اخبار بورس

 • از ابتدای امسال

  رشد ۳۵.۵درصدی شاخص بورس

  رشد ۳۵.۵درصدی شاخص بورس
  شاخص کل بورس از ابتدای امسال تا کنون با ۳۵.۵ درصد افزایش مواجه بوده‌ است.
  ۱۳۹۷/۵/۲۸
 • اعلام ارزش صندوق‌های قابل معامله

  اعلام ارزش صندوق‌های قابل معامله
  ارزش صندوق های قابل معامله (ETF) در بازار سرمایه به بیش از ۹۱ هزار میلیارد ریال رسید.
  ۱۳۹۷/۵/۲۸
 • با انتشار یک اطلاعیه رسمی:

  بورس تغییرات تازه معاملاتی را تایید کرد

  بورس تغییرات تازه معاملاتی را تایید کرد
  بورس تهران با صدور یک اطلاعیه رسمی، با اعلام دو اصلاح بزرگ در دستورالعمل انجام معاملات که مربوط به عرضه اولیه سهام شرکت های جدید و دامنه نوسان است فازه تازه تسهیل داد و ستدها را کلید زد.
  ۱۳۹۷/۵/۲۸
 • معاون عملیات و نظارت بازار رسما اعلام کرد:

  جزییات دو اصلاح بزرگ در معاملات فرابورس

  جزییات دو اصلاح بزرگ در معاملات فرابورس
  معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس، اصلاحات مهم دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار را با صدور یک اطلاعیه شفاف کرد.
  ۱۳۹۷/۵/۲۷
 • در اولین روز هفته بورسی:

  شاخص آیفکس سبز شد

  شاخص آیفکس سبز شد
  شاخص فرابورس در پایان معاملات امروز شنبه ۲۷ مرداد ۹۷ با افزاش ۵.۰۶ واحدی به رقم ۱۵۰۵ رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران به رقم ۲۸۵ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۷۰۶.۹۰۵ میلیون سهم و اوراق مالی طی ۶۴ هزار و ۳۵۰ نوبت دادوستد بود.
  ۱۳۹۷/۵/۲۷
 • در آغازین روز هفته بورسی؛

  افزایش ۱۰۵۹ واحدی شاخص بورس

  افزایش ۱۰۵۹ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۲۷ مردادماه ۹۷ با افزایش ۱۰۵۹ واحدی به رقم ۱۳۱ هزار و ۵۳۶ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۲۸۵ واحدی عدد ۱۹ هزار و ۱۳۵ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش ۵۲۹ واحدی به رقم ۱۳۹ هزار و ۴۲۱ واحد دست یافت. شاخص بازار اول با افزایش ۷۵۷ واحدی به رقم ۹۶ هزار و ۲۷ واحد دست یافت همچنین شاخص بازار دوم با افزایش ۲۲۱۷ واحدی عدد ۲۶۶ هزار و ۱۵۵ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۵/۲۷
 • افزایش وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه

  افزایش وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه
  بورس کالا با صدور اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد: وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا از روز یکشنبه ۲۸ مرداد ماه سال جاری در بورس کالا افزایش می‌یابد.
  ۱۳۹۷/۵/۲۷
 • رشد ۲۸درصدی معاملات هفتگی فرابورس

  رشد ۲۸درصدی معاملات هفتگی فرابورس
  طبق تازه ترین آمارها، معاملات فرابورس در هفته گذشته با بیش از ۲۸ درصد رشد همراه شد.
  ۱۳۹۷/۵/۲۷
 • با ادامه بحران ترکیه و افت سهام چین؛

  سقوط سهام آسیا

  سقوط سهام آسیا
  افت سهام چین حال‌ و هوای سرمایه‌گذارانی را که از بحران مالی ترکیه آسیب دیده بودند، بدتر کرد و بازارهای آسیایی به پایین‌ترین سطح یک ساله خود رسیدند.
  ۱۳۹۷/۵/۲۴
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  افت ناچیز فرابورس

  افت ناچیز فرابورس
  شاخص فرابورس در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۲۴ مرداد ۹۷ با کاهش ۰.۵۸ واحدی به رقم ۱۵۰۰ رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران به رقم ۶۱۴ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۴۴۸.۶۶۸ میلیون سهم و اوراق مالی طی ۵۸ هزار و ۹۹۷ نوبت دادوستد بود.
  ۱۳۹۷/۵/۲۴
 • با ابلاغ سازمان مالیاتی؛

  نرخ مالیات فروش سهام کاهش یافت

  نرخ مالیات فروش سهام کاهش یافت
  سازمان امور مالیاتی براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی نرخ مالیات فروش سهام و حق تقدم سهام را از نیم درصد به یک دهم درصد کاهش داد.
  ۱۳۹۷/۵/۲۴
 • عبده تبریزی مطرح کرد

  کشف قیمت مواد اولیه در بورس با ارز آزاد

  کشف قیمت مواد اولیه در بورس با ارز آزاد
  دبیرکل پیشین بورس اوراق بهادار گفت: در سیاست ارزی دولت، کالاهای اساسی ۲۵ قلم همچون غذا و دارو را شامل می‌شود از این رو محصولاتی همچون فولاد را براساس ارز رسمی نباید در بورس کالا عرضه کرد تا شاهد تک قیمتی شدن نرخ محصولات و کاهش التهاب ها در بازار باشیم.
  ۱۳۹۷/۵/۲۴
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  افت ۴۵۰ واحدی شاخص بورس

  افت ۴۵۰ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۲۴ مردادماه ۹۷ با کاهش ۴۵۰ واحدی به رقم ۱۳۰ هزار و ۴۷۷ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۴۳ واحدی عدد ۱۹ هزار و ۱۳۵ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش ۵۲۹ واحدی به رقم ۱۳۹ هزار و ۹۲ واحد دست یافت. شاخص بازار اول با کاهش ۴۳۴ واحدی به رقم ۹۵ هزار و ۲۶۹ واحد دست یافت همچنین شاخص بازار دوم با کاهش ۴۰۷ واحدی عدد ۲۶۳ هزار و ۹۳۷ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۵/۲۴
 • نبض سهام بانکها و بیمه‌های بورسی چگونه زد؟

  پایان خوش برای سهام بانک‌های ملت و سینا

  پایان خوش برای سهام بانک‌های ملت و سینا
  در هفته‌ای که شاخص بورس تهران با ۴۵۰ واحد منفی به فعالیت خود پایان داد، سهامداران بانک ملت و سینا شاهد رشد ارزش سهام خود بودند در حالی که آخر هفته برای سهامداران بانک‌های پارسیان، صادرات و البته تجارت خوب نبود و آنها چشم به راه هفته آینده باید بمانند.
  ۱۳۹۷/۵/۲۴
 • شاخص فرابورس سبز شد

  شاخص فرابورس سبز شد
  شاخص فرابورس در پایان معاملات امروز سه‌شنبه ۲۳ مرداد ۹۷ با افزایش ۱۸.۱۲ واحدی به رقم ۱۵۰۱ رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران به رقم ۱۳۴ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۶۲۲.۳۱۷ میلیون سهم و اوراق مالی طی ۶۴ هزار و ۶۱۱ نوبت دادوستد بود.
  ۱۳۹۷/۵/۲۳
 • بازگشت بورس به کانال ۱۳۰هزار

  بازگشت بورس به کانال ۱۳۰هزار
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه‌شنبه ۲۳ مردادماه ۹۷ با افزایش ۲۴۰۴ واحدی به رقم ۱۳۰ هزار و ۹۲۸ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۷۷ واحدی عدد ۱۹ هزار و ۹۱ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۲۵۲۲ واحدی به رقم ۱۳۹ هزار و ۶۲۲ واحد دست یافت. شاخص بازار اول با افزایش ۱۹۰۹ واحدی به رقم ۹۵ هزار و ۷۰۴ واحد دست یافت همچنین شاخص بازار دوم با افزایش ۴۱۳۱ واحدی عدد ۲۶۴ هزار و ۳۴۵ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۵/۲۳
 • فرابورس افت کرد

  فرابورس افت کرد
  شاخص فرابورس در پایان معاملات امروز دوشنبه ۲۲ مرداد ۹۷ با کاهش ۸.۱۵ واحدی به رقم ۱۴۸۳ رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران به رقم 315 میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن 665.984 میلیون سهم و اوراق مالی طی 70 هزار و 327 نوبت دادوستد بود.
  ۱۳۹۷/۵/۲۲
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ