اخبار بورس

 • توجه ویژه بازار به تازه واردهای بورس

  توجه ویژه بازار به تازه واردهای بورس
  امروز سرمایه گذاران بیش از ۸۱۰ میلیون برگه سهم، حق تقدم و سایر دارایی های مالی را در بازار دست به دست کردند که ارزش این مبادلات بیش از یک هزار و ۷۶۹ میلیارد ریال بود و در ۵۷ هزار نوبت معاملاتی انجام شد. بررسی ها نشان می دهد حجم معاملات نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۲ درصد و ارزش معاملات ۶.۵ درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۴/۲۴
 • در اولین روز بورسی هفته:

  شاخص فرابورس قرمز ماند

  شاخص فرابورس قرمز ماند
  در پایان معاملات امروز شنبه ۲۳تیرماه در بازار فرابورس تهران ۳۲۸میلیون ورقه به‌ارزش ۱۵۹میلیارد داد و ستد شد و در نهایت آیفکس ۰.۶۶ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۲۲۵واحد قرار گرفت و به روند نزولی خود ادامه داد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۳
 • در اولین روز هفته رخ داد:

  افت ۵۸۸ واحدی شاخص بورس

  افت ۵۸۸ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۲۳تیرماه ۹۷ با ریزش ۵۸۸واحدی به کانال ۱۰۸هزار و ۹۱۷واحد عقب نشست. شاخص کل هم ‌وزن با رشد 51واحدی عدد ۱۸ هزار و 872واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افت 806واحدی به رقم 118هزار و 395واحد عقب رفت. شاخص بازار اول با کاهش 906واحدی به رقم 79هزار و 126واحد دست یافت اما شاخص بازار دوم با رشد 1038واحدی عدد 222هزار و 235واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۴/۲۳
 • تغییر مالکیت یک میلیاردی اوراق در فرابورس

  تغییر مالکیت یک میلیاردی اوراق در فرابورس
  آمارهای معاملاتی فرابورس نشان می دهد در چهار روز معاملاتی هفته گذشته تغییر مالکیت یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون ورقه به ارزش ۱۱ هزار و ۳۲۰ میلیارد ریال انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۴/۲۳
 • دادوستد ۸۳میلیارد سهم در ۶۹ روز

  دادوستد ۸۳میلیارد سهم در ۶۹ روز
  تعداد ۸۳میلیارد و ۵۴۵ میلیون سهم و حق تقدم از ابتدای امسال تا کنون در مدت ۶۹ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار دادوستد شده است.
  ۱۳۹۷/۴/۲۲
 • کارشناس بازار سرمایه تشریح کرد:

  موانع اجرای قانون حاکمیت شرکتی در بازار سرمایه

  موانع اجرای قانون حاکمیت شرکتی در بازار سرمایه
  اسلامی بیدگلی کارشناس بازار سرمایه به مزیت های اجرای قانون حاکمیت شرکتی در بازار سرمایه اشاره کرد و گفت: مهمترین مزیت اجرای این قانون صیانت از حقوق سهامداران خرد است.
  ۱۳۹۷/۴/۲۲
 • آمار دادوستدهای خرداد ماه سال جاری نشان داد :

  ۳۴درصد معاملات بورس در اختیار ۱۰کارگزار بانکی

  ۳۴درصد معاملات بورس در اختیار ۱۰کارگزار بانکی
  عملکرد کارگزاری های بورس در خرداد ماه مشخص می کند که در بین ۲۰ کارگزار برتر بازار سرمایه، ۱۰ کارگزار بانکی بیش از ۳۴ درصد از معاملات را به خود اختصاص داده اند که نشان از نقش ویژه آن ها در بورس دارد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۲
 • معارفه رئیس شعبه مستقل بورس بانک ملی

  معارفه رئیس شعبه مستقل بورس بانک ملی
  مراسم معارفه محمد فرمهینی فراهانی با حضور برات کریمی عضو هیات مدیره و محمدنور آزادی مدیر امور شعب تهران بانک به سمت رئیس شعبه مستقل بورس و اوراق بهادار بانک ملی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۰
 • در آخرین روز بورسی هفته:

  فرابورس ۱۱.۸۱واحد افت کرد

  فرابورس ۱۱.۸۱واحد افت کرد
  در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۲۰تیرماه در بازار فرابورس تهران ۵۴۶میلیون ورقه به‌ارزش ۲۶۵میلیارد داد و ستد شد و در نهایت آیفکس ۱۱.۸۱ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۲۲۵واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۴/۲۰
 • معاون بورس اوراق بهادار تهران:

  اجرای حاکمیت شرکتی باید جدی تر شود

  اجرای حاکمیت شرکتی باید جدی تر شود
  معاون شرکت بورس اوراق بهادار تهران گفت: رعایت استانداردهای حاکمیت شرکتی و شفافیت عملکردهای مالی از وظایف بنیادی شرکت های بورس است.
  ۱۳۹۷/۴/۲۰
 • ریزش ۱۳۴۳ واحدی شاخص بورس

  ریزش ۱۳۴۳ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۲۰تیرماه ۹۷ با ریزش ۱۳۴۳واحدی به کانال ۱۰۹هزار و ۵۰۵واحد عقب نشست. شاخص کل هم ‌وزن با افت ۱۹۵واحدی عدد ۱۸ هزار و ۳۳۲واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افت ۲۰۰۱واحدی به رقم ۱۱۹هزار و ۲۰۲واحد عقب رفت. شاخص بازار اول با کاهش ۱۲۹۶واحدی به رقم ۸۰هزار و ۳۲واحد دست یافت اما شاخص بازار دوم با ریزش ۱۰۹۲واحدی عدد ۲۲۱هزار و ۱۹۶واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۴/۲۰
 • اشتباهات رایج در خصوص بازار سهام

  اشتباهات رایج در خصوص بازار سهام
  برگه سهام، مشخص کننده میزان مالکیت منافع یک شرکت است. به عبارت دیگر، یک شرکت در ازای محصولات و خدمات خود درآمدی کسب می کند که آن را در ابتدا صرف پرداخت برای مواد اولیه، دستمزد، آب و برق و وجوه استقراض شده می کند و آنچه که باقی می ماند به سهامداران شرکت تعلق می گیرد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۰
 • نادی قمی مطرح کرد؛

  لیگ ستارگان و مسوولیت اجتماعی نهادهای مالی

  لیگ ستارگان و مسوولیت اجتماعی نهادهای مالی
  ولی نادی قمی گفت: شاید اولین نکته ای که در خصوص اهمیت لیگ ستارگان بورس به نظر می رسد نقش آن در فرهنگ سازی و آشنایی جامعه با بازار سرمایه است؛ فرهنگ سازی هم یعنی ترویج یک ارزش یا عملکرد مثبت در جامعه که رویدادهایی این چنین بستری مناسب برای انتقال این مفاهیم در لایه های مختلف اجتماع است.
  ۱۳۹۷/۴/۲۰
 • سایه شوم جنگ تجاری بین المللی بر بورس ایران

  سایه شوم جنگ تجاری بین المللی بر بورس ایران
  بازار سرمایه ایران، این روزها تحت تاثیر عوامل داخلی و بین المللی از جمله جنگ تجاری و تعرفه ای آمریکا، چین و اروپا که افت قیمت کامودیتی ها (مواد پایه و معدنی) را به دنبال داشته، وارد مرحله اصلاح و تعدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۴/۱۹
 • شاخص فرابورس افت کرد

  شاخص فرابورس افت کرد
  در پایان معاملات امروز سه شنبه ۱۹ تیرماه در بازار فرابورس تهران ۳۲۵ میلیون ورقه به‌ارزش ۲۷۲ میلیارد داد و ستد شد و در نهایت آیفکس ۲.۴۶ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۲۳۷ واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۴/۱۹
 • بورس در فاز استراحت

  بورس در فاز استراحت
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه شنبه ۱۹ تیرماه ۹۷ با افت ۲ واحدی به کانال ۱۱۰ هزار و ۸۴۹ واحد عقب نشست. شاخص کل هم ‌وزن با افت ۶۴ واحدی عدد ۱۸ هزار و ۵۲۷ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افت ۱۶۴ واحدی به رقم ۱۲۱ هزار و ۲۰۳ واحد عقب رفت. شاخص بازار اول با کاهش ۴۷ واحدی به رقم ۸۱ هزار و ۳۲۹ واحد دست یافت اما شاخص بازار دوم با افزایش ۲۳۵ واحدی عدد ۲۲۲ هزار و ۲۸۸ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۴/۱۹
 • معاون بورس تهران:

  شفافیت، جایگاه شرکت‌ها در بورس را تعیین می‎‌کند

  شفافیت، جایگاه شرکت‌ها در بورس را تعیین می‎‌کند
  معاون شرکت بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد : شفافیت، الزام اصلی شرکت ها در بورس است و همه ناشران باید در دوره های زمانی مشخص اطلاعات مالی را افشا کنند.
  ۱۳۹۷/۴/۱۹
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ