اخبار بورس

 • در ۱۳شهریورماه ۹۷؛

  بورس سبزپوش ماند

  بورس سبزپوش ماند
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه‌شنبه ۱۳ شهریورماه ۹۷ با افزایش ۲۷۲۶ واحدی به رقم ۱۳۷ هزار و ۹۸۳ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۲۵۱ واحدی عدد ۲۱ هزار و ۹۷۶ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۲۹۳۶ واحدی به رقم ۱۴۷ هزار و ۲۹۸ واحد دست یافت. شاخص بازار اول با افزایش ۲۱۷۶ واحدی به رقم ۱۰۱ هزار و ۶۰۷ واحد دست یافت همچنین شاخص بازار دوم نیز با افزایش ۴۶۲۱ واحدی عدد ۲۷۵ هزار و ۳۶ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۶/۱۳
 • عرضه ۵ کیلوگرم شمش طلا در بورس کالا

  عرضه ۵ کیلوگرم شمش طلا در بورس کالا
  بورس کالا اعلام کرد در معاملات روز جاری ۵ کیلوگرم شمش طلا عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۶/۱۳
 • نرخ ارز سنا مبنای معاملات رینگ صادراتی بورس کالا

  نرخ ارز سنا مبنای معاملات رینگ صادراتی بورس کالا
  بورس کالای ایران اعلام کرد: معاملات رینگ صادراتی بورس کالا بر مبنای نرخ خرید ارز سامانه سنا انجام می‌شود.
  ۱۳۹۷/۶/۱۳
 • افت ۲۴۳۳ واحدی شاخص بورس

  افت ۲۴۳۳ واحدی شاخص بورس
  معامله‌گران بورس تهران امروز شاهد کاهش قیمت سهم‌ها در بسیاری از گروه‌ها از جمله فلزات اساسی، محصولات شیمیایی و فرآورده‌های نفتی بودند. امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۲۴۳۳ واحد افت کرد و به رقم ۱۳۳ هزار و ۶۷۶ واحدی رسید. در عین حال شاخص کل هم‌وزن با ۳۱ واحد افت مواجه شد و تا رقم ۲۱ هزار و ۶۲۸ پایین آمد.
  ۱۳۹۷/۶/۱۱
 • مدیر توسعه بازار مشتقه بورس کالا اعلام کرد:

  اعلام رسمی شروط بازگشایی معاملات آتی سکه

  اعلام رسمی شروط بازگشایی معاملات آتی سکه
  مدیر توسعه بازار مشتقه بورس کالا گفت: آغاز دوباره معاملات آتی سکه با هدف افزایش عمق بازار و حضور نهادهای مالی با توسعه دارایی های پایه مثل طلای آبشده و برخی محصولات صنعتی صادرات محور صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۶/۱۱
 • لغو برگزاری جلسه معاملاتی قراردادهای آتی سکه

  لغو برگزاری جلسه معاملاتی قراردادهای آتی سکه
  بورس کالا با صدور یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد: برگزاری جلسه معاملاتی قراردادهای آتی سکه روز جاری لغو شد.
  ۱۳۹۷/۶/۱۱
 • در اولین روز هفته؛

  افت ۱۳۶۲ واحدی شاخص بورس

  افت ۱۳۶۲ واحدی شاخص بورس
  در اولین روز معاملات بورس تهران در این هفته خودرویی‌ها و نفتی ها با کاهش فزاینده قیمت‌ها مواجه شدند اما گروه بانک و موسسات اعتباری رشد قیمت را شاهد بودند. امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران ۱۳۶۲ واحد افت کرد و به رقم ۱۳۶ هزار و ۱۰۹ واحدی رسید. اما شاخص کل هم‌وزن با ۳۰۵ واحد رشد رقم ۲۱ هزار و ۶۶۰ واحدی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۶/۱۰
 • فروش ارز حقیقی ها در بازار ثانویه ممکن شد

  فروش ارز حقیقی ها در بازار ثانویه ممکن شد
  با اتخاذ تصمیمات جدید در سامانه نیما، از این پس "اشخاص حقیقی دارنده ارز در خارج از کشور" و " شرکتهای دارنده حواله ارزی" که ارز آنان ناشی از صادرات کالا نبوده ، می توانند ارز خود را در این سامانه به صرافی‌ها به فروش برسانند.
  ۱۳۹۷/۶/۱۰
 • توقف نماد ۶ بانک در بورس

  توقف نماد ۶ بانک در بورس
  تازه ترین فهرست منتشر شده از سوی بورس تهران حاکی از توقف نماد ۶ بانک و ۲۷ شرکت دیگر در بورس اوراق بهادار است.
  ۱۳۹۷/۶/۹
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  فرابورس ۶.۱۷ واحد رشد کرد

  فرابورس ۶.۱۷ واحد رشد کرد
  شاخص فرابورس در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۷ شهریورماه ۹۷ با افزایش ۶.۱۷ واحدی به رقم ۱۵۵۶ رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران به رقم ۲۹۶ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۵۶۷.۶۰۷ میلیون سهم و اوراق مالی طی ۷۳ هزار و ۵۹۶ نوبت دادوستد بود.
  ۱۳۹۷/۶/۷
 • بورس سبز شد؛

  بانک ملت پیشتاز امروز بازار سهام

  بانک ملت پیشتاز امروز بازار سهام
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۷ شهریورماه ۹۷ با افزایش ۷۰۶ واحدی به رقم ۱۳۷ هزار و ۴۷۲ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۲۲۷ واحدی عدد ۲۱ هزار و ۳۵۵ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۶۹۶ واحدی به رقم ۱۴۶ هزار و ۳۹۹ واحد دست یافت. شاخص بازار اول با افزایش ۲۱۰ واحدی به رقم ۱۰۱ هزار و ۲۹۱ واحد دست یافت همچنین شاخص بازار دوم نیز با افزایش ۲۸۹۵ واحدی عدد ۲۷۳ هزار و ۷۲۶ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۶/۷
 • سازمان بورس رسیدگی کند

  تخلف برخی از کارگزاری‌ها در هنگام تسویه معاملات

  تخلف برخی از کارگزاری‌ها در هنگام تسویه معاملات
  در حالی که کارگزاری‌ها قانونا موظفند حداکثر دو روز کاری با مشتریان خود تسویه حساب کنند، تعدادی به بهانه‌های مختلف واریز مبالغ حاصل از فروش سهام را روزها به تاخیر می‌اندازند.
  ۱۳۹۷/۶/۷
 • امروز ۶ شهریورماه؛

  افت شاخص فرابورس

  افت شاخص فرابورس
  شاخص فرابورس در پایان معاملات امروزسه‌شنبه ۶ شهریورماه ۹۷ با کاهش ۲۷.۹۸ واحدی به رقم ۱۵۵۰ رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران به رقم ۳۱۲ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۷۰۹.۷۱۴ میلیون سهم و اوراق مالی طی ۸۱ هزار و ۱۴۴ نوبت دادوستد بود.
  ۱۳۹۷/۶/۶
 • امروز ۶ شهریورماه؛

  عقبگرد بورس به کانال ۱۳۶ هزار واحد

  عقبگرد بورس به کانال ۱۳۶ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه‌شنبه ۶ شهریورماه ۹۷ با کاهش ۳۵۴۳ واحدی به رقم ۱۳۶ هزار و ۷۶۶ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۳۶ واحدی عدد ۲۱ هزار و ۱۲۷ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش ۳۶۲۰ واحدی به رقم ۱۴۵ هزار و ۷۰۳ واحد دست یافت. شاخص بازار اول با کاهش ۲۹۳۲ واحدی به رقم ۱۰۱ هزار و ۸۰ واحد دست یافت همچنین شاخص بازار دوم نیز با کاهش ۵۵۱۰ واحدی عدد ۲۷۰ هزار و ۸۳۰ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۶/۶
 • ابلاغ دستورالعمل تامین مالی جمعی در بورس

  ابلاغ دستورالعمل تامین مالی جمعی در بورس
  دستورالعمل تامین مالی جمعی پیرو تصویب شورای عالی بورس توسط مدیریت نظارت بر نهادهای مالی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۶/۶
 • گفت‌وگوی تفصیلی با مدیرعامل بورس کالا:

  از جمشید بسم‌الله تا سلاطین سکه

  از جمشید بسم‌الله تا سلاطین سکه
  امضاهای طلایی و رانت، بیش از هر موضوع دیگری اقتصاد ایران را در این دوران تحت تاثیر قرار داده، موضوعی که باعث شده عده‌ای به مکانیزم بازار حمله کرده و خواهان تعطیلی یا پا نگرفتن بازارهای رسمی شوند.
  ۱۳۹۷/۶/۵
 • امروز دوشنبه ۵شهریور؛

  تداوم روند صعودی آیفکس

  تداوم روند صعودی آیفکس
  شاخص فرابورس در پایان معاملات امروز دوشنبه ۵ شهریورماه ۹۷ با افزایش ۱۶.۳۹ واحدی به رقم ۱۵۷۸ رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران به رقم ۵۹۵ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۹۳۲.۶۵۸ میلیون سهم و اوراق مالی طی ۹۷ هزار و ۴۸۵ نوبت دادوستد بود.
  ۱۳۹۷/۶/۵
<< 1 2 3 4 5 6 7 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ