اخبار بورس

 • افت ۱۳۷۹ واحدی شاخص بورس

  افت ۱۳۷۹ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۲۲ مردادماه ۹۷ با کاهش ۱۳۷۹ واحدی به رقم ۱۲۸ هزار و ۵۲۳ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۳۶ واحدی عدد ۱۹ هزار و ۱۴ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش ۱۶۷۸ واحدی به رقم ۱۳۷ هزار و ۹۸ واحد دست یافت. شاخص بازار اول با کاهش ۹۲۶ واحدی به رقم ۹۳ هزار و ۷۹۴ واحد دست یافت همچنین شاخص بازار دوم با کاهش ۳۱۷۳ واحدی عدد ۲۶۰ هزار و ۲۱۳ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۵/۲۲
 • رشد ۲۵درصدی ارزش بورس‌های دنیا

  رشد ۲۵درصدی ارزش بورس‌های دنیا
  دبیرخانه فدراسیون جهانی بورس ها (WFE) وضعیت اعضای فدراسیون را در شش ماهه اول سال جاری میلادی گزارش کرد.
  ۱۳۹۷/۵/۲۲
 • فرابورس سبز شد

  فرابورس سبز شد
  شاخص فرابورس در پایان معاملات امروز یک‌شنبه ۲۱ مرداد ۹۷ با افزایش ۱۲.۲۲ واحدی به رقم ۱۴۹۱ رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران به رقم ۵۷۰ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۵۳۹.۹۲۳ میلیون سهم و اوراق مالی طی ۵۷ هزار و ۲۳۰ نوبت دادوستد بود.
  ۱۳۹۷/۵/۲۱
 • شاخص بورس سبز شد

  شاخص بورس سبز شد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یک‌شنبه ۲۱ مردادماه ۹۷ با افزایش ۸۸۸ واحدی به رقم ۱۲۹ هزار و ۹۰۲ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۷۷ واحدی عدد ۱۸ هزار و ۹۷۸ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۶۶۷ واحدی به رقم ۱۳۸ هزار و ۷۷۷ واحد دست یافت. شاخص بازار اول با افزایش ۶۹۶ واحدی به رقم ۹۴ هزار و ۷۲۱ واحد دست یافت همچنین شاخص بازار دوم با افزایش ۱۵۶۹ واحدی عدد ۲۶۳ هزار و ۳۸۷ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۵/۲۱
 • رییس سازمان بورس؛

  زیرساخت معاملات ارز دیجیتال در بورس آماده است

  زیرساخت معاملات ارز دیجیتال در بورس آماده است
  رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: زیرساخت های لازم برای ورود ارزهای دیجیتال به بورس فراهم شده است و مانعی در اینباره وجود ندارد. محمدی ابراز امیدواری کرد: با توسعه فضای فن آوری اطلاعات در بازار سرمایه فرایندهای عملیاتی کوتاه تر، دسترسی به اطلاعات تسهیل و داد ستد تسریع شود. وی افزود: توسعه فن آوری اطلاعات افزایش شفافیت را به همراه دارد و از رانت و فساد جلوگیری می کند
  ۱۳۹۷/۵/۲۰
 • در اولین روز هفته بورسی:

  افت شاخص فرابورس

  افت شاخص فرابورس
  شاخص فرابورس در پایان معاملات امروز شنبه ۲۰ مرداد ۹۷ با کاهش ۲۰.۳۷ واحدی به رقم ۱۴۷۹ رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران به رقم ۳۶۵ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۸۰۱.۲۱۵ میلیون سهم و اوراق مالی طی ۶۲ هزار نوبت دادوستد بود.
  ۱۳۹۷/۵/۲۰
 • در آغازین روز هفته بورسی؛

  افت ۲۵۰۷ واحدی شاخص بورس

  افت ۲۵۰۷ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۲۰ مردادماه ۹۷ با کاهش ۲۵۰۷ واحدی به رقم ۱۲۹ هزار و ۱۴ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با کاهش ۱۲ واحدی عدد ۱۸ هزار و ۹۰۰ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش ۲۲۵۹ واحدی به رقم ۱۳۸ هزار و ۱۱۰ واحد دست یافت. شاخص بازار اول با کاهش ۱۷۴۵ واحدی به رقم ۹۴ هزار و ۲۴ واحد دست یافت همچنین شاخص بازار دوم با کاهش ۵۴۸۳ واحدی عدد ۲۶۱ هزار و ۸۱۸ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۵/۲۰
 • نمادهای بازار پایه فرابورس ۲۲۸ تایی شدند

  نمادهای بازار پایه فرابورس ۲۲۸ تایی شدند
  با درج نماد یک شرکت خودرویی در بازار پایه فرابورس ایران، تعداد نمادهای این بازار دویست و بیست و هشت‌ تایی شد.
  ۱۳۹۷/۵/۲۰
 • آثار بسته جدید ارزی بر معاملات بورس

  آثار بسته جدید ارزی بر معاملات بورس
  یک کارشناس بازار سرمایه می‌گوید بسته جدید ارزی بر سودآوری شرکت‌های بورسی تاثیرگذار است، اما ابهاماتی هم دارد.
  ۱۳۹۷/۵/۱۷
 • شاخص بورس عقبگرد کرد

  شاخص بورس عقبگرد کرد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۱۷ مردادماه ۹۷ با کاهش ۲۰۶۲ واحدی به رقم ۱۳۱ هزار و ۵۲۲ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با کاهش ۳۶ واحدی عدد ۱۸ هزار و ۹۱۳ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش ۱۶۲۴ واحدی به رقم ۱۴۰ هزار و ۳۷۰ واحد دست یافت. شاخص بازار اول با کاهش ۱۳۳۵ واحدی به رقم ۹۵ هزار و ۷۷۰ واحد دست یافت همچنین شاخص بازار دوم با کاهش ۴۹۸۵ واحدی عدد ۲۶۷ هزار و ۳۰۱ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۵/۱۷
 • بورس‌های جهانی صعودی شدند

  بورس‌های جهانی صعودی شدند
  بورس‌های اروپایی، وال استریت و آسیایی موفق شدند آخرین دور معاملات خود را با صعود پشت سر بگذارند.
  ۱۳۹۷/۵/۱۶
 • آیفکس باز هم رشد کرد

  آیفکس باز هم رشد کرد
  آیفکس امروز ۴.۸۶ واحد رشد کرد و به رقم ۱۵۳۲ رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران به رقم ۴۳۰ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۸۲۴.۴۲ میلیون سهم و اوراق مالی طی ۷۹ هزار و ۷۶۲ نوبت دادوستد بود.
  ۱۳۹۷/۵/۱۶
 • تداوم روند صعودی بورس

  تداوم روند صعودی بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه‌شنبه ۱۶ مردادماه ۹۷ با افزایش ۲۵۶ واحدی به رقم ۱۳۳ هزار و ۵۸۵ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۷ واحدی عدد ۱۸ هزار و ۹۴۹ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۵۳۳ واحدی به رقم ۱۴۱ هزار و ۹۹۵ واحد دست یافت. شاخص بازار اول با افزایش ۱۱۹ واحدی به رقم ۹۷ هزار و ۱۰۶ واحد دست یافت همچنین شاخص بازار دوم با افزایش ۸۴۳ واحدی عدد ۲۷۲ هزار و ۲۸۶ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۵/۱۶
 • با ارزش‌ترین صنایع بورس در تیر۹۷

  با ارزش‌ترین صنایع بورس در تیر۹۷
  آمارهای بورس تهران برای دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۹۷ مشخص کرد،‌ محصولات شیمیایی در رده نخست با ارزش ترین صنعت تالار شیشه ای قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۵/۱۶
 • تداوم روند صعودی فرابورس

  تداوم روند صعودی فرابورس
  آیفکس امروز ۵۳.۳۷ واحد رشد کرد و به رقم ۱۵۲۷ رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران به رقم ۵۱۲ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۷۹۴.۰۵۲ میلیون سهم و اوراق مالی طی ۷۵ هزار و ۱۱۷ نوبت دادوستد بود.
  ۱۳۹۷/۵/۱۵
 • در پایان معاملات دوشنبه ۱۵ مرداد؛

  صعود بورس به کانال ۱۳۳ هزار واحد

  صعود بورس به کانال ۱۳۳ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۱۵ مردادماه ۹۷ با افزایش ۵۱۹۸ واحدی به رقم ۱۳۳ هزار و ۶۴۶ واحد دست یافت. شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۷۳ واحدی عدد ۱۸ هزار و ۹۵۸ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۴۹۰۲ واحدی به رقم ۱۴۱ هزار و ۸۸۰ واحد دست یافت. شاخص بازار اول با افزایش ۴۱۰۷ واحدی به رقم ۹۷ هزار و ۳۵۴ واحد دست یافت همچنین شاخص بازار دوم با افزایش ۹۰۲۹ واحدی عدد ۲۷۱ هزار و ۴۴۳ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۵/۱۵
 • صدور کد معاملاتی در بورس آنی شد

  صدور کد معاملاتی در بورس آنی شد
  سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: برای نخستین بار در تاریخ بازار سرمایه، صدور کد معاملاتی به صورت آنی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۵/۱۴
<< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ