اخبار بورس

 • مدیرعامل بورس انرژی

  معامله خارجی‌ها در بازار نفت بورس انرژی ممنوع نیست

  معامله خارجی‌ها در بازار نفت بورس انرژی ممنوع نیست
  مدیرعامل بورس انرژی با بیان جزییات عرضه نفت در روز جاری با بیان این که معامله نفت در بورس انرژی فیزیکی است اعلام کرد مشارکت خارجی ها در معامله نفت بورس انرژی ممنوع نیست.
  ۱۳۹۷/۸/۶
 • در ۶ آبان ۹۷؛

  شاخص بورس سبز شد

  شاخص بورس سبز شد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یک‌شنبه ۶ آبان‌ماه ۹۷ با افزایش ۱۷۸۳ واحدی به رقم ۱۸۰ هزار و ۶۲۵ واحد افزایش یافت و سبز شد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با افزایش ۱۲۲ واحدی عدد ۱۹ هزار و ۴۵۴ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۴.۶۲ واحد کاهش یافت و قرمز ماند.
  ۱۳۹۷/۸/۶
 • در اولین روز هفته بورسی:

  عقبگرد بورس به کانال ۱۷۸ هزار واحد

  عقبگرد بورس به کانال ۱۷۸ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۵ آبان‌ماه ۹۷ با کاهش ۲۲۱۸ واحدی به رقم ۱۷۸ هزار و ۸۴۱ واحد سقوط کرد و قرمز ماند. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۲۶۲ واحدی عدد ۱۹ هزار و ۳۳۲ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۴۷.۱۵ واحد کاهش یافت و قرمز شد.
  ۱۳۹۷/۸/۵
 • مدیر عامل بورس تهران

  قرارداد آتی سبد سهام در راه بورس

  قرارداد آتی سبد سهام در راه بورس
  مدیر عامل بورس تهران ضمن بیان اینکه قرارداد آتی سبد سهام در آذر ماه وارد بازار سرمایه می‌شود، گفت: برای راه‌اندازی ابزار مالی "وارانت" باید زیرساخت‌ها آماده شود که در سال جاری از این ابزار نیز رونمایی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۸/۵
 • بورس فردا نفتی می‌شود

  بورس فردا نفتی می‌شود
  ششم آبان‌ماه، همان تاریخی که از سوی مسئولان برای عرضه نفت خام در بورس وعده داده شده بود. فرآیندی که با هدف دور زدن تحریم‌ها ایجاد شد تا شاید این بار برخلاف گذشته که با شکست مواجه شده بود، دریچه‌های جدیدی را به روی صنعت نفت ایران باز کند.
  ۱۳۹۷/۸/۵
 • در اولین ماه پاییز

  رشد ۷۳درصدی ارزش معاملات بورس

  رشد ۷۳درصدی ارزش معاملات بورس
  طبق اطلاعات منتشر شده از سوی بورس تهران، ارزش کل معاملات تالار شیشه ای در اولین ماه پاییز سال ۹۷ با رشد ۷۳ درصدی مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۸/۵
 • بازدهی ۲درصدی آیفکس در هفته آخر مهر

  بازدهی ۲درصدی آیفکس در هفته آخر مهر
  آمارهای معاملاتی نشان می دهد که شاخص کل فرابورس در هفته آخر مهر ماه با ۴۵ واحد رشد نسبت به هفته قبل به ۲ هزار و ۶۵ واحد رسید وبازدهی ۲ درصدی را به ثبت رساند.
  ۱۳۹۷/۸/۵
 • رییس سازمان بورس:

  اطلاعات سرمایه گذاران در بورس محرمانه است

  اطلاعات سرمایه گذاران در بورس محرمانه است
  رییس سازمان بورس اعلام کرد: اطلاعات سرمایه گذاران در بورس محرمانه است و تحت هیچ شرایطی افشا نخواهد شد. اطلاعات تمامی کسانی که در دنیا نفت را خریداری می کنند صیانت خواهد شد. این یک روال قانونی است و در مورد سهامداران هم این روال را حفظ کردیم.
  ۱۳۹۷/۸/۵
 • رئیس سازمان بورس:

  اطلاعات خریداران نفت ایران محرمانه باقی می‌ماند

  اطلاعات خریداران نفت ایران محرمانه باقی می‌ماند
  رئیس سازمان بورس می‌گوید برای خرید نفت در بورس انرژی هیچ محدودیتی برای حضور خریداران وجود ندارد و همه می‌توانند در این معاملات نفت خام را خریداری کنند. او می گوید سازمان بورس اطلاعات خریداران نفت را همچون اطلاعات سهامداران، افشا نمی کند.
  ۱۳۹۷/۸/۴
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  شاخص بورس و فرابورس قرمز شدند

  شاخص بورس و فرابورس قرمز شدند
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۲ آبان‌ماه ۹۷ با کاهش ۴۲۵۸ واحدی به رقم ۱۸۱ هزار و ۶۰ واحد سقوط کرد و قرمز ماند. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۴۰۷ واحدی عدد ۱۹ هزار و ۵۹۴ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۴۰.۰۵ واحد کاهش یافت و قرمز شد.
  ۱۳۹۷/۸/۲
 • افت سهام آسیایی

  افت سهام آسیایی
  تداوم نگرانی‌های جهانی در مورد درآمدهای شرکت‌های آمریکا گرفته تا تنش‌های خاورمیانه موجب شد در معاملات امروز بازارها، سهام آسیایی افت کند.
  ۱۳۹۷/۸/۲
 • مدیرعامل فرابورس:

  تامین مالی استارت‌آپ‌های فین‌تک سریع‌تر می‌شود

  تامین مالی استارت‌آپ‌های فین‌تک سریع‌تر می‌شود
  مدیرعامل فرابورس ایران در همایش «نقش مالی اسلامی در اقتصاد؛ قدمی به سوی ثبات»که در جریان پنجمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی کیش برگزار شد، از لزوم بهره‌گیری از سازوکاری به نام سندباکس (Sandbox) برای توسعه مقررات بازار سرمایه متناسب با سرعت بالای نوآوری‌ها در حوزه فین‌تک سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۸/۱
 • در ۱ آبان ۹۷؛

  افت ۲۴۶۰ واحدی شاخص بورس

  افت ۲۴۶۰ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه‌شنبه ۱ آبان‌ماه ۹۷ با کاهش ۲۴۶۰ واحدی به رقم ۱۸۵ هزار و ۳۱۹ واحد سقوط کرد و قرمز شد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۴۳۲ واحدی عدد ۲۰ هزار و ۳ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۲.۷۹ واحد افزایش یافت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۸/۱
 • رییس سازمان بورس در کیش اینوکس ۲۰۱۸

  ویژگی های بازار سرمایه ایران برای خارجی ها

  ویژگی های بازار سرمایه ایران برای خارجی ها
  دکتر شاپور محمدی در مراسم گشایش پنجمین نمایشگاه کیش، ابعاد مختلف بازار سرمایه را برای حضار به ویژه سرمایه گذاران خارجی تشریح کرد و از مزایای منحصر به فرد این بازار گفت. وی گفت: چند ابزار معاملاتی جدید تا پایان سال در بازار سرمایه عملیاتی می‌شود.
  ۱۳۹۷/۸/۱
 • سهام آسیایی افت خود را جبران کرد

  سهام آسیایی افت خود را جبران کرد
  سهام چین امروز برای دومین روز معاملاتی متوالی رشد کرد و کمک کرد تاثیر تنش‌های ژئوپولیتیکی عربستان سعودی، ایتالیا و برگزیت کمرنگ شود؛ همین موجب شد سهام آسیایی افت‌های امروز خود را جبران کند.
  ۱۳۹۷/۷/۳۰
 • در بورس ۳۰ مهرماه؛

  عقبگرد شاخص به کانال ۱۸۷ هزار واحد

  عقبگرد شاخص به کانال ۱۸۷ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۳۰ مهرماه ۹۷ با کاهش ۱۶۵۹ واحدی به رقم ۱۸۷ هزار و ۷۷۹ واحد سقوط کرد و قرمز شد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۲۶۲ واحدی عدد ۲۰ هزار و ۴۳۸ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۸.۷۰ واحد کاهش یافت و قرمز شد.
  ۱۳۹۷/۷/۳۰
 • شرطی برای ادامه معاملات سکه آتی

  شرطی برای ادامه معاملات سکه آتی
  رئیس سازمان بورس می‌گوید اگر فضای بازار ارز به نحوی شود که روی معاملات سکه مدیریت مناسبی صورت گیرد، معاملات سکه آتی ادامه می‌یابد.
  ۱۳۹۷/۷/۳۰
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ