اخبار بورس

 • در معاملات امروز رقم خورد؛

  تداوم روند رشد سهام آسیا

  تداوم روند رشد سهام آسیا
  روز سه‌شنبه، درحالی‌که در معاملات دیشب وال‌استریت امید به اعلام درآمد بالای شرکت‌ها، سهام را تقویت کرد، بازارهای آسیا برای سومین روز متوالی رشد کردند.
  ۱۳۹۷/۴/۱۹
 • شروع هفتگی خوب بورسهای آسیایی

  شروع هفتگی خوب بورسهای آسیایی
  پس از عملکرد عمدتا منفی هفته گذشته، بورسهای آسیایی در معاملات امروز خود تحت تاثیر آمارهای اشتغال آمریکا روندی صعودی داشتند.
  ۱۳۹۷/۴/۱۸
 • وبصادر، ۴ ماهه سه برابر بازار سرمایه سود داد

  وبصادر، ۴ ماهه سه برابر بازار سرمایه سود داد
  سهام بانک صادرات ایران در این روزها با اقبال زیادی از سوی سهامداران حقیقی بازار سرمایه روبرو بوده و از منظر برخی تحلیلگران انتظار برای بازدهی بیشتر آن با توجه به سابقه معاملاتی هفته ها و ماه های اخیر همچنان وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • شاخص فرابورس افت کرد

  شاخص فرابورس افت کرد
  در پایان معاملات امروز یکشنبه ۱۷تیرماه در بازار فرابورس تهران ۳۵۰میلیون ورقه به‌ارزش ۲۹۵میلیارد در ۲۹هزار نوبت داد و ستد شد و در نهایت آیفکس ۴.۴۲واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۲۳۹واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • عقبگرد ۱۶۶واحدی شاخص بورس

  عقبگرد ۱۶۶واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یک شنبه ۱۷تیرماه ۹۷ با افت ۱۶۶واحدی به کانال ۱۱۰هزار ۸۸۵ واحد عقب رفت. شاخص کل هم ‌وزن با افت ۷۱واحدی عدد ۱۸ هزار و ۵۹۴واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افت ۵۰۵واحدی به رقم ۱۲۱ هزار و ۴۰۲واحد عقب رفت. شاخص بازار اول با کاهش ۱۰۱واحدی به رقم ۸۱ هزار و ۴۰۷واحد دست یافت و شاخص بازار دوم نیز با کاهش ۴۴۳واحدی عدد ۲۲۲ هزار و ۹۱واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • شاگرد اول بورس کیست؟

  شاگرد اول بورس کیست؟
  در سه ماه نخست امسال بیشترین ارزش معاملات بورس در میان تالارهای منطقه‌ای از آن تالار منطقه‌ای کیش با مبادله ۴۸۸۸۸ میلیارد ریال سهم و حق تقدم شد.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • مالیات فروش سهام در بورس یک پنجم شد

  مالیات فروش سهام در بورس یک پنجم شد
  در راستای حمایت از بازار سرمایه و هدایت نقدینگی به بخش واقعی اقتصاد کشور، به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی مقرر شد به مدت یک سال‌، نرخ مالیات فروش سهام و حق تقدم سهام از ۰.۵ درصد ارزش فروش به ۰.۱ درصد کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • تقویت بازار سرمایه با تصمیم مهم دولت

  تقویت بازار سرمایه با تصمیم مهم دولت
  در راستای حمایت از بازار سرمایه و هدایت نقدینگی به بخش واقعی اقتصاد کشور، به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی، مقرر شد به مدت یک سال‌، نرخ مالیات فروش سهام و حق تقدم سهام از ۰.۵ درصد ارزش فروش به ۰.۱ درصد کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • از صندوق های سرمایه گذاری غافل نشوید

  از صندوق های سرمایه گذاری غافل نشوید
  مدیرعامل شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه با اشاره به اینکه صندوق های سرمایه گذاری مدیریت حرفه ای دارند و در فاصله هیجانات می توانند ریسک سرمایه گذاری بازار سرمایه را کاهش دهند به سرمایه گذاران توصیه کرد به جای ورود مستقیم به بازار سرمایه از طریق مجموعه های حرفه ای، مشاوران رسمی و صندوق های سرمایه گذاری به بازار سرمایه وارد شوند.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • مدیرعامل تامین سرمایه تمدن:

  تابستان پرحرارت بورس برای سهامداران

  تابستان پرحرارت بورس برای سهامداران
  هدایت نقدینگی ‌از سوی دیگر بازارها به سمت بورس، که از اواخر فصل بهار آغاز شد، نیز مزید بر علت خوشبینی به آینده بورس است. موضوعی که بازار سرمایه سالها در انتظار آن قرار داشت.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • افت ۸.۴ واحدی شاخص فرابورس

  افت ۸.۴ واحدی شاخص فرابورس
  در پایان معاملات امروز شنبه ۱۶ تیرماه در بازار فرابورس تهران ۵۳۷ میلیون ورقه به‌ارزش ۲۹۴ میلیارد در ۴۵ هزار نوبت داد و ستد شد و در نهایت آیفکس ۸.۴ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۲۴۴ واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۴/۱۶
 • در اولین روز هفته بورسی:

  عقبگرد بورس به کانال ۱۱۱ هزار واحدی

  عقبگرد بورس به کانال ۱۱۱ هزار واحدی
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۱۶ تیرماه ۹۷ با کاهش ۱۴۳۸ واحدی به کانال ۱۱۱ هزار ۵۱ واحد عقب رفت. شاخص کل هم ‌وزن با افت ۳۹ واحدی عدد ۱۸ هزار و ۶۶۵ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افت ۱۳۷۴ واحدی به رقم ۱۲۱ هزار و ۹۰۷ واحد عقب رفت. شاخص بازار اول با کاهش ۱۰۹۹ واحدی به رقم ۸۱ هزار و ۵۰۸ واحد دست یافت و شاخص بازار دوم نیز با کاهش ۲۶۵۴ واحدی عدد ۲۲۲ هزار و ۵۳۵ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۴/۱۶
 • در بهار ۹۷

  رشد ارزش معاملات بورس کالا

  رشد ارزش معاملات بورس کالا
  ارزش کل معاملات بورس کالا در ۳ ماهه نخست امسال در دو بخش بازار فیزیکی و مالی به بیش از ۶۰۸ هزار میلیارد ریال رسید.
  ۱۳۹۷/۴/۱۶
 • رشد ۱درصدی شاخص بورس در هفته دوم تابستان

  رشد ۱درصدی شاخص بورس در هفته دوم تابستان
  شاخص بورس در جریان معاملات دومین هفته تابستان امسال با ۱۱۶۵ واحد افزایش، معادل یک درصد رشد را به ثبت رساند.
  ۱۳۹۷/۴/۱۶
 • ساعت معاملات بورس تغییر نمی کند

  ساعت معاملات بورس تغییر نمی کند
  با توجه به تغییر ساعت کار ادارات دولتی و بانکها، ساعت معاملات در بورس اوراق بهادار تغییری نخواهد داشت و طبق معمول روزهای عادی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۴/۱۶
 • آرامش در بازار مواد اولیه از مسیر بورس کالا

  آرامش در بازار مواد اولیه از مسیر بورس کالا
  با اجرایی شدن دستورالعمل صادراتی محصولات پتروشیمی، آرامش در بازار مواد اولیه از مسیر بورس کالا فراهم شد.
  ۱۳۹۷/۴/۱۶
 • در بهار امسال

  رشد ۷۱درصدی ارزش معاملات بورس کالا

  رشد ۷۱درصدی ارزش معاملات بورس کالا
  بورس کالای ایران بهار امسال عرصه داد و ستد بیش از ۶ میلیون و ۵۷۴ هزار تن محصول به ارزش ۱۶۱ هزار میلیارد ریال بود که نسبت به مدت مشابه پارسال از نظر حجم ۲۲ درصد و از نظر ارزش ۷۱ درصد رشد را رقم زد.
  ۱۳۹۷/۴/۱۵
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ