اخبار بورس

 • وزیر نفت در گفت‌وگو خبر داد؛

  هفته جاری؛ مرحله سوم عرضه نفت در بورس

  هفته جاری؛ مرحله سوم عرضه نفت در بورس
  وزیر نفت از توزیع مرحله سوم عرضه نفت در بورس طی هفته جاری خبر داد. بیژن زنگنه گفت: مجوز فروش مرحله سوم نفت‌ از شورای عالی اقتصادی سران سه قوه گرفته شده و مقداری از آن در هفته جاری عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
 • در آخرین روز دیماه ۹۷؛

  شاخص بورس نزولی شد

  شاخص بورس نزولی شد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌یکشنبه ۳۰ دیماه ۹۷ با کاهش ۵۵۶ واحدی به رقم ۱۶۵ هزار و ۵۷۵ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۱۱.۴۵ واحد کاهش یافت و رقم ۱۹۹۲ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
 • در اولین روز هفته بورسی:

  ورود بورس به کانال ۱۶۶ هزار واحد

  ورود بورس به کانال ۱۶۶ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌شنبه ۲۹ دیماه ۹۷ با افزایش ۵۳۶ واحدی به رقم ۱۶۶ هزار و ۱۳۱ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۱۹.۹۷ واحد افزایش یافت و رقم ۲۰۰۳ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
 • مدیرعامل فرابورس در نامه ای اعلام کرد؛

  جزئیات روند کاری شرکت سهامی مدیریت بازار متشکل ارزی

  جزئیات روند کاری شرکت سهامی مدیریت بازار متشکل ارزی
  مدیرعامل فرابورس در نامه‌ای به اداره نظارت بر ناشران فرابورسی سازمان بورس، اعلام کرد که هیچگونه معامله‌ای از بازار متشکل ارزی، در بازار سرمایه انجام نخواهد شد و فرابورس تنها سهامدار است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
 • دوشنبه صورت می‌گیرد

  سومین عرضه نفت در بورس با شرایط جدید

  سومین عرضه نفت در بورس با شرایط جدید
  نفت خام سبک ایران یکبار دیگر برای عرضه در رینگ بین‌الملل بورس انرژی آماده شده و قرار است اول بهمن ماه یک میلیون بشکه نفت به قیمت پایه ۵۲.۴۲ به فروش برسد. این بار مجوزها برای خرید نفت خام به ریال صادر شده اما اگر خریداری بخواهد دلار یا یورو پرداخت کند، کسی دست رد به سینه او نمی‌زند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
 • با امید به توافق آمریکا و چین؛

  وال‌استریت رشد کرد

  وال‌استریت رشد کرد
  افزایش امید به این که ایالت متحده و چین اختلافات تجاری خود را حل‌وفصل کنند، موجب جهش سهام آمریکا شد تا شاخص‌های مهم وال‌استریت به چهارمین رشد هفتگی پیاپی خود دست پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
 • هفته خوب برای سهامداران بانک‌ها

  هفته خوب برای سهامداران بانک‌ها
  در معاملات بورس تهران قیمت سهم‌های بانکی به رشد شاخص‌های بازار دامن زد و علیرغم اینکه انتظار می‌رفت سهم‌های خودرویی‌ پس از افزایش قیمت خودروها چند روزی با رشد روبرو باشند، اما امروز هم کفه عرضه در این گروه پررنگ بود و گروه خودرو نماگرهای بازار را در تراز پایین‌تری قرار داد. این در حالی است که در هر دو گروه‌ بانکی و خودرویی شرکت‌های زیان‌ده کم نیستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  صعود کم رمق شاخص بورس

  صعود کم رمق شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌چهارشنبه ۲۶ دیماه ۹۷ با افزایش ۱۴۹ واحدی به رقم ۱۶۵ هزار و ۵۹۵ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۵.۷۹ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۸۳ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
 • افت سهام آسیایی

  افت سهام آسیایی
  پس از آن که مجلس انگلیس با لایحه پیشنهادی دولت این کشور در خصوص بریگزیت مخالفت کرد، بیشتر بورس‌های آسیایی وارد محدوده قرمز شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
 • سه‌شنبه ۲۵ دیماه؛

  ورود شاخص به کانال ۱۶۵ هزار واحد

  ورود شاخص به کانال ۱۶۵ هزار واحد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌سه‌شنبه ۲۵ دیماه ۹۷ با افزایش ۷۹۴ واحدی به رقم ۱۶۵ هزار و ۴۴۶ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۲۸.۲۲ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۷۷ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
 • با وجود نگرانی‌ها از وضعیت اقتصاد جهانی

  صعود بورس‌های آسیایی

  صعود بورس‌های آسیایی
  با وجود نگرانی‌ها از کاهش رشد اقتصادی کشورهای صنعتی، بورس‌های آسیایی در معاملات روز سه شنبه با صعود به کار خود خاتمه دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
 • میرزایی؛

  فروش نفت در بورس سال ۹۸ ماهیانه می‌شود

  فروش نفت در بورس سال ۹۸ ماهیانه می‌شود
  عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ می‌گوید: قانونی شدن عرضه نفت در بورس دست وزارت نفت را برای فروش باز می‌گذارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
 • لبخند بورس به بانک‌پاسارگاد

  لبخند بورس به بانک‌پاسارگاد
  بانک‌پاسارگاد پس از برگزاری موفقیت‌آمیز مجمع عمومی سالیانه و بازگشت به بورس، مورد استقبال کم‌نظیر فعالان بازار سرمایه و سرمایه‌گذاران قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
 • خودرویی ها مانع صعود بیشتر بورس

  رشد 202 واحدی شاخص بورس

  رشد 202 واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌دوشنبه ۲۴ دیماه ۹۷ با افزایش ۲۰۲ واحدی به رقم ۱۶۴ هزار و ۶۹۶ واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۱۵.۸۳ واحد افزایش یافت و رقم ۱۹۴۹ واحد را به نمایش گذاشت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
 • مدیرعامل بورس تهران اعلام کرد:

  ارزیابی سهم بازار سرمایه از بودجه ۹۸

  ارزیابی سهم بازار سرمایه از بودجه ۹۸
  مدیرعامل بورس تهران اعلام کرد: سهم بازار سرمایه از بودجه سال ۹۸ نسبت به سال های گذشته بیشتر شده است. صحرایی با اشاره به شفافیت مالی شرکت های پذیرفته‌شده در بورس ادامه داد: شرکت‌های بورسی به دلیل الزامات افشای سخت‌گیرانه، درآمدهای خود را در ادوار زمانی مشخص و با استانداردهای بالای مالی افشا می‌کنند و مالیات خود را بر همین مبنا پرداخت می‌کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
 • یک‌شنبه ۲۳ دیماه؛

  شاخص بورس ۴۳۶ واحد کاهش یافت

  شاخص بورس ۴۳۶ واحد کاهش یافت
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌یکشنبه ۲۳ دیماه ۹۷ با کاهش ۴۳۶ واحدی به رقم ۱۶۴ هزار و ۴۹۴ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۷.۹۶ واحد کاهش یافت و رقم ۱۹۳۳ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
 • به دلیل افزایش قیمت خودرو

  نماد ایران خودرو در بورس بسته شد

  نماد ایران خودرو در بورس بسته شد
  نماد شرکت ایران خودرو در بورس اوراق بهادار تهران پس از دریافت مجوز افزایش قیمت محصولات این گروه خودروسازی به دلیل آنچه افشای فوری اطلاعات با اهمیت عنوان شده، بسته شد تا پس از توضیح و شفاف‌سازی ایران خودرو مبنی بر تاثیر افزایش قیمت محصولات بر شاخص سهام باز شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
<< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ