اخبار بورس

 • در آخرین روز بورسی هفته:

  شاخص فرابورس سبز شد

  شاخص فرابورس سبز شد
  در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۲۷تیرماه در بازار فرابورس تهران ۲۵۲میلیون ورقه به‌ارزش ۲۰۳میلیارد داد و ستد شد و در نهایت آیفکس ۱.۱۱. واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۲۱۰واحد قرار گرفت و سبز باقی ماند.
  ۱۳۹۷/۴/۲۷
 • درج اوراق اجاره یک شرکت خودرویی با سود ۱۸ درصد در بورس

  درج اوراق اجاره یک شرکت خودرویی با سود ۱۸ درصد در بورس
  اوراق اجاره شرکت سایپا از طریق شرکت واسط مالی اسفند یکم (با مسئولیت محدود) با نرخ سود علی‌الحساب ۱۸ درصد سالانه در فهرست نرخ‌های بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۷
 • افت ۴.۱ واحدی شاخص بورس

  افت ۴.۱ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران (تدپیکس) در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ماه ۹۷ با افت ۴.۱ واحدی به رقم ۱۰۷هزار و ۷۷۶واحدی رسید.شاخص کل هم ‌وزن اما با کاهش ۳۶واحدی عدد ۱۸ هزار و ۲۸۹واحد را به نمایش گذاشت.شاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش۱۵۶واحدی به رقم ۱۱۶هزار و ۶۶۴واحد دست یافت.شاخص بازار اول اما در حالی با کاهش ۱۵۶واحدی به رقم ۱۱۶هزار و ۶۶۴واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با افزایش ۵۲۳واحدی عدد ۲۲۲هزار و ۳۲۰واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۴/۲۷
 • هسته معاملاتی فرابورس مختل شد

  هسته معاملاتی فرابورس مختل شد
  بدلیل ایجاد اختلال در هسته معاملاتی فرابورس ایران، در حال حاضر امکان دادوستد سهام در این بازار ممکن نیست.
  ۱۳۹۷/۴/۲۷
 • شاخص فرابورس همچنان نزولی

  شاخص فرابورس همچنان نزولی
  در پایان معاملات امروز سه شنبه ۲۶ تیرماه ۹۷ در بازار فرابورس تهران ۲۰۲ میلیون ورقه به‌ارزش ۲۷۴ میلیارد داد و ستد شد و در نهایت آیفکس ۵.۷۶ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۲۰۹ واحد قرار گرفت و به روند نزولی خود ادامه داد و همچنان قرمز باقی ماند.
  ۱۳۹۷/۴/۲۶
 • شاخص بورس عقبگرد کرد

  شاخص بورس عقبگرد کرد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه شنبه ۲۶ تیرماه ۹۷ با افت ۳۲۹ درصدی به کانال ۱۰۷ هزار واحد عقب رفت. شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۳.۵۵ واحدی عدد ۱۸ هزار و ۳۲۶ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش ۵۲۹ واحدی به رقم ۱۱۶ هزار و ۸۲۰ واحد رسید. شاخص بازار اول با کاهش ۳۹۹ واحدی به رقم ۷۷ هزار و ۹۰۶ واحد دست یافت، شاخص بازار دوم با رشد ۸۷ واحدی عدد ۲۲۱ هزار و ۷۹۶ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۴/۲۶
 • در سومین روز هفته:

  آیفکس روی خط قرمز

  آیفکس روی خط قرمز
  در پایان معاملات امروز دوشنبه ۲۵تیرماه در بازار فرابورس تهران ۲۸۶میلیون ورقه به‌ارزش ۱۷۳میلیارد داد و ستد شد و در نهایت آیفکس ۳.۳۲ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۲۱۵واحد قرار گرفت و به روند نزولی خود ادامه داد و همچنان قرمز باقی ماند.
  ۱۳۹۷/۴/۲۵
 • در سومین روز هفته:

  شاخص بورس سبز شد

  شاخص بورس سبز شد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۲۵تیرماه ۹۷ با رشد۳۷ درصدی در کانال ۱۰۸ هزار و ۱۱۰واحد سبز شد. شاخص کل هم ‌وزن با کاهش ۲۵واحدی عدد ۱۸ هزار و ۳۲۲واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با رشد ۹.۱۵ واحدی به رقم ۱۱۷ هزار و ۳۵۰واحد رسید. شاخص بازار اول با کاهش ۴۳واحدی به رقم ۷۸ هزار و ۳۰۵واحد دست یافت، شاخص بازار دوم نیز با رشد ۴۱۱واحدی عدد ۲۲۱ هزار و ۷۰۹واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۴/۲۵
 • بورس‌های آسیایی قرمزپوش هستند

  بورس‌های آسیایی قرمزپوش هستند
  در معاملات روز دوشنبه، به دنبال کاهش رشد اقتصادی چین و تشدید جنگ تجاری این کشور و آمریکا، بیشتر بورس های آسیایی به روند نزولی خود ادامه دادند.
  ۱۳۹۷/۴/۲۵
 • اطلاع رسانی افزایش سرمایه ناشران پیامکی شد

  اطلاع رسانی افزایش سرمایه ناشران پیامکی شد
  مدیریت نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه ای از طریق سامانه کدال از ارسال پیامکی رویدادهای مرتبط با افزایش سرمایه به مدیران ناشران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۵
 • تسهیل خدمات بورسی با دو سامانه دانا و سجام

  تسهیل خدمات بورسی با دو سامانه دانا و سجام
  دو سامانه «دانا» و «سجام» در راستای تسهیل ارائه خدمات به شرکتها و ناشران و همچنین عموم سهامداران بازار سرمایه راه‌اندازی شده و توسعه پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۴/۲۵
 • تداوم روند نزولی شاخص فرابورس

  تداوم روند نزولی شاخص فرابورس
  در پایان معاملات امروز یکشنبه ۲۴تیرماه در بازار فرابورس تهران ۲۰۰میلیون ورقه به‌ارزش ۲۱۰میلیارد داد و ستد شد و در نهایت آیفکس ۶.۴ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۲۱۸واحد قرار گرفت و به روند نزولی خود ادامه داد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۴
 • امیری تشریح کرد:

  اهداف مهم سازمان بورس

  اهداف مهم سازمان بورس
  همایش بزرگ ناشران اوراق بهادار امروز در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد. حسن امیری، معاون نظارت بر بورس ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در این مراسم علاوه بر تشریح فعالیت های نهاد ناظر در زمینه افزایش شفافیت و نقد شوندگی بازار سرمایه، به راه اندازی سامانه سجام ، آماده سازی زیرساخت های برگزاری مجامع الکترونیک و توزیع سود یکپارچه سهام اشاره کرد و آن ها را از برترین اقدامات بازار سرمایه نام برد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۴
 • فقط ۲۰ نماد بسته در بورس داریم

   فقط ۲۰ نماد بسته در بورس داریم
  معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران بورس گفت: در حال حاضر فقط ۲۰ نماد بسته در بورس داریم که برخی از آن‌ها به خاطر مجامع بوده و ۱۰ نماد بسته با توقف طولانی مدت داریم.
  ۱۳۹۷/۴/۲۴
 • در دومین روز بورسی هفته؛

  کاهش ۸۴۴ واحدی شاخص بورس

  کاهش ۸۴۴ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یک‌شنبه ۲۴ تیرماه ۹۷ با ریزش ۸۴۴ واحدی به کانال ۱۰۸ هزار و ۷۲ واحد عقب نشست. شاخص کل هم ‌وزن با کاهش ۳۵ واحدی عدد ۱۸ هزار و ۳۴۸ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افت ۱۰۵۴ واحدی به رقم ۱۱۷ هزار و ۳۴۰ واحد عقب رفت. شاخص بازار اول با کاهش ۷۷۷ واحدی به رقم ۷۸ هزار و ۳۴۸ واحد دست یافت، شاخص بازار دوم نیز با کاهش ۹۳۶ واحدی عدد ۲۲۱ هزار و ۲۹۸ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۴/۲۴
 • فردا انجام می شود؛

  پنجمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه

  پنجمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه
  عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام شرکت کشت و دام قیام اصفهان به عنوان پنجمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، فردا در فرابورس انجام می‌شود.
  ۱۳۹۷/۴/۲۴
 • از ابتدای سال

  رشد ۱۳.۷درصدی شاخص بورس

  رشد ۱۳.۷درصدی شاخص بورس
  شاخص بورس از ابتدای امسال تا کنون ۱۳.۷ درصد افزایش را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۷/۴/۲۴
1 2 3 4 5 6 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ