اخبار بورس

 • در پایان معاملات هفتگی؛

  وال‌استریت افت کرد

  وال‌استریت افت کرد
  سهام آمریکا در حالی افت کرد که سهام انرژی با سقوط‌های متوالی قیمت نفت، کمر خم کرد و اس‌اندپی۵۰۰ برای دومین بار در سال جاری وارد وضعیت اصلاح فنی شد.
  ۱۳۹۷/۹/۳
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  بورس به کانال ۱۷۵ هزار واحد برگشت

  بورس به کانال ۱۷۵ هزار واحد برگشت
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌چهارشنبه ۳۰ آبان‌ماه ۹۷ با کاهش ۷۴۵ واحدی به رقم ۱۷۵ هزار و ۷۱۳ واحد سقوط کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۷.۰۳ واحد کاهش یافت و رقم ۱۹۰۷ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز بود.
  ۱۳۹۷/۸/۳۰
 • معاون سازمان بورس اعلام کرد:

  ورود صندوق املاک به بازار سهام

  ورود صندوق املاک به بازار سهام
  معاون سازمان بورس و اوراق بهادار، از ورود صندوق‌های املاک و مستغلات با کارکرد فروش و اجاره املاک، به بازار سرمایه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۸/۳۰
 • مدیرعامل شرکت بورس:

  دارایی معنوی بورس‌ها ایجاد اعتماد در مردم است

  دارایی معنوی بورس‌ها ایجاد اعتماد در مردم است
  مدیرعامل شرکت بورس گفت: مهم‌ترین دارایی معنوی بورس ها ایجاد ابزارهایی در ایجاد اعتمادزایی برای مردم است. سرمایه های خرد مردم در یک بستر قابل اعتماد وارد و موجب هم افزایی می شود.
  ۱۳۹۷/۸/۳۰
 • سقوط سنگین وال‌استریت

  سقوط سنگین وال‌استریت
  دوشنبه شب، در معاملات وال‌استریت، درحالی که سرمایه‌گذاران سهام اپل، اینترنت و سایر سهام تکنولوژی را رها کردند، شاخص‌های سهام آمریکا پایین آمد و شاخص نزدک ۳ درصد سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۸/۲۹
 • علت نوسانات غیرمنتظره در بورس چیست؟

  علت نوسانات غیرمنتظره در بورس چیست؟
  درپی ریزش سهام در بورس تهران، یک کارشناس بازار سرمایه گفت: در وضعیت فعلی اقتصاد یک بهانه کوچک کافی است که فعالان بازار سرمایه رویکردی جدید در پیش گیرند. درصورتیکه باید فضای سرمایه‌گذاری را برای همه سرمایه‌گذاران امن کرد که آنها با دغدغه‌های غیرمعمول روبرو نباشند.
  ۱۳۹۷/۸/۲۶
 • در اولین روز هفته بورسی:

  سقوط شاخص به کانال ۱۷۸ هزار واحد

  سقوط شاخص به کانال ۱۷۸ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌شنبه ۲۶ آبان‌ماه ۹۷ با کاهش ۳۱۷۵ واحدی به رقم ۱۷۸ هزار و ۸۱۹ واحد سقوط کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۴۵.۵۲ واحد کاهش یافت و به رقم ۱۹۱۱ واحد رسید.
  ۱۳۹۷/۸/۲۶
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  عقبگرد شاخص به کانال ۱۸۱ هزار واحد

  عقبگرد شاخص به کانال ۱۸۱ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌چهارشنبه ۲۳ آبان‌ماه ۹۷ با کاهش ۱۲۱۷ واحدی به رقم ۱۸۱ هزار و ۹۹۴ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۳۶.۵۹ واحد کاهش یافت و رقم ۱۹۵۷ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز شد.
  ۱۳۹۷/۸/۲۳
 • افزایش سرمایه ۲۰۰درصدی سمات به تصویب رسید

  افزایش سرمایه ۲۰۰درصدی سمات به تصویب رسید
  افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) به تصویب سهامداران رسید.
  ۱۳۹۷/۸/۲۳
 • در سه شنبه ۲۲ آبان؛

  شاخص بورس ۱۰۰۰ واحد رشد کرد

  شاخص بورس ۱۰۰۰ واحد رشد کرد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌سه‌شنبه ۲۲ آبان‌ماه ۹۷ با افزایش ۱۰۰۰ واحدی به رقم ۱۸۳ هزار و ۲۱۲ واحد صعود کرد و سبز ماند. در بازار فرابورس هم شاخص ۷.۵۷ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۹۳ واحد را به نمایش گذاشت و سبز باقی ماند.
  ۱۳۹۷/۸/۲۲
 • سهام آسیایی مثبت شد

  سهام آسیایی مثبت شد
  سهام آسیایی در معاملات امروز بازارها، علیرغم کاهش قیمت نفت و با امید به کاهش تنش‌های تجاری بین آمریکا و چین، افت خود را جبران کرد.
  ۱۳۹۷/۸/۲۲
 • در ۲۱ آبان ۹۷؛

  شاخص بورس سبز شد

  شاخص بورس سبز شد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۲۱ آبان‌ماه ۹۷ با افزایش ۱۵۴۳ واحدی به رقم ۱۸۲ هزار و ۲۱۲ واحد صعود کرد و سبز شد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با افزایش ۲۱۲ واحدی عدد ۲۰ هزار و ۸۹ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۲۵.۳۴ واحد افزایش یافت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۸/۲۱
 • سهام آسیایی درجا زد

  سهام آسیایی درجا زد
  پدیدار شدن نشانه‌هایی از افت تقاضای چین، دوباره نگرانی‌ها در مورد چشم‌انداز اقتصادی جهان را تشدید کرد و موجب شد سهام آسیایی درجا بزند.
  ۱۳۹۷/۸/۲۱
 • آیا ریزش ارزش سهام متوقف می شود؟

  راز سقوط روز یکشنبه شاخص بورس

  راز سقوط روز یکشنبه شاخص بورس
  دنیای اقتصاد نوشت: پس از ریزش ۵/ ۰ درصدی شاخص سهام طی دادوستدهای نخستین روز هفته، دیروز روند نزولی این نماگر با شدت بیشتری دنبال شد. به این ترتیب روز گذشته شاخص کل بورس تهران با ریزش ۳۵۶۳ واحدی (معادل ۹/ ۱ درصد) پس از ۸ روز مجددا به کانال ۱۸۰ هزار واحدی عقب‌نشینی کرد. به نظر می‌رسد در شرایطی که ابهامات و ریسک‌های موجود، از تقاضای سهام کاسته و بر شدت عرضه‌ها افزوده است
  ۱۳۹۷/۸/۲۱
 • بورس در لاک احتیاط فرو رفته

  بورس در لاک احتیاط فرو رفته
  یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به این که معامله‌گران بورس این روزها در لاک احتیاط فرو رفته‌اند، به تشریح دلایل بروز این رفتار در تالار شیشه‌ای پرداخت.
  ۱۳۹۷/۸/۲۰
 • در ۲۰ آبان ۹۷؛

  سقوط بورس به شاخص ۱۸۰ هزار واحد

  سقوط بورس به شاخص ۱۸۰ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یک‌شنبه ۲۰ آبان‌ماه ۹۷ با کاهش ۳۵۶۲ واحدی به رقم ۱۸۰ هزار و ۶۶۸ واحد سقوط کرد و قرمز ماند. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۲۲۲ واحدی عدد ۱۹ هزار و ۸۸۴ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۳۳.۵۱ واحد کاهش یافت و قرمز ماند.
  ۱۳۹۷/۸/۲۰
 • بازدهی شاخص بورس به ۹۲ درصد رسید

  بازدهی شاخص بورس به ۹۲ درصد رسید
  شاخص بورس از ابتدای امسال ۹۲ درصد افزایش را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۷/۸/۲۰
<< 1 2 3 4 5 6 7 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ