اخبار بورس

 • رئیس ادارۀ نظارت بر انتشار اوراق بدهی:

  بازار بدهی در آستانه ۱۰۰هزار میلیارد

  بازار بدهی در آستانه ۱۰۰هزار میلیارد
  رئیس اداره نظارت برانتشار اوراق بهادار بدهی سازمان بورس گفت:ارزش اسمی بازار بدهی(بازار اوراق تأمین مالی)در پایان مهر ماه برابر ۹۲۹هزار و ۸۱۹میلیارد ریال است و در آستانه ۱۰۰هزار میلیارد تومانی شدن است.
  ۱۳۹۷/۷/۳۰
 • رییس سازمان بورس

  برخورد با سیگنال فروشان در بورس

  برخورد با سیگنال فروشان در بورس
  سخنگوی سازمان بورس با اشاره به این که شفافیت و صیانت از حقوق فعالان بازار سرمایه، اولویت اصلی سازمان بورس است گفت: اگر کسی بخواهد با سیگنال فروشی و نشر اطلاعات غلط مردم را گمراه یا قیمت را دستکاری کند، قطعا با او برخورد می شود.
  ۱۳۹۷/۷/۲۹
 • در ۲۹ مهرماه؛

  تداوم صعود شاخص بورس

  تداوم صعود شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه ۲۹ مهرماه ۹۷ با افزایش ۸۶۲ واحدی به رقم ۱۸۹ هزار و ۴۳۸ واحد صعود کرد و سبز ماند. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۳۳ واحدی عدد ۲۰ هزار و ۷۰۴ واحد را به نمایش گذاشت. در فرابورس هم شاخص ۲۲.۰۷ واحد افزایش یافت و به رقم ۲۱۱۱ واحد رسید.
  ۱۳۹۷/۷/۲۹
 • برنامه‌های جدید بورس تهران اعلام شد

  برنامه‌های جدید بورس تهران اعلام شد
  مدیرعامل جدید بورس تهران گفت: ‌بهبود فرایند پذیرش، توسعه فضای آی-تی، ‌رویکرد بین‌المللی، ‌بازنگری در دستورالعمل‌ها، تقویت زیرساخت‌های فنی و اجرایی، نظارت سیستمی و نظارت هوشمند بر حسن انجام معاملات بازار از مهمترین برنامه‌های آتی است.
  ۱۳۹۷/۷/۲۹
 • مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل بورس تهران برگزار شد

  مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل بورس تهران برگزار شد
  با استقبال مدیران ارشد بازار سرمایه مراسم تکریم از عملکرد مدیریت ۱۰ ساله حسن قالیباف اصل و معارفه علی صحرائی مدیرعامل بورس تهران برگزار شد. در این مراسم رئیس سازمان بورس گفت: بهره وری و نوآوری تنها کلید اقتصادها برای موفقیت است و فعالان بازار سرمایه باید بر اساس سودآوری شرکت ها منابع خود را تخصیص دهند.
  ۱۳۹۷/۷/۲۹
 • در اولین روز هفته بورسی؛

  ورود شاخص به کانال ۱۸۸ هزار واحد

  ورود شاخص به کانال ۱۸۸ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۲۸ مهرماه ۹۷ با افزایش ۵۶۴۶ واحدی به رقم ۱۸۸ هزار و ۵۷۶ واحد صعود کرد و سبز ماند. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با افزایش ۴۷۷ واحدی عدد ۲۰ هزار و ۷۴۱ واحد را نشان داد. فرابورس هم شاخص ۶۸.۵۹ واحد افزایش یافت و رقم ۲۰۸۹ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۷/۲۸
 • بازدهی امسال بورس ۹۰درصد شد

  بازدهی امسال بورس ۹۰درصد شد
  شاخص بورس از ابتدای امسال تا کنون با ۸۶ هزار و ۶۳۹ واحد افزایش معادل ۹۰ درصد رشد را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۷/۷/۲۷
 • سهام آسیایی ضررها را جبران کرد

  سهام آسیایی ضررها را جبران کرد
  درحالی که تلاش‌های چین برای تقویت اعتماد سرمایه‌گذاران، بازار سهام این کشور را صعودی کرد، سهام آسیایی افت‌های امروز خود را جبران کردند.
  ۱۳۹۷/۷/۲۷
 • انگشت اتهام بازار سرمایه به سمت حقوقی‌ها

  انگشت اتهام بازار سرمایه به سمت حقوقی‌ها
  سهامداران این روزها منتظر منتشر شدن گزارش‌های شش ماهه شرکت‌های بورسی هستند. از طرفی با نزدیک شدن به ۱۳ آبان تصمیمات سرمایه‌گذاران تحت تاثیر وقایع کلان کشور قرار می‌گیرد. برخی علت کاهش قیمت سهام را نه دلایل بنیادی، بلکه فعالیت نادرست برخی سهامداران حقوقی می‌دانند و امروز انگشت اتهام به سمت این سهامداران نشانه رفته است.
  ۱۳۹۷/۷/۲۷
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  صعود کم رمق شاخص بورس

  صعود کم رمق شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۲۵ مهرماه ۹۷ با افزایش ۹۵ واحدی به رقم ۱۸۲ هزار و ۹۲۹ واحد صعود کرد و سبز ماند. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۲۲۷ واحدی عدد ۲۰ هزار و ۲۶۴ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۷.۱۱ واحد کاهش یافت و قرمز شد.
  ۱۳۹۷/۷/۲۵
 • معاون فرابورس اعلام کرد؛

  جزییات ورود اولین صندوق بازنشستگی به بورس

  جزییات ورود اولین صندوق بازنشستگی به بورس
  معاون پذیرش و ناشران فرابورس با اعلام جزییات ورود اولین صندوق بازنشستگی به بازار سهام گفت: صندوق های سرمایه گذاری جسورانه برای مردم ناشناخته هستند که باید این نگاه سرمایه گذاران تغییر کند.
  ۱۳۹۷/۷/۲۵
 • دورنمای بازار سرمایه در سال ۹۷

  بورس‌ها در انتظار پرواز...

  بورس‌ها در انتظار پرواز...
  نوسان نرخ ارز در ماه‌های اخیر بسیاری از بازارهای داخلی را تحت تاثیر قرار داده و نگرانی از آینده این بازارها را به دنبال داشته است؛ با این حال بررسی وضعیت بازار سهام و برخی شاخصه‌ها حکایت از این دارد که قرار است رشد و بازدهی قابل توجهی از سهام‌ها را شاهد باشیم.
  ۱۳۹۷/۷/۲۵
 • آغاز عرضه نفت خام در بورس از امروز

  آغاز عرضه نفت خام در بورس از امروز
  معاون وزیر نفت گفت: شب گذشته دستور آغاز عرضه نفت در بورس را صادر کردیم و از صبح امروز عرضه نفت در بورس آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۷/۲۴
 • در ۲۴ مهر ماه ۹۷؛

  تاثیر مثبت بانک ملت بر شاخص بورس

  تاثیر مثبت بانک ملت بر شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه‌شنبه ۲۴ مهرماه ۹۷ با افزایش ۲۲۳۲ واحدی به رقم ۱۸۲ هزار و ۸۳۴ واحد صعود کرد و سبز ماند که افزایش سهام عرضه بانک ملت ۱۵۲ واحد اثر مثبت بر شاخص کل داشت. در بازار فرابورس هم شاخص ۳۲.۰۲ واحد افزایش یافت و رقم ۲۰۲۷ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۷/۲۴
 • بورس و فرابورس سبز شدند؛

  ورود شاخص به کانال ۱۸۰ هزار واحد

  ورود شاخص به کانال ۱۸۰ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۲۳ مهرماه ۹۷ با افزایش ۵۷۷۵ واحدی به رقم ۱۸۰ هزار و ۶۰۱ واحد صعود کرد و سبز شد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با افزایش ۱۸۹ واحدی عدد ۲۰ هزار و ۲۹۳ واحد را به نمایش گذاشت.. در بازار فرابورس هم شاخص ۶۷.۷۳ واحد افزایش یافت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۷/۲۳
 • دادوستدهای هفته دوم مهر بورس نشان داد:

  بانک‌ها و موسسات اعتباری بیشترین حجم معاملات

  بانک‌ها و موسسات اعتباری بیشترین حجم معاملات
  طبق آمار منتشر شده از سوی بورس تهران بانک ها و موسسات اعتباری بیشترین حجم معاملات تالار شیشه ای را با ۲۷.۴ درصد به خود اختصاص داده اند. تعداد روزهای کاری این هفته ۵ روز بود و حجم معاملات ۲۴.۹۹۴ میلیون سهم و ارزش آن ۸۱.۳۷۱ میلیارد ریال بود
  ۱۳۹۷/۷/۲۳
 • با تهدید ترامپ

  سقوط سنگین سهام سعودی

  سقوط سنگین سهام سعودی
  تهدید ترامپ مبنی بر احتمال تنبیه شدید دولت سعودی، سهام این کشور با سقوط سنگینی روبرو شد.
  ۱۳۹۷/۷/۲۳
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ