اخبار طلا-ارز

 • دبیر کل بانک مرکزی

  عرضه گواهی پیش فروش سکه پابرجاست

  عرضه گواهی پیش فروش سکه پابرجاست
  دبیر کل بانک مرکزی از حتمی بودن عرضه گواهی پیش فروش سکه در بورس خبر داد و گفت: زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری لازم در حال آماده سازی است و بزودی این گواهی عرضه می شود.
  ۶ ساعت قبل
 • با تقویت ارزش دلار؛

  قیمت طلا به پایین‌ترین سطح یکسال رسید

  قیمت طلا به پایین‌ترین سطح یکسال رسید
  پس از این‌که شب گذشته اظهارات رییس فدرال‌رزرو باعث تقویت دلار شد، قیمت طلا نزدیک به پایین‌ترین سطح یک ساله خود رسید. کارشناسان معتقدند اکنون وقت خوبی برای خرید است.
  ۱۳۹۷/۴/۲۷
 • درآمد هکرها از استخراج ارز دیجیتالی سه برابر شد

  درآمد هکرها از استخراج ارز دیجیتالی سه برابر شد
  در نیمه نخست سال جاری میلادی حملات بدافزاری به منظور استخراج ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده نسبت به نیمه دوم سال گذشته سه برابر شده است.
  ۱۳۹۷/۴/۲۷
 • دبیرکل بانک مرکزی:

  انتشار اوراق سکه پابرجاست

  انتشار اوراق سکه پابرجاست
  با وجود اینکه طرح انتشار اوراق سکه در بازار سرمایه مدتی است متوقف شده و برخی گمانه‌زنی‌ها درباره منتفی شدن آن وجود دارد، دبیرکل بانک مرکزی می‌گوید که این طرح همچنان پابرجاست و روی میز قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۷
 • نرخ ۳۹ ارز بانکی در ۹۷/۰۴/۲۷

  نرخ ۳۹ ارز بانکی در ۹۷/۰۴/۲۷
  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۹ ارز از جمله دلار نسبت به روز گذشته افزایش و قیمت ۱۸ ارز همانند یورو و پوند کاهش یافت و نرخ ۲ ارز نیز ثابت ماند.نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (چهارشنبه بیست و هفتم تیرماه) با ۳۰۰ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۴۳ هزار و ۵۰۰ ریال قیمت خورد. همچنین نرخ هر پوند انگلیس با ۴۷۸ ریال کاهش نسبت به روز سه شنبه ۵۷ هزار و ۳۱ ریال و هر یورو نیز با ۱۷۱ ریال افت در مدت مشابه ۵۰ هزار و ۶۹۵ ریال ارزش‌گذاری شد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۷
 • رییس کمیسیون طلا و جواهر مطرح کرد؛

  سکه پیش فروشی به بازار نیامد

  سکه پیش فروشی به بازار نیامد
  رییس کمیسیون طلا و جواهر گفت: هر چند با تحویل سکه های پیش فروش در روز جاری پیش بینی می شد این سکه ها وارد بازار شود و حباب کاهش یابد اما در عمل این اتفاق نیفتاد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۶
 • صعود قیمت سکه به کانال ۲میلیون و ۸۰۰

  صعود قیمت سکه به کانال ۲میلیون و ۸۰۰
  قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز دوشنبه ۲۶ تیرماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با افزایش ۸۵ هزار تومانی مواجه شد و ۲ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۵۰ هزار تومان افزایش ۲ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۱۵ هزار تومان افزایش ۱ میلیون و ۳۵۵ هزار و ۵۰۰ تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با ۵ هزار تومان افزایش ۷۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۶
 • بیشتر خریداران سکه موسسات وابسته به دولت بودند

  بیشتر خریداران سکه موسسات وابسته به دولت بودند
  عضو کمیسیون انرژی مجلس، از بررسی طرح دو فوریتی ممنوعیت واگذاری نامحدود سکه در قوه مقننه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۶
 • بازار ثانویه قیمت ارز را کاهش داد

  بازار ثانویه قیمت ارز را کاهش داد
  رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، توضیحاتی پیرامون تشکیل بازار ثانویه ارز ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۶
 • پیش‌بینی ادامه کاهش قیمت سکه

  پیش‌بینی ادامه کاهش قیمت سکه
  رییس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان طلا و جواهر خبر داد: قیمت سکه در ادامه‌ روند نزولی که طی دو - سه روز اخیر در پیش گرفته ۶۲ هزار تومان کاهش یافت اما هنوز نسبت به قیمت طلا حدود ۴۸۰ هزار تومان حباب دارد که پیش‌بینی کاهش را داریم.
  ۱۳۹۷/۴/۲۶
 • احتمال سقوط بیشتر برای طلا

  احتمال سقوط بیشتر برای طلا
  قیمت طلا در معاملات روز سه‌شنبه که ارزش دلار آمریکا در آستانه سخنرانی رییس بانک مرکزی این کشور تغییر نداشت، ثابت ماند با این حال احتمال سقوط بیشتر این فلز ارزشمند همچنان وجود دارد. شاخص دلار آمریکا روز سه‌شنبه که سرمایه‌ گذاران منتظر شنیدن نخستین سخنرانی جروم پاول، رییس بانک مرکزی آمریکا، در برابر کنگره این کشور بودند، در برابر سبدی از ارزهای رقیب ثابت بود.
  ۱۳۹۷/۴/۲۶
 • افزایش نرخ دلار، یورو و پوند

  افزایش نرخ دلار، یورو و پوند
  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۲ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش و قیمت ۴ واحد پولی کاهش یافت. نرخ لیر سوریه و روبل بلاروس نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۴/۲۶
 • کاهش قیمت انواع سکه و طلا

  کاهش قیمت انواع سکه و طلا
  قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز دوشنبه ۲۵ تیرماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با کاهش ۵۹ هزار تومانی مواجه شد و ۲ میلیون و ۷۶۵ هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۶۰ هزار تومان کاهش ۲ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش ۱ میلیون و ۳۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با ۵ هزار تومان کاهش ۷۰۵ هزار تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۵
 • سردار رحیمی اعلام کرد:

  لیست خریداران عمده سکه در اختیار پلیس

  لیست خریداران عمده سکه در اختیار پلیس
  فرمانده انتظامی پایتخت از قرار گرفتن لیست لیست ۵۰ نفره خریداران عمده سکه با همکاری بانک مرکزی در اختیار پلیس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۵
 • احضار ۱۸ نفر از نوچه‌های سلطان سکه

  احضار ۱۸ نفر از نوچه‌های سلطان سکه
  فرمانده انتظامی پایتخت گفت: ۱۸ نفر از نوچه‌ها و عوامل باند سلطان سکه به پلیس احضار شدند؛ تعدادی بازداشت و عده‌ای نیز با قرار وثیقه آزاد شده‌اند.
  ۱۳۹۷/۴/۲۵
 • افزایش قیمت طلا

  افزایش قیمت طلا
  قیمت طلا روز دوشنبه به دنبال انتشار آمار اقتصادی ضعیف از سوی چین که بازارهای سهام آسیایی را متزلزل کرد و همچنین افت ارزش دلار آمریکا از پایین‌ترین قیمت اخیر خود اندکی بهبود یافت. در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری تغییر چندانی نداشت و به ۱۵.۸۵ دلار رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری ۰.۴ درصد صعود کرد و ۸۲۸.۶۰ دلار معامله شد و هر اونس پالادیوم برای تحویل فوری با ۰.۴ درصد افزایش، در ۹۴۰.۴۷ دلار ایستاد.
  ۱۳۹۷/۴/۲۵
 • دبیر کل بانک مرکزی؛

  آغاز تحویل سکه پیش‌فروش ۳ ماهه از فردا

  آغاز تحویل سکه پیش‌فروش ۳ ماهه از فردا
  دبیر کل بانک مرکزی از آغاز تحویل سکه های پیش فروش سه ماهه از فردا در شعب بانک ملی خبر داد وگفت: بر همین اساس ۹۰۰ هزار قطعه سکه به متقاضیان تحویل می شود.
  ۱۳۹۷/۴/۲۵
1 2 3 4 5 6 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ