اخبار بورس

 • دوشنبه ۱۵ بهمن؛

  افزایش ۶۸۸ واحدی شاخص بورس

  افزایش ۶۸۸ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌دوشنبه ۱۵ بهمن‌ماه ۹۷ با افزایش ۶۸۸ واحدی به رقم ۱۵۸ هزار و ۴۴ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۱۴.۱۶ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۲۵ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
 • هیات مدیره پیشنهاد کرد

  افزایش سرمایه ۲۲۳ درصدی سرمایه بانک صادرات

  افزایش سرمایه ۲۲۳ درصدی سرمایه بانک صادرات
  هیات مدیره بانک صادرات ایران پیشنهاد افزایش ۲۲۳ صدی سهام این بانک را ارائه داده تا در مجمع عمومی فوق‌العاده آینده سهامداران تصمیم بگیرند. هم اکنون سرمایه بانک صادرات ایران ۵۷ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال است و در صورت تصویب پیشنهاد هیات مدیره سرمایه این بانک به ۱۸۶ هزار و ۵۶۳ میلیارد و ۲۰۸ میلیون ریال خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
 • یک‌شنبه ۱۴ بهمن؛

  عقبگرد شاخص به کانال ۱۵۷ هزار واحد

  عقبگرد شاخص به کانال ۱۵۷ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌یکشنبه ۱۴ بهمن ماه ۹۷ با کاهش ۲۵۰۰ واحدی به رقم ۱۵۷ هزار و ۳۵۵ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۳۱.۰۴ واحد کاهش یافت و رقم ۱۹۰۹ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
 • نبض سهام بیمه‌ها در معاملات امروز بازار سهام

  اتکای، ودی، پارسیان، ملت و ما رشد کردند

  اتکای، ودی، پارسیان، ملت و ما رشد کردند
  در روزی که شاخص کل بورس تهران ریزش بیش از ۲۵۰۰ واحدی را تجربه کرد، سهام شرکت‌های بیمه‌ای اتکایی ایرانیان، پارسیان، ملت و ما رشد کرد اما سایر شرکت‌های بیمه‌ای با افت قیمت سهام مواجه شدند. در پایان معاملات امروز بازار سهام قیمت هر سهم اتکای به ۱,۹۲۰، ودی ۱,۲۶۷، میهن ۸۶۷، البرز ۱,۰۵۵، دانا ۲,۰۹۰، بساما ۳,۴۲۳، پارسیان ۱,۳۶۱، ملت ۲,۲۵۰، بپاس ۴,۲۳۱، کوثر ۲,۳۰۰، آسیا ۱,۶۱۰، ما ۱۸۸۷، اتکام ۱,۱۴۹ و نوین ۱۳۴۰ رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
 • شاخص کل بورس ۱.۵۷ درصد افت کرد

  ریزش دسته جمعی ارزش سهام بانک‌ها

  ریزش دسته جمعی ارزش سهام بانک‌ها
  ارزش سهام همه بانک‌ها در بازار سهام امروز ۱۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ ریزش داشت چرا که کل بورس تهران وضعیت قرمز را تجربه کرد و شاخص کل بورس با افتی ۱.۵۷ درصدی نسبت به روز نخست این هفته به ۱۵۷ هزار و ۳۵۲ واحد رسید که در مقایسه با دیروز بیش از ۲۵۰۰ واحد ریزش داشت. البته درصد ریزش ارزش سهام بانک‌ها در بازار سهام بیشتر از شاخص کل بورس بود و سهامداران بانک‌ها روز خوبی را تجربه نکردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
 • خودرویی‌ها اول هفته را بد شروع کردند

  افت سنگین سهام ساکنان جاده مخصوص

  افت سنگین سهام ساکنان جاده مخصوص
  سهام شرکت‌های خودروساز حاضر در بازار سهام ایران امروز با افت سنگین ارزش مواجه شدند و به این ترتیب نخستین روز هفته برای شرکت‌های ساپیا، ایران خودرو، زامیاد، پارس خودرو و گروه بهمن‌ بد شروع شد. به تبع این ریزش ارزش سهام اکثر شرکت‌های قطعه‌ساز بورسی و فرابورسی هم ریزش داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
 • سهام به‌ پرداخت ملت ، مفاخر و تاپکیش ریزش کرد

  استقبال سهامداران از سهام آپ و رانفور

  استقبال سهامداران از سهام آپ و رانفور
  ارزش سهام شرکت‌های آسان پرداخت پرشین با نماد آپ و خدمات انفورماتیک با نماد رانفور در معاملات روز ۱۳ بهمن‌ماه امسال با رشد مواجه شد در حالی که سهام بقیه شرکت‌ها در گروه رایانه‌ای و فعالیت وابسته به آن از جمله تجارت الکترونیک پارسیان کیش، فناوری اطلاعات خوارزمی، کارت اعتباری کیش، پرداخت الکترونیک سامان کیش و حتی به پرداخت ملت ریزش داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
 • شنبه ۱۳ بهمن؛

  شاخص ۴۳۹ واحد کاهش یافت

  شاخص ۴۳۹ واحد کاهش یافت
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌شنبه ۱۳ بهمن ماه ۹۷ با کاهش ۴۳۹ واحدی به رقم ۱۵۹ هزار و ۸۵۵ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۸.۴۷ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۴۰ واحد را به نمایش گذاشت و سبز بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
 • سهام ۴ شرکت حدود ۵ درصد رشد کرد

  نبض قیمت سهام شرکت‌های بیمه

  نبض قیمت سهام شرکت‌های بیمه
  ارزش سهام شرکت‌های بیمه‌ای در معاملات امروز بازار سهام روند متفاوتی را تجربه کرد به گونه‌ای که بیمه اتکایی ایرانیان، بیمه اتکایی امین، بیمه سامان و بیمه دی حدود ۵ درصد رشد کرد. امروز ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ سهام شرکت‌های بیمه اتکایی ایرانیان، بیمه دی، بیمه میهن، بیمه البرز، بیمه دانا، بیمه سامان، بیمه پارسیان، بیمه ملت، بیمه پاسارگاد، بیمه کوثر، بیمه آسیا، بیمه ما، بیمه اتکایی امین و بیمه نوین مورد داد و ستد سهامداران قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
 • روی خوش بورس به بانک سینا

  سهام اکثر بانک‌ها در بورس ریزش کرد

  سهام اکثر بانک‌ها در بورس ریزش کرد
  امروز ۱۳ بهمن‌ماه سهام همه بانک‌ها و موسسات اعتباری در بازار سهام به جزء سهام بانک سینا ریزش کرد. به گونه‌ای سهام بانک سینا نسبت به روز چهارشنبه هفته گذشته ۳.۵۷ درصد رشد داشت و سهام پست‌ بانک با ۴.۷۳ درصد و بانک دی ۴.۳۵ درصد بیشترین افت ارزش را تجربه کرد. این آغازی بد شاید برای بانک‌ها و موسسات اعتباری در نخستین روز هفته جاری باشد. آیا این روند در روزهای آینده هم ادامه می‌یابد یا روند ارزش سهام آنها تغییر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
 • برای نخستین بار

  بورس میزبان میعانات گازی می‌شود

  بورس میزبان میعانات گازی می‌شود
  بعد از عرضه نفت خام در رینگ صادراتی بورس، این بار وزارت نفت با هدف تنوع سازی روش‌های فروش و مشارکت بخش خصوصی در فروش تصمیم به عرضه میعانات گازی در این رینگ کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  افزایش ۱۴۲ واحدی شاخص بورس

  افزایش ۱۴۲ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌چهارشنبه ۱۰ بهمن‌ماه ۹۷ با افزایش ۱۴۲ واحدی به رقم ۱۶۰ هزار و ۲۹۵ واحد صعود کرد و سبز ماند. در بازار فرابورس هم شاخص ۱۷.۱۰ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۳۲ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
 • صعود بورس‌های انگلیس و آمریکا

  صعود بورس‌های انگلیس و آمریکا
  در شرایطی که بورس‌های اروپا و آمریکا روز خوبی را سپری کردند، بورس‌های آسیایی به روند کاهشی خود ادامه دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
 • باحکم وزیر اقتصاد؛

  رئیس سازمان بورس ابقاء شد

  رئیس سازمان بورس ابقاء شد
  شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با حکم فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد در سمت خود ابقاء و دوره دوم ریاست خود را رسما آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۹
 • سه‌شنبه ۹ بهمن؛

  تقویت ۳۳۴ واحدی شاخص بورس

  تقویت ۳۳۴ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌سه‌شنبه ۹ بهمن‌ماه ۹۷ با افزایش ۳۳۴ واحدی به رقم ۱۶۰ هزار و ۱۵۳ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۵.۸۳ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۸۳ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۹
 • بورس‌های آسیایی زیان ده شدند

  بورس‌های آسیایی زیان ده شدند
  با شعله‌ور شدن مجدد اختلافات چین و آمریکا، بورس‌های آسیایی در مسیر کاهشی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۹
 • دوشنبه ۸ بهمن؛

  شاخص بورس ۹۶۵ واحد کاهش یافت

  شاخص بورس ۹۶۵ واحد کاهش یافت
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌دوشنبه ۸ بهمن ماه ۹۷ با کاهش ۹۶۵ واحدی به رقم ۱۵۹ هزار و ۸۳۲ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۳۳.۱۲ واحد کاهش یافت و رقم ۱۹۰۹ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۸
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ