اخبار بورس

 • سقوط سنگین سهام آسیایی

  سقوط سنگین سهام آسیایی
  شاخص‌های آسیایی به خود لرزیدند چرا که با آغاز به کار بازارهای چین پس از یک‌ هفته تعطیلی، علی‌رغم اقدام بانک مرکزی این کشور جهت تزریق نقدینگی بیشتر به اقتصاد، سهام چین به شدت سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۷/۱۶
 • رئیس سازمان بورس:

  هیجان زده ها بورس را منفی کردند

  هیجان زده ها بورس را منفی کردند
  رئیس سازمان بورس اعلام کرد: سهامداران هنگام کاهش قیمت‌ها باید از رفتارهای هیجانی پرهیز کنند و به شایعات توجه نکنند. وی درباره راهکار خروج از این وضعیت توضیح داد: مطمئن باشید همواره در بازار سرمایه با تحلیل‌ها و روش‌های صحیح سرمایه‌گذاری می‌توان سود مناسبی شناسایی کرد.
  ۱۳۹۷/۷/۱۶
 • در دوشنبه ۱۶ مهرماه؛

  شاخص بورس باز هم قرمز ماند

  شاخص بورس باز هم قرمز ماند
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۱۶ مهرماه ۹۷ با کاهش ۱۲۳۳ واحدی به رقم ۱۷۵ هزار و ۱۸۶ واحد افت کرد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۴۳۴ واحدی عدد ۲۱ هزار و ۳۳۷ واحد را به نمایش گذاشت. فرابورس هم ۴۰۲۲ واحد کاهش یافت و رقم ۱۹۸۰ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۷/۱۶
 • امروز ۱۵ مهرماه؛

  تداوم روند نزولی بورس

  تداوم روند نزولی بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یک‌شنبه ۱۵ مهرماه ۹۷ با کاهش ۷۶۵۵ واحدی به رقم ۱۷۶ هزار و ۴۱۹ واحد افت کرد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۶۳۸ واحدی عدد ۲۱ هزار و ۷۷۲ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۷/۱۵
 • رییس سازمان بورس مطرح کرد؛

  گام جدید در برقراری عدالت مالیاتی

  گام جدید در برقراری عدالت مالیاتی
  رییس سازمان بورس گفت: طرح جامع مالیاتی مانع از فرار مالیاتی و برقراری عدالت در کشور می شود. محمدی تصریح کرد: امروز اقدامات بسیار بزرگ و خوبی در طرح جامع مالیاتی انجام شده که یک گام بسیار مهم در تحقق اهداف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۷/۱۵
 • مدیر نظارت بر بورس ها:

  توقف دستورالعمل معاملات اعتباری حقیقت ندارد

  توقف دستورالعمل معاملات اعتباری حقیقت ندارد
  مدیر نظارت بر بورس ها و بازارهای سازمان بورس و اوراق بهادار، توقف در دستورالعمل معاملات اعتباری در این بازار را تکذیب کرد و گفت: سازمان بورس تغییری در روند معاملات اعتباری شرکت های کارگزاری نداده است
  ۱۳۹۷/۷/۱۴
 • در اولین روز هفته بورسی؛

  شاخص بورس 1474 واحد کاهش یافت

  شاخص بورس 1474 واحد کاهش یافت
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۱۴ مهرماه ۹۷ با کاهش ۱۴۷۴ واحدی به رقم ۱۸۴ هزار و ۸۵ واحد افت کرد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۳۶۵ واحدی عدد ۲۲ هزار و ۴۱۰ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۷/۱۴
 • با افزایش نرخ سود اوراق رقم خورد؛

  افت شدید وال‌استریت

  افت شدید وال‌استریت
  روز جمعه پس از انتشار گزارش مشاغل آمریکا، سود اوراق ۱۰ ساله آمریکا به رکورد ۷ ساله جدیدی رسید و شاخص‌های مهم سهام وال‌استریت دومین روز افت متوالی خودرا ثبت کردند.
  ۱۳۹۷/۷/۱۴
 • رشد ۳درصدی بورس در هفته دوم پاییز

  رشد ۳درصدی بورس در هفته دوم پاییز
  شاخص بورس در جریان معامات دومین هفته پاییز امسال با ۴۹۲۴ واحد افزایش، معادل ۳ درصد رشد را به ثبت رساند.
  ۱۳۹۷/۷/۱۴
 • در آخرین روز هفته بورسی؛

  شاخص بورس قرمز ماند

  شاخص بورس قرمز ماند
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۱۱ مهرماه ۹۷ با کاهش ۲۷۷۱ واحدی به رقم ۱۸۵ هزار و ۴۸۸ واحد سقوط کرد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۵۷۸ واحدی عدد ۲۲ هزار و ۷۸۰ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۷/۱۱
 • با هجوم سرمایه گذاران جدید

  صدور کدهای بورسی نزدیک ۲.۵ برابر شد

  صدور کدهای بورسی نزدیک ۲.۵ برابر شد
  همزمان با کاهش جذابیت بازار ارز و طلا و شکل گیری صف های فروش، افزایش جذابیت بازار سرمایه و درخواست ها برای ورود به بورس در کارگزاری ها را شاهدیم به طوری که میزان صدور کدهای سهامداری در نیمه نخست امسال نسبت به پارسال نزدیک ۲.۵ برابر افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۷/۱۱
 • توصیه به سهامداران در شرایط منفی بورس

  توصیه به سهامداران در شرایط منفی بورس
  یک کارشناس بازار سرمایه بااشاره به روند منفی بورس به سهامداران توصیه کرد بدون دلیل و از روی هیجان در صف فروش سهام قرار نگیرند، چرا که ممکن است سهامی که این روزها به‌صورت هیجانی در بورس می فروشند، از نظر بنیادی مناسب باشد و در آینده با رشد همراه شود.
  ۱۳۹۷/۷/۱۰
 • امروز ۱۰ مهرماه ۹۷؛

  شاخص بورس سقوط کرد

  شاخص بورس سقوط کرد
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه شنبه ۱۰ مهرماه ۹۷ با کاهش ۷۲۲۰ واحدی به رقم ۱۸۸ هزار و ۲۵۹ واحد سقوط کرد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۶۷۶ واحدی عدد ۲۳ هزار و ۳۵۸ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۷/۱۰
 • هشدار کارشناسان؛

  مراقب معامله سهام در شرکت‌های بازار پایه باشید

  مراقب معامله سهام در شرکت‌های بازار پایه باشید
  آن طور که معاونان فرابورس ایران به تازگی اعلام کردند در حال حاضر شرکت‌هایی در بازار پایه حضور دارند که علی رغم رشد قیمت سهام شان چشم‌انداز روشنی از وضعیت فعالیتشان در آینده وجود ندارد، یعنی حتی امکان دارد تعطیل شوند. آن ها در مورد داد و ستد سهام در بازار پایه به معامله گران هشدار می‌دهند.
  ۱۳۹۷/۷/۱۰
 • در ۹ مهرماه ۹۷؛

  صعود کم‌رمق شاخص بورس

  صعود کم‌رمق شاخص بورس
  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۹ مهرماه ۹۷ با افزایش ۳۷۶ واحدی به رقم ۱۹۵ هزار و ۴۸۰ واحد دست یافت. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با افزایش ۹۹ واحدی عدد ۲۴ هزار و ۳۵ واحد را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۷/۹
 • هشدار تازه فرابورس درباره معاملات بازار پایه

  هشدار تازه فرابورس درباره معاملات بازار پایه
  معاون پذیرش و ناشران فرابورس به معامله‌گران سهام شرکت‌های موجود د ربازار پایه هشدار داد که وضعیت واقعی این شرکت‌ها در محاسباتشان لحاظ کنند.
  ۱۳۹۷/۷/۹
 • عرضه نفت در بورس از هفته آینده

  عرضه نفت در بورس از هفته آینده
  معاون وزیر نفت گفت: امیدوارم عرضه نفت خام در بورس انرژی از هفته آینده آغاز شود که در آن صورت به شکل محموله های پنج هزار بشکه ای و در مجموع یک میلیون بشکه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۷/۹
<< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ