اخبار بورس

 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  عقبگرد شاخص به کانال ۱۸۱ هزار واحد

  عقبگرد شاخص به کانال ۱۸۱ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌چهارشنبه ۲۳ آبان‌ماه ۹۷ با کاهش ۱۲۱۷ واحدی به رقم ۱۸۱ هزار و ۹۹۴ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۳۶.۵۹ واحد کاهش یافت و رقم ۱۹۵۷ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز شد.
  ۷ ساعت قبل
 • افزایش سرمایه ۲۰۰درصدی سمات به تصویب رسید

  افزایش سرمایه ۲۰۰درصدی سمات به تصویب رسید
  افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) به تصویب سهامداران رسید.
  ۹ ساعت قبل
 • در سه شنبه ۲۲ آبان؛

  شاخص بورس ۱۰۰۰ واحد رشد کرد

  شاخص بورس ۱۰۰۰ واحد رشد کرد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌سه‌شنبه ۲۲ آبان‌ماه ۹۷ با افزایش ۱۰۰۰ واحدی به رقم ۱۸۳ هزار و ۲۱۲ واحد صعود کرد و سبز ماند. در بازار فرابورس هم شاخص ۷.۵۷ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۹۳ واحد را به نمایش گذاشت و سبز باقی ماند.
  ۱۳۹۷/۸/۲۲
 • سهام آسیایی مثبت شد

  سهام آسیایی مثبت شد
  سهام آسیایی در معاملات امروز بازارها، علیرغم کاهش قیمت نفت و با امید به کاهش تنش‌های تجاری بین آمریکا و چین، افت خود را جبران کرد.
  ۱۳۹۷/۸/۲۲
 • در ۲۱ آبان ۹۷؛

  شاخص بورس سبز شد

  شاخص بورس سبز شد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۲۱ آبان‌ماه ۹۷ با افزایش ۱۵۴۳ واحدی به رقم ۱۸۲ هزار و ۲۱۲ واحد صعود کرد و سبز شد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با افزایش ۲۱۲ واحدی عدد ۲۰ هزار و ۸۹ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۲۵.۳۴ واحد افزایش یافت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۸/۲۱
 • سهام آسیایی درجا زد

  سهام آسیایی درجا زد
  پدیدار شدن نشانه‌هایی از افت تقاضای چین، دوباره نگرانی‌ها در مورد چشم‌انداز اقتصادی جهان را تشدید کرد و موجب شد سهام آسیایی درجا بزند.
  ۱۳۹۷/۸/۲۱
 • آیا ریزش ارزش سهام متوقف می شود؟

  راز سقوط روز یکشنبه شاخص بورس

  راز سقوط روز یکشنبه شاخص بورس
  دنیای اقتصاد نوشت: پس از ریزش ۵/ ۰ درصدی شاخص سهام طی دادوستدهای نخستین روز هفته، دیروز روند نزولی این نماگر با شدت بیشتری دنبال شد. به این ترتیب روز گذشته شاخص کل بورس تهران با ریزش ۳۵۶۳ واحدی (معادل ۹/ ۱ درصد) پس از ۸ روز مجددا به کانال ۱۸۰ هزار واحدی عقب‌نشینی کرد. به نظر می‌رسد در شرایطی که ابهامات و ریسک‌های موجود، از تقاضای سهام کاسته و بر شدت عرضه‌ها افزوده است
  ۱۳۹۷/۸/۲۱
 • بورس در لاک احتیاط فرو رفته

  بورس در لاک احتیاط فرو رفته
  یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به این که معامله‌گران بورس این روزها در لاک احتیاط فرو رفته‌اند، به تشریح دلایل بروز این رفتار در تالار شیشه‌ای پرداخت.
  ۱۳۹۷/۸/۲۰
 • در ۲۰ آبان ۹۷؛

  سقوط بورس به شاخص ۱۸۰ هزار واحد

  سقوط بورس به شاخص ۱۸۰ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یک‌شنبه ۲۰ آبان‌ماه ۹۷ با کاهش ۳۵۶۲ واحدی به رقم ۱۸۰ هزار و ۶۶۸ واحد سقوط کرد و قرمز ماند. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۲۲۲ واحدی عدد ۱۹ هزار و ۸۸۴ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۳۳.۵۱ واحد کاهش یافت و قرمز ماند.
  ۱۳۹۷/۸/۲۰
 • بازدهی شاخص بورس به ۹۲ درصد رسید

  بازدهی شاخص بورس به ۹۲ درصد رسید
  شاخص بورس از ابتدای امسال ۹۲ درصد افزایش را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۷/۸/۲۰
 • دومین عرضه نفت امروز در بورس

  دومین عرضه نفت امروز در بورس
  مرحله دوم فروش نفت در بورس انرژی، ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز (یکشنبه) با عرضه ۷۰۰ هزار بشکه نفت خام به نرخ ۷۱ دلار و ۵۹ سنت انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۸/۲۰
 • در اولین روز هفته بورسی:

  شاخص بورس ۸۶۹ واحد افت کرد

  شاخص بورس ۸۶۹ واحد افت کرد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۱۹ آبان‌ماه ۹۷ با کاهش ۸۶۹ واحدی به رقم ۱۸۴ هزار و ۲۳۰ واحد افت کرد و قرمز شد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با افزایش ۳۴ واحدی عدد ۲۰ هزار و ۱۰۶ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۳۱.۳۸ واحد کاهش یافت و قرمز شد.
  ۱۳۹۷/۸/۱۹
 • دغدغه‌های عرضه نفت در بورس

  دغدغه‌های عرضه نفت در بورس
  یک کارشناس بازار سرمایه گفت: ابتدا باید از سرانجام معاملات قبلی نفت خام با خبر شد و بعد در مورد معاملات جدید اظهار نظر کرد. اینکه گفته شود خریداران نفت از بورس به کشورهای خاصی نمی‌توانند نفت خام صادر کنند درست نیست.
  ۱۳۹۷/۸/۱۹
 • سقوط سهام آسیایی

  سقوط سهام آسیایی
  روز جمعه، درحالی که فدرال‌رزرو خود را برای افزایش مجدد نرخ بهره در ماه آینده آماده می‌کند سهام آسیایی از بالاترین سطح یک ماهه خود بازگشت.
  ۱۳۹۷/۸/۱۹
 • بازدهی شاخص فرابورس به ۸۵درصد رسید

  بازدهی شاخص فرابورس به ۸۵درصد رسید
  بازدهی شاخص فرابورس ایران از ابتدای امسال تا کنون ۸۵ درصد بوده است.
  ۱۳۹۷/۸/۱۹
 • شاپور محمدی عنوان کرد:

  ارزش بازار سرمایه از هزار هزار میلیارد گذشت

  ارزش بازار سرمایه از هزار هزار میلیارد گذشت
  رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در جلسه معاونین وزارت اقتصاد گفت: ارزش بازار سرمایه از هزار هزار میلیارد تومان گذشت. شاپور محمدی افزود: ارزش بازار بورس و فرابورس از ابتدای دولت دوازدهم، ۱۱۲ درصد رشد داشته است،
  ۱۳۹۷/۸/۱۵
 • با وحشت از اختلافات تجاری؛

  سهام آسیایی سقوط کرد

  سهام آسیایی سقوط کرد
  وحشت از افزایش سریع‌تر نرخ بهره توسط فدرال‌رزرو و وضعیت نامشخص جنگ تجاری چین-آمریکا که منجر به کاهش ریسک‌پذیری شده، موجب شد در معاملات امروز سهام آسیایی سقوط کند.
  ۱۳۹۷/۸/۱۴
1 2 3 4 5 6 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ