اخبار بورس

 • هفته خوب برای سهامداران بانک‌ها

  هفته خوب برای سهامداران بانک‌ها
  در معاملات بورس تهران قیمت سهم‌های بانکی به رشد شاخص‌های بازار دامن زد و علیرغم اینکه انتظار می‌رفت سهم‌های خودرویی‌ پس از افزایش قیمت خودروها چند روزی با رشد روبرو باشند، اما امروز هم کفه عرضه در این گروه پررنگ بود و گروه خودرو نماگرهای بازار را در تراز پایین‌تری قرار داد. این در حالی است که در هر دو گروه‌ بانکی و خودرویی شرکت‌های زیان‌ده کم نیستند.
  ۵ ساعت قبل
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  صعود کم رمق شاخص بورس

  صعود کم رمق شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌چهارشنبه ۲۶ دیماه ۹۷ با افزایش ۱۴۹ واحدی به رقم ۱۶۵ هزار و ۵۹۵ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۵.۷۹ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۸۳ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۰ ساعت قبل
 • افت سهام آسیایی

  افت سهام آسیایی
  پس از آن که مجلس انگلیس با لایحه پیشنهادی دولت این کشور در خصوص بریگزیت مخالفت کرد، بیشتر بورس‌های آسیایی وارد محدوده قرمز شدند.
  ۱۱ ساعت قبل
 • سه‌شنبه ۲۵ دیماه؛

  ورود شاخص به کانال ۱۶۵ هزار واحد

  ورود شاخص به کانال ۱۶۵ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌سه‌شنبه ۲۵ دیماه ۹۷ با افزایش ۷۹۴ واحدی به رقم ۱۶۵ هزار و ۴۴۶ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۲۸.۲۲ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۷۷ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
 • با وجود نگرانی‌ها از وضعیت اقتصاد جهانی

  صعود بورس‌های آسیایی

  صعود بورس‌های آسیایی
  با وجود نگرانی‌ها از کاهش رشد اقتصادی کشورهای صنعتی، بورس‌های آسیایی در معاملات روز سه شنبه با صعود به کار خود خاتمه دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
 • میرزایی؛

  فروش نفت در بورس سال ۹۸ ماهیانه می‌شود

  فروش نفت در بورس سال ۹۸ ماهیانه می‌شود
  عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ می‌گوید: قانونی شدن عرضه نفت در بورس دست وزارت نفت را برای فروش باز می‌گذارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
 • لبخند بورس به بانک‌پاسارگاد

  لبخند بورس به بانک‌پاسارگاد
  بانک‌پاسارگاد پس از برگزاری موفقیت‌آمیز مجمع عمومی سالیانه و بازگشت به بورس، مورد استقبال کم‌نظیر فعالان بازار سرمایه و سرمایه‌گذاران قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
 • خودرویی ها مانع صعود بیشتر بورس

  رشد 202 واحدی شاخص بورس

  رشد 202 واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌دوشنبه ۲۴ دیماه ۹۷ با افزایش ۲۰۲ واحدی به رقم ۱۶۴ هزار و ۶۹۶ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۱۵.۸۳ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۴۹ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
 • مدیرعامل بورس تهران اعلام کرد:

  ارزیابی سهم بازار سرمایه از بودجه ۹۸

  ارزیابی سهم بازار سرمایه از بودجه ۹۸
  مدیرعامل بورس تهران اعلام کرد: سهم بازار سرمایه از بودجه سال ۹۸ نسبت به سال های گذشته بیشتر شده است. صحرایی با اشاره به شفافیت مالی شرکت های پذیرفته‌شده در بورس ادامه داد: شرکت‌های بورسی به دلیل الزامات افشای سخت‌گیرانه، درآمدهای خود را در ادوار زمانی مشخص و با استانداردهای بالای مالی افشا می‌کنند و مالیات خود را بر همین مبنا پرداخت می‌کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
 • یک‌شنبه ۲۳ دیماه؛

  شاخص بورس ۴۳۶ واحد کاهش یافت

  شاخص بورس ۴۳۶ واحد کاهش یافت
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌یکشنبه ۲۳ دیماه ۹۷ با کاهش ۴۳۶ واحدی به رقم ۱۶۴ هزار و ۴۹۴ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۷.۹۶ واحد کاهش یافت و رقم ۱۹۳۳ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
 • به دلیل افزایش قیمت خودرو

  نماد ایران خودرو در بورس بسته شد

  نماد ایران خودرو در بورس بسته شد
  نماد شرکت ایران خودرو در بورس اوراق بهادار تهران پس از دریافت مجوز افزایش قیمت محصولات این گروه خودروسازی به دلیل آنچه افشای فوری اطلاعات با اهمیت عنوان شده، بسته شد تا پس از توضیح و شفاف‌سازی ایران خودرو مبنی بر تاثیر افزایش قیمت محصولات بر شاخص سهام باز شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
 • در اولین روز هفته بورسی:

  صعود کم رمق شاخص بورس

  صعود کم رمق شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌شنبه ۲۲ دیماه ۹۷ با افزایش ۱۰۰ واحدی به رقم ۱۶۴ هزار و ۹۳۰ واحد صعود کرد و سبز ماند. در بازار فرابورس هم شاخص ۲.۸۸ واحد کاهش یافت و رقم ۱۹۴۱ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
 • رییس سازمان بورس ۳۰ ماه ابقا شد

  رییس سازمان بورس ۳۰ ماه ابقا شد
  در جلسه شورای عالی بورس که به ریاست وزیر اقتصاد برگزار شد، با اتفاق آرا شاپور محمدی برای یک دوره ۳۰ ماه دیگر به عنوان سکاندار بازار سرمایه ابقا شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
 • معاون رییس سازمان بورس اعلام کرد :

  اصلاح دستورالعمل پذیرش و افشای اطلاعات

  اصلاح دستورالعمل پذیرش و افشای اطلاعات
  معاون نظارت بر بورس ‌ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار از بازنگری دو دستورالعمل مهم خبر داد و عنوان کرد: شرایط اقتصادی که محصول نوسانات نرخ ارز بود سال پر فراز و نشیبی برای بازار سرمایه رقم زد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
 • سه‌شنبه ۱۸ دیماه؛

  بورس وارد کانال ۱۶۳ هزار واحد شد

  بورس وارد کانال ۱۶۳ هزار واحد شد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌سه‌شنبه ۱۸ دیماه ۹۷ با افزایش ۱۶۴۳ واحدی به رقم ۱۶۳ هزار و ۹۶۷ واحد صعود کرد و سبز ماند. در بازار فرابورس هم شاخص ۱۳.۵۱ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۲۲ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
 • دوشنبه ۱۷ دیماه؛

  رشد ۱۰۴۷ واحدی شاخص بورس

  رشد ۱۰۴۷ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌دوشنبه ۱۷ دیماه ۹۷ با افزایش ۱۰۴۷ واحدی به رقم ۱۶۲ هزار و ۳۲۳ واحد صعود کرد و سبز ماند. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با افزایش ۱۲۸ واحدی عدد ۱۹ هزار و ۷۹۲ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۲۶.۲۵ واحد افزایش یافت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
 • یک‌شنبه ۱۶ دیماه؛

  بانکی ها پیشتاز معاملات بورسی

  بانکی ها پیشتاز معاملات بورسی
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌یکشنبه ۱۶ دیماه ۹۷ با افزایش ۱۶۸ واحدی به رقم ۱۶۱ هزار و ۲۷۵ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۱۱.۵۳ واحد افزایش یافت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
1 2 3 4 5 6 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ