیلوگرم شمش طلا در بورس کالا
  بورس کالا اعلام کرد در معاملات روز جاری ۵ کیلوگرم شمش طلا عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۶/۱۳
 • نرخ ارز سنا مبنای معاملات رینگ صادراتی بورس کالا

  نرخ ارز سنا مبنای معاملات رینگ صادراتی بورس کالا
  بورس کالای ایران اعلام کرد: معاملات رینگ صادراتی بورس کالا بر مبنای نرخ خرید ارز سامانه سنا انجام می‌شود.
  ۱۳۹۷/۶/۱۳
1 2 3 4 5 6 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ