اخبار طلا-ارز

 • کاهش قیمت سکه و طلا در بازار

  کاهش قیمت سکه و طلا در بازار
  قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز سه شنبه ۱۹ تیرماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با کاهش ۶۸ هزار تومانی ۲ میلیون و ۷۸۲ هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰ هزار تومان کاهش ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان قیمت داشت. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۳۲ هزار تومان کاهش ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار و هر ربع سکه بهار آزادی با کاهش ۲۰ هزار تومانی ۷۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۷/۴/۱۹
 • جزییاتی از اولین توافقات ارزی در بازار ثانویه

  جزییاتی از اولین توافقات ارزی در بازار ثانویه
  مشاور بانکی اتاق بازرگانی گفت: نرخ ارز امروز در بازار ثانویه حدود ۸ هزار تومان بین صادرکنندگان و واردکنندگان توافق شده است.
  ۱۳۹۷/۴/۱۹
 • دلار معروف ۴۲۰۰ تومانی تمام شد!

  دلار معروف ۴۲۰۰ تومانی تمام شد!
  نرخی که دولت برای دلار اعلام کرد و قرار بود که تمامی معاملات با این نرخ انجام شود و به دلار ۴۲۰۰ تومانی معروف شده بود، دیگر این نرخ را نداشته و از امروز ۴۳۰۰ تومان قیمت خورده است.
  ۱۳۹۷/۴/۱۹
 • قیمت طلا افزایش یافت

  قیمت طلا افزایش یافت
  قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲ درصد افزایش به ۱۲۵۹ دلار و ۳۰ سنت رسید. قیمت طلای آمریکا برای تحویل در ماه اوت هم امروز به رقم ۱۲۶۹ دلار و ۹۰ سنت رسید. ارزش دلار پس از رسیدن به پایین ترین رقم خود از اواسط ژوئن در جلسه گذشته، امروز در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی تغییر اندکی را شاهد بود.
  ۱۳۹۷/۴/۱۹
 • ورود دلار به کانال ۴۳ هزار ریال

  ورود دلار به کانال ۴۳ هزار ریال
  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۳ ارز از جمله دلار و یورو نسبت به روز یکشنبه افزایش و قیمت ۵ واحد پولی دیگر مانند پوند کاهش یافت؛ نرخ لیر سوریه نیز ثابت بود.
  ۱۳۹۷/۴/۱۹
 • تکان آرام طلا در بازار جهانی

  تکان آرام طلا در بازار جهانی
  قیمت طلا روز دوشنبه به دنبال کاهش ارزش دلار آمریکا و اقدام سرمایه‌گذاران برای خرید، اندکی افزایش یافت. شاخص دلار آمریکا تحت تاثیر رشد ضعیف دستمزد در ماه گذشته، در برابر سبدی از ارزهای بزرگ به پایین‌ترین حد در سه هفته و نیم گذشته نزول کرد.
  ۱۳۹۷/۴/۱۸
 • این ۱۰۰۰ یورو هم حاشیه ساز شد

  این ۱۰۰۰ یورو هم حاشیه ساز شد
  گرچه ارزی که بانک مرکزی به مسافران می‌دهد حداکثر ۱۰۰۰ یورو بوده و در ظاهر ماجرا رقم ناچیزی است و حتی مورد اعتراض هم قرار می گیرد، اما همین هم کم حاشیه نبوده است.
  ۱۳۹۷/۴/۱۸
 • از نرخ دلار نباید عقب ماند!

  از نرخ دلار نباید عقب ماند!
  در بازه های مختلف زمانی، با افزایش نرخ دلار، قیمت محصولاتی که حتی در گذشته تامین شده با افزایش قیمت روبرو می‌شوند که فروشندگان معتقدند در فضای تجارت برای جلوگیری از ورشکستگی و کاهش سرمایه در گردش باید با افزایش نرخ ارز، قیمت محصولات افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۴/۱۸
 • ارتقاء ارزش پول ملی با اصلاح نظام بانکداری

  ارتقاء ارزش پول ملی با اصلاح نظام بانکداری
  سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی می گوید برای جلوگیری از سقوط ارزش پول ملی باید نظام بانکداری کشور اصلاح شود.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • قیمت انواع سکه و طلا در بازار

  قیمت انواع سکه و طلا در بازار
  قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز یک شنبه ۱۷ تیرماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با کاهش ۲ هزار تومانی ۲میلیون و ۸۹۰ هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته ۲ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان به فروش رسید. هر ربع سکه بهار آزادی با افزایش ۵ هزار تومانی نسبت به دیروز ۷۲۰ هزار تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • رییس اتحادیه طلافروشان اهواز مطرح کرد:

  حباب ۴۰۰ هزار تومانی سکه

  حباب ۴۰۰ هزار تومانی سکه
  رییس اتحادیه طلافروشان اهواز با اشاره به این‌که قیمت سکه در بازار حدود ۴۰۰ هزار تومان حباب دارد، گفت: تا زمانی که قیمت دلار در بازار تثبیت نشود و روند صعودی داشته باشد، قیمت سکه نیز حبابی خواهد ماند و حتی ممکن است افزایش بیشتری نیز پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • ارز مسافری؛ مجالی برای سودجویان

  ارز مسافری؛ مجالی برای سودجویان
  روزگاری ۳۰۰ دلار ارز برای مسافران خروجی از کشور اختصاص می‌یافت، اما با تصمیمات جدید ارزی و حذف صرافی‌ها از چرخه مبادلات ارزی، ارز برای مسافران خروجی به مقصد کشور‌های همسایه ۵۰۰ یورو و برای کشور‌های فرامنطقه‌ای ۱۰۰۰ یورو در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • بهمن کشاورز:

  خرید و انبار سکه وصف کیفری ندارد

  خرید و انبار سکه وصف کیفری ندارد
  یک وکیل دادگستری با اشاره به بازداشت فردی موسوم به «سلطان سکه» گفت: اگر مشخص شود که فروش این سکه‌ها از طریق بانک به این فرد یا افراد نظیر او به نوعی توام با حیله، تزویر و محروم کردن دیگران و احیانا دریافت رشوه و مواردی از این قبیل بوده است در صورت اثبات این قضایا قابل پیگیری و تعقیب کیفری خواهد بود و در غیر این صورت چیزی برای تعقیب کیفری وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • با اعلام بانک مرکزی؛

  نرخ انواع ارز ثابت ماند

  نرخ انواع ارز ثابت ماند
  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • بختیار

  بازار سکه و ارز نیاز به شفافیت دارد

  بازار سکه و ارز نیاز به شفافیت دارد
  یک عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: ما در زمینه بازار سکه و ارز به شفاف سازی نیاز داریم. حجم بالای نقدیندگی در کشور باید مدیریت شود وگرنه هر روز به یک حوزه سرایت شده و منجر به افزایش قیمت‌ها می‌شود.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • فرمانده انتظامی پایتخت:

  هیچ سکه‌ای از سلطان کشف نشد

  هیچ سکه‌ای از سلطان کشف نشد
  فرمانده انتظامی پایتخت به بیان جزئیات جدیدتری از دستگیری سلطان سکه پرداخت و گفت: این فرد هنگام دستگیری هیچ سکه‌ای به همراه نداشت بلکه چرخش مالی وی و عوامل گروهش بیش از ۲ تن سکه بوده است.
  ۱۳۹۷/۴/۱۷
 • طی ۳ ماه گذشته اتفاق افتاد؛

  کشف ۴۰۰مورد قاچاق ارز به ارزش ۲۵۰میلیون دلار

  کشف ۴۰۰مورد قاچاق ارز به ارزش ۲۵۰میلیون دلار
  رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در سه ماه گذشته ۴۰۰ پرونده قاچاق ارز به ارزش ۲۵۰ میلیون دلار کشف شد که از این مقدار ، ۲ میلیون دلار آن بدست آمده است.
  ۱۳۹۷/۴/۱۶
<< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ