اخبار بورس

 • مدیر نظارت بر بورس:

  با متخلفان تعارف و برادرخواندگی نداریم

  با متخلفان تعارف و برادرخواندگی نداریم
  مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس با بیان اینکه در تخلفات مربوط به دستکاری قیمت ها با هیچ فردی، برادرخواندگی و تعارف نداریم، گفت: جلسه با دادستان عمومی و انقلاب تهران برای گسترش همکاری ها و نظارت بیشتر برگزار شده و درباره موضوع خاصی نبوده است.
  ۱۳۹۷/۷/۲۳
 • عامل اختلال دیروز سامانه معاملات

  عامل اختلال دیروز سامانه معاملات
  مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس، خطای نرم‌افزاری که به‌صورت اتفاقی در سامانه معاملات رخ می‌دهد را عامل اختلال در معاملات دیروز تالار شیشه‌ای عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۷/۲۳
 • چرا بورس ریزشی شد؟

  چرا بورس ریزشی شد؟
  در روزهای اخیر بازیگران بازار بورس شاهد افت قیمت‌ها هستند و این در حالی است که در شش ماهه ابتدایی امسال بسیاری از سهم‌ها با افزایش چشمگیر قیمت همراه بوده‌اند.
  ۱۳۹۷/۷/۲۳
 • دلالی در بورس کالا کاهش یافت

  دلالی در بورس کالا کاهش یافت
  حدود یک ماه از برداشته شدن محدودیت در سقف رقابت محصولات پتروشیمی که راهکاری برای حذف دلالان از بورس کالا بود، گذشته است. اقدامی که در ابتدای راه به‌نظر موثر آمده و گزارش‌ها از کاهش ۴۰ درصدی تقاضا در بورس کالا حکایت دارد که این نشانه‌ای از کاهش حضور دلالان است.
  ۱۳۹۷/۷/۲۳
 • در ۲۲ مهرماه ۹۷؛

  شاخص بورس قرمز ماند

  شاخص بورس قرمز ماند
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یک‌شنبه ۲۲ مهرماه ۹۷ با کاهش ۱۰۸ واحدی به رقم ۱۷۴ هزار و ۹۲۴ واحد افت کرد و قرمز ماند. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۲۰۵ واحدی عدد ۲۰ هزار و ۱۰۴ واحد را به نمایش گذاشت. فرابورس هم ۱۲.۷۷ واحد کاهش یافت و رقم ۱۹۲۷ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۷/۲۲
 • مشکل فنی بورس هنوز برطرف نشده

  مشکل فنی بورس هنوز برطرف نشده
  مدیر روابط عمومی بورس تهران گفت: مشکل فنی ایجاد شده در بورس را مدیریت عملیات بازار اعلام کرده و هنوز هم (در لحظه تنظیم خبر) برطرف نشده است.
  ۱۳۹۷/۷/۲۲
 • در سالجاری ثبت شد

  بازدهی ۸۸درصدی شاخص بورس

  بازدهی ۸۸درصدی شاخص بورس
  شاخص بورس از ابتدای امسال تا کنون با ۸۸ درصد افزایش همراه بوده است.
  ۱۳۹۷/۷/۲۲
 • سامانه بهین یاب را پالایش کنید

  درخواست رییس بورس از وزارت صمت

  درخواست رییس بورس از وزارت صمت
  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: درخواست ما از وزارت صنعت، معدن و تجارت این است که سامانه بهین یاب را پالایش کند. شاپور محمدی همچنین از مردم خواست حتماً برای ورود به بورس از شرکت های کارگزاری و نهادهای مالی مشاوره بگیرند و خودشان هم مطالعه داشته باشند
  ۱۳۹۷/۷/۲۲
 • رییس سازمان بورس:

  تاسیس صندوق سرمایه گذاری مشترک ایران و مونته نگرو

  تاسیس صندوق سرمایه گذاری مشترک ایران و مونته نگرو
  رییس سازمان بورس اعلام کرد: ایران و مونته نگرو صندوق‌ سرمایه گذاری و صندوق‌های پروژه مشترک تاسیس می کنند. مقام ارشد نهاد ناظر بازار سرمایه مونته نگرو، آزوران دیکانوویچ خواستار گسترش سطح همکاری بین طرفین شد
  ۱۳۹۷/۷/۲۱
 • در اولین روز هفته بورسی؛

  افت ۵۹۸۲ واحدی شاخص بورس

  افت ۵۹۸۲ واحدی شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۲۱ مهرماه ۹۷ با کاهش ۵۹۸۲ واحدی به رقم ۱۷۵ هزار و ۳۳ واحد افت کرد و قرمز شد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۴۹۴ واحدی عدد ۲۰ هزار و ۳۰۹ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۷/۲۱
 • عرضه نفت خام در بورس تا پایان مهر

  عرضه نفت خام در بورس تا پایان مهر
  بعد از بررسی‌های انجام شده و درحالی که قول رخ دادن این اتفاق در هفته جاری داده شده بود، شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد تا پایان مهرماه سال جاری اقدام به عرضه یک میلیون بشکه نفت خام در رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران کند.
  ۱۳۹۷/۷/۱۸
 • معاون پذیرش و ناشران فرابورس:

  استقرار حاکمیت شرکتی یک اصل بنیادی است

  استقرار حاکمیت شرکتی یک اصل بنیادی است
  معاون پذیرش و ناشران فرابورس اعلام کرد : اطمینان از استقرار حاکمیت شرکتی و اجرایی شدن آن برای شرکت هایی که قصد ورود به بازار سهام را دارند یکی از اصول بنیادی است که در فرابورس نیز به آن‌توجه می شود.
  ۱۳۹۷/۷/۱۸
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  بورس سبز ماند/فرابورس قرمز شد

  بورس سبز ماند/فرابورس قرمز شد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۱۸ مهرماه ۹۷ با افزایش ۱۶۸ واحدی به رقم ۱۸۱ هزار و ۱۶ واحد صعود کرد و سبز شد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۳۸۸ واحدی عدد ۲۰ هزار و ۸۰۶ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص فرابورس ۱۸.۶۱ واحد کاهش یافت و قرمز شد.
  ۱۳۹۷/۷/۱۸
 • با نگرانی از رشد اقتصادی جهان؛

  سهام آسیایی درجا زد

  سهام آسیایی درجا زد
  پس از این که سهام دنیا با نگرانی از رشد اقتصادی جهان، به پایین‌ترین سطح ۸ ماهه خود رسیدند، سهام آسیایی حرکت قابل‌توجهی نداشت.
  ۱۳۹۷/۷/۱۸
 • واکنش بورس‌های جهان به گزارش IMF

  واکنش بورس‌های جهان به گزارش IMF
  پس از آن که صندوق بین‌المللی پول، پیش بینی خود از نرخ رشد اقتصادی جهان را کاهش ‌داد، بازارهای بورس در نقاط مختلف جهان واکنش‌های متفاوتی از خود بروز دادند.
  ۱۳۹۷/۷/۱۸
 • سقوط سهام آسیایی

  سقوط سهام آسیایی
  درحالی‌که چین اجازه داد ارزش یوآن پایین‌تر بیاید که این اقدام، تاثیر روانی بالایی برای بازارها داشته و ارز بازارهای درحال ظهور را تحت فشار قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۷/۱۷
 • با رشد ۵۶۶۲ واحدی؛

  بورس دوباره جان گرفت

  بورس دوباره جان گرفت
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه‌شنبه ۱۷ مهرماه ۹۷ با افزایش ۵۶۶۲ واحدی به رقم ۱۸۰ هزار و ۴۸ واحد صعود کرد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۱۴۲ واحدی عدد ۲۱ هزار و ۱۹۵ واحد را به نمایش گذاشت. در فرابورس هم شاخص ۴۹.۴۷ واحد افزایش یافت و سبز شد.
  ۱۳۹۷/۷/۱۷
<< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ