اخبار طلا-ارز

 • کاهش قیمت طلای جهانی

  کاهش قیمت طلای جهانی
  قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲ درصد کاهش به ۱۲۰۹ دلار و ۴ سنت رسید. شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی، پس از رسیدن به پایین ترین رقم بیش از ۳ هفته گذشته، امروز ۰.۱ درصد رشد داشت.
  ۱۳۹۷/۶/۶
 • افزایش نرخ پوند/ رشد قیمت یورو

  افزایش نرخ پوند/ رشد قیمت یورو
  براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (سه شنبه ششم شهریور) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد
  ۱۳۹۷/۶/۶
 • افزایش قیمت انواع سکه و طلا

  افزایش قیمت انواع سکه و طلا
  قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز دوشنبه ۵ شهریورماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با افزایش ۱۲۴ هزار تومانی مواجه شد و ۳ میلیون و ۹۷۸ هزار تومان معامله شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۶۰ هزار تومان کاهش ۳ میلیون و ۵۰۱ هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با افزایش ۴۰ هزار تومانی ۱ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان معامله شد. هر قطعه ربع سکه با ۱۰ هزار تومان افزایش ۹۳۰ هزار تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۷/۶/۵
 • سلطان سکه دستگیر شد

  سلطان سکه دستگیر شد
  طبق اعلام سخنگوی دستگاه قضا، نام سلطان سکه که چندی پیش دستگیر شده بود، حمید مظلومین است؛ احتمالا او همان فردی است که در حراجی سکه تمام سکه ها را می خرید.
  ۱۳۹۷/۶/۵
 • افزایش قیمت طلا و سکه

   افزایش قیمت طلا و سکه
  رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر با اشاره به روند افزایشی قیمت سکه و طلا و تاثیر برکناری وزیر اقتصاد بر این موضوع، قیمت سکه تمام طرح جدید را سه میلیون و ۹۲۵ هزار تومان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۶/۵
 • ریزش نرخ یورو به زیر ۹هزار تومان در نیما

  ریزش نرخ یورو به زیر ۹هزار تومان در نیما
  نرخ هر یورو درسامانه نیما به کمتر از ۹ هزار تومان رسید ضمن اینکه تامین ارز واردات با کاهش قیمت‌ها در سامانه نیما سرعت گرفت.
  ۱۳۹۷/۶/۵
 • شرایط سپرده‌گذاری ارزی در بانک‌ها

  شرایط سپرده‌گذاری ارزی در بانک‌ها
  بانک مرکزی مقررات و شرایط سپرده‌گذاری ارزی را اعلام کرد که طبق آن، سود بانک برای سپرده‌گذاری‌های ارزی بدین صورت است: دلار ۴ درصد، یورو ۳ درصد، درهم امارات ۲ درصد.
  ۱۳۹۷/۶/۵
 • افزایش قیمت طلای جهانی

  افزایش قیمت طلای جهانی
  قیمت جهانی طلا پس از پشت سر گذاشتن بیشترین افزایش یک روزه در طی بیش از یک سال گذشته در جلسه قبل، امروز نیز با افزایش نسبی همراه بود.
  ۱۳۹۷/۶/۵
 • افزایش نرخ یورو و پوند

  افزایش نرخ یورو و پوند
  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۹ ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز یکشنبه افزایش و قیمت ۱۴ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ ۶ ارز دیگر مانند دلار هم ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۶/۵
 • در بازار ۴ شهریورماه؛

  قیمت انواع سکه و طلا

  قیمت انواع سکه و طلا
  قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز یک‌شنبه ۴ شهریورماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با افزایش ۶۳ هزار تومانی مواجه شد و ۳ میلیون و ۸۶۱ هزار تومان معامله شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱۱ هزار تومان کاهش ۳ میلیون و ۴۴۱ هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه ربع سکه با ۱۰ هزار تومان افزایش ۹۱۰ هزار تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۷/۶/۴
 • روند صعودی دلار به زودی متوقف می‌شود

  روند صعودی دلار به زودی متوقف می‌شود
  در شرایطی که ارزش دلار در هفته گذشته بیشترین کاهش هفتگی خود از فروردین ماه را تجربه کرد، کارشناسان معقدند که در حال نزدیک شدن به پایان روزهای صعودی دلار هستیم.
  ۱۳۹۷/۶/۴
 • زمان خرید طلا فرا رسیده است؟

  زمان خرید طلا فرا رسیده است؟
  از نظر برخی از تحلیلگران کالا اکنون که سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا حمایت کمتری از روند صعودی دلار فراهم می‌کند، ممکن است زمان مناسبی برای خرید طلا باشد.
  ۱۳۹۷/۶/۴
 • هزینه جدید نگهداری سکه در بورس کالا

  هزینه جدید نگهداری سکه در بورس کالا
  هزینه نگهداری سکه در خزانه‌های پذیرش شده نزد بورس کالای ایران از فردا(دوشنبه)، مبلغ ۲۰ تومان برای هر سکه به طور روزانه تعیین می‌شود.
  ۱۳۹۷/۶/۴
 • محدودسازی تحویل سکه‌ به ۱۰عدد اعتماد را از بین می‌برد

  محدودسازی تحویل سکه‌ به ۱۰عدد اعتماد را از بین می‌برد
  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس​ محدود سازی تحویل سکه‌های پیش فروش شده ­به ۱۰ عدد را ­تصمیمی غیرکارشناسی و بی تاثیر در کنترل نقدینگی دانست.
  ۱۳۹۷/۶/۴
 • وجه تضمین قرارداد آتی سکه ۱۰میلیون و ۳۵۰هزار تومان شد

  وجه تضمین قرارداد آتی سکه ۱۰میلیون و ۳۵۰هزار تومان شد
  بورس کالا در ادامه روند رو به رشد روزانه، با صدور یک اطلاعیه رسمی، وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا را باز هم افزایش داد.
  ۱۳۹۷/۶/۴
 • نرخ ارز ثابت ماند

  نرخ ارز ثابت ماند
  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۶/۴
 • در اولین روز کاری هفته؛

  نرخ انواع سکه و طلا

  نرخ انواع سکه و طلا
  قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز شنبه ۳ شهریورماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با افزایش ۶ هزار تومانی مواجه شد و ۳ میلیون و ۸۲۴ هزار تومان معامله شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱ هزار تومان افزایش ۳ میلیون و ۴۵۲ هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با کاهش ۱۰ هزار تومانی ۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و ربع سکه هم با ۱۰ هزار تومان کاهش ۹۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۷/۶/۳
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ