اخبار بورس

 • رئیس کمیته فقهی بازار سرمایه:

  بورس کالا قیمت‌ها را شفاف کرد

  بورس کالا قیمت‌ها را شفاف کرد
  عضو کمیته فقهی سازمان بورس معتقد است یکی از اتفاقات مثبت اقتصادی پس از انقلاب اسلامی، عزم ملی برای راه‌اندازی بازاری متشکل به نام بورس کالای ایران بود؛ چراکه سازوکار این بورس باعث واقعی شدن قیمت کالاها، تزریق سود به تولید و شفافیت اقتصادی شد و در پی این اقدام، توسعه صنعت فولاد و پتروشیمی سرعت گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
 • رئیس سازمان بورس:

  ۱۳ درصد از مردم در بازار سرمایه هستند

  ۱۳ درصد از مردم در بازار سرمایه هستند
  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: حدود ۱۳ درصد از جمعیت کشور سهام‌دار هستند و تا پایان سال جاری تعداد نهادهای مالی در بازار سرمایه به ۶۵۰ نهاد می‌رسد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  رشد کم رمق شاخص بورس

  رشد کم رمق شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌چهارشنبه ۱۷ بهمن‌ماه ۹۷ با افزایش ۱۴۱ واحدی به رقم ۱۵۸ هزار و ۵۳۵ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۱۲.۰۶ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۳۴ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
 • رییس سازمان بورس:

  توسعه بازار سرمایه ادامه می‌یابد

  توسعه بازار سرمایه ادامه می‌یابد
  رییس سازمان بورس مهم‌ترین چالش جدی سازمان بورس طی ۳۰ ماه گذشته را قیمت‌گذاری دستوری عنوان کرد.وی افزود: با تدبیر مناسب از سوی رییس جمهور، معاون اول رییس جمهور و وزیر اقتصاد، سقف قیمت ها در بورس کالا برداشته و مشکلات در این زمینه تا حد زیادی حل و فصل شد
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
 • ابلاغ بخشودگی مالیاتی شرکت‌های بازار سرمایه

  ابلاغ بخشودگی مالیاتی شرکت‌های بازار سرمایه
  تاییدیه شرکت‌های پذیرفته شده در بورس، فرابورس و نیز بورس کالا موضوع بخشودگی مالیاتی شرکت‌های بازار سرمایه مقرر در ماده ۱۴۳ قانون مالیات‌های مستقیم ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
 • سهام آسیا ثابت ماند

  سهام آسیا ثابت ماند
  به دنبال بالا و پایین شدن شاخص‌های وال‌استریت در انتهای هفته گذشته، سهام آسیایی نزدیک به بالاترین سطح ۴ ماهه خود باقی ماندند و دلار تقویت شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
 • همزمان با ریزش ارزش سهام بیمه ملت و دی

  قیمت سهام بیمه کوثر ۵ درصد قد کشید

  قیمت سهام بیمه کوثر ۵ درصد قد کشید
  ارزش هر سهم بیمه کوثر در پایان معاملات امروز بازار سهام ایران رشدی حدود ۵ درصدی را تجربه کرد و هر سهم این شرکت به ۲۳۸۴ ریال رسید. پس از بیمه کوثر، بیشترین رشد ارزش سهام نصیب بیمه میهن شد که نسبت به روز قبل ۲ درصد تقویت شده اما امروز سهامداران بیمه دی، ملت و البته اتکایی امین شاهد افت ارزش سهام‌شان بودند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
 • دی، کارآفرین و پست بانک بیشترین ریزش را تجربه کردند

  رشد ۵ درصدی ارزش سهام بانک اقتصاد نوین

  رشد ۵ درصدی ارزش سهام بانک اقتصاد نوین
  سومین روز از معاملات بازار سهام ایران در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری با شیرین شدن کام سهامداران بانک اقتصاد نوین همراه شد به نحوی که ارزش هر سهم این بانک در آخرین قیمت معامله شده نسبت به روز قبل حدود ۵ درصد رشد کرد که بیشترین رشد قیمت سهام در گروه بانکی‌ها بود. این در حالی بود که ارزش هر سهم بانک دی ۴.۸۵ درصد، پست بانک ۳.۹۴ درصد و کارآفرین ۴.۲۷ درصد ریزش کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
 • دوشنبه ۱۵ بهمن؛

  افزایش ۶۸۸ واحدی شاخص بورس

  افزایش ۶۸۸ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌دوشنبه ۱۵ بهمن‌ماه ۹۷ با افزایش ۶۸۸ واحدی به رقم ۱۵۸ هزار و ۴۴ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۱۴.۱۶ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۲۵ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
 • هیات مدیره پیشنهاد کرد

  افزایش سرمایه ۲۲۳ درصدی سرمایه بانک صادرات

  افزایش سرمایه ۲۲۳ درصدی سرمایه بانک صادرات
  هیات مدیره بانک صادرات ایران پیشنهاد افزایش ۲۲۳ صدی سهام این بانک را ارائه داده تا در مجمع عمومی فوق‌العاده آینده سهامداران تصمیم بگیرند. هم اکنون سرمایه بانک صادرات ایران ۵۷ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال است و در صورت تصویب پیشنهاد هیات مدیره سرمایه این بانک به ۱۸۶ هزار و ۵۶۳ میلیارد و ۲۰۸ میلیون ریال خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
 • یک‌شنبه ۱۴ بهمن؛

  عقبگرد شاخص به کانال ۱۵۷ هزار واحد

  عقبگرد شاخص به کانال ۱۵۷ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌یکشنبه ۱۴ بهمن ماه ۹۷ با کاهش ۲۵۰۰ واحدی به رقم ۱۵۷ هزار و ۳۵۵ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۳۱.۰۴ واحد کاهش یافت و رقم ۱۹۰۹ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
 • نبض سهام بیمه‌ها در معاملات امروز بازار سهام

  اتکای، ودی، پارسیان، ملت و ما رشد کردند

  اتکای، ودی، پارسیان، ملت و ما رشد کردند
  در روزی که شاخص کل بورس تهران ریزش بیش از ۲۵۰۰ واحدی را تجربه کرد، سهام شرکت‌های بیمه‌ای اتکایی ایرانیان، پارسیان، ملت و ما رشد کرد اما سایر شرکت‌های بیمه‌ای با افت قیمت سهام مواجه شدند. در پایان معاملات امروز بازار سهام قیمت هر سهم اتکای به ۱,۹۲۰، ودی ۱,۲۶۷، میهن ۸۶۷، البرز ۱,۰۵۵، دانا ۲,۰۹۰، بساما ۳,۴۲۳، پارسیان ۱,۳۶۱، ملت ۲,۲۵۰، بپاس ۴,۲۳۱، کوثر ۲,۳۰۰، آسیا ۱,۶۱۰، ما ۱۸۸۷، اتکام ۱,۱۴۹ و نوین ۱۳۴۰ رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
 • شاخص کل بورس ۱.۵۷ درصد افت کرد

  ریزش دسته جمعی ارزش سهام بانک‌ها

  ریزش دسته جمعی ارزش سهام بانک‌ها
  ارزش سهام همه بانک‌ها در بازار سهام امروز ۱۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ ریزش داشت چرا که کل بورس تهران وضعیت قرمز را تجربه کرد و شاخص کل بورس با افتی ۱.۵۷ درصدی نسبت به روز نخست این هفته به ۱۵۷ هزار و ۳۵۲ واحد رسید که در مقایسه با دیروز بیش از ۲۵۰۰ واحد ریزش داشت. البته درصد ریزش ارزش سهام بانک‌ها در بازار سهام بیشتر از شاخص کل بورس بود و سهامداران بانک‌ها روز خوبی را تجربه نکردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
 • خودرویی‌ها اول هفته را بد شروع کردند

  افت سنگین سهام ساکنان جاده مخصوص

  افت سنگین سهام ساکنان جاده مخصوص
  سهام شرکت‌های خودروساز حاضر در بازار سهام ایران امروز با افت سنگین ارزش مواجه شدند و به این ترتیب نخستین روز هفته برای شرکت‌های ساپیا، ایران خودرو، زامیاد، پارس خودرو و گروه بهمن‌ بد شروع شد. به تبع این ریزش ارزش سهام اکثر شرکت‌های قطعه‌ساز بورسی و فرابورسی هم ریزش داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
 • سهام به‌ پرداخت ملت ، مفاخر و تاپکیش ریزش کرد

  استقبال سهامداران از سهام آپ و رانفور

  استقبال سهامداران از سهام آپ و رانفور
  ارزش سهام شرکت‌های آسان پرداخت پرشین با نماد آپ و خدمات انفورماتیک با نماد رانفور در معاملات روز ۱۳ بهمن‌ماه امسال با رشد مواجه شد در حالی که سهام بقیه شرکت‌ها در گروه رایانه‌ای و فعالیت وابسته به آن از جمله تجارت الکترونیک پارسیان کیش، فناوری اطلاعات خوارزمی، کارت اعتباری کیش، پرداخت الکترونیک سامان کیش و حتی به پرداخت ملت ریزش داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
 • شنبه ۱۳ بهمن؛

  شاخص ۴۳۹ واحد کاهش یافت

  شاخص ۴۳۹ واحد کاهش یافت
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌شنبه ۱۳ بهمن ماه ۹۷ با کاهش ۴۳۹ واحدی به رقم ۱۵۹ هزار و ۸۵۵ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۸.۴۷ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۴۰ واحد را به نمایش گذاشت و سبز بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
 • سهام ۴ شرکت حدود ۵ درصد رشد کرد

  نبض قیمت سهام شرکت‌های بیمه

  نبض قیمت سهام شرکت‌های بیمه
  ارزش سهام شرکت‌های بیمه‌ای در معاملات امروز بازار سهام روند متفاوتی را تجربه کرد به گونه‌ای که بیمه اتکایی ایرانیان، بیمه اتکایی امین، بیمه سامان و بیمه دی حدود ۵ درصد رشد کرد. امروز ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ سهام شرکت‌های بیمه اتکایی ایرانیان، بیمه دی، بیمه میهن، بیمه البرز، بیمه دانا، بیمه سامان، بیمه پارسیان، بیمه ملت، بیمه پاسارگاد، بیمه کوثر، بیمه آسیا، بیمه ما، بیمه اتکایی امین و بیمه نوین مورد داد و ستد سهامداران قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
<< 1 2 3 4 5 6 7 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ