اخبار طلا-ارز

 • محدودیتی برای ورود ارز همراه مسافر وجود ندارد

  محدودیتی برای ورود ارز همراه مسافر وجود ندارد
  مدیرکل حوزه ارز ستاد مبارزه با قاچاق کالا: در حال حاضر برای واردات ارز همراه با مسافر محدودیتی تا سقف ۱۰ هزار یورو وجود ندارد. اما برای مبالغ بیشتر از ۱۰ هزار یورو باید مسافر میزان آن را اظهار کند تا مشمول قانون مبارزه با پولشویی نشود.
  ۱۳۹۷/۴/۱۶
 • در اولین روز کاری هفته:

  قیمت انواع سکه و طلا در بازار

  قیمت انواع سکه و طلا در بازار
  قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز ۱۶ تیرماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با افزایش ۶ هزار تومانی ۲ میلیون و ۸۸۹ هزار تومان معامله شد. هر قطعه سکه طرح قدیم ۶۰ هزار تومان افزایش داشت و ۲ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان قیمت خورد. هر قطعه نیم سکه با افزایش ۳۵ هزار تومانی ۱ میلیون و ۳۸۵ هزار تومان و هر قطعه ربع سکه بهار آزادی نیز با کاهش ۵ هزار تومانی ۷۱۵ هزار تومان رد و بدل شد.
  ۱۳۹۷/۴/۱۶
 • رییس کل دادگستری استان تهران خبر داد

  تعیین شعبه ویژه‌ رسیدگی به پرونده بازار سکه و ارز

  تعیین شعبه ویژه‌ رسیدگی به پرونده بازار سکه و ارز
  رییس کل دادگستری استان تهران گفت که به دستور رییس قوه قضاییه برای پیگیری پرونده بازار سکه و ارز، شعبه ویژه‌ای در دادسرا پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۷/۴/۱۶
 • طی نامه‌ای صورت گرفت؛

  هشدار های ارزی مجلس به روحانی

  هشدار های ارزی مجلس به روحانی
  روسای کمیسیون های اقتصادی و برنامه و بودجه و رئیس کمیته پولی و بانکی مجلس در نامه‌ای توصیه‌های ارزی به رئیس جمهور برای کنترل بازار را یادآور شدند.
  ۱۳۹۷/۴/۱۶
 • خوش بینی بازار به افزایش قیمت طلا

  خوش بینی بازار به افزایش قیمت طلا
  کارشناسان و سرمایه‌گذاران شرکت کننده در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز دیدگاهشان نسبت به روند قیمت طلا را از منفی به مثبت تغییر دادند و پیش بینی کردند این فلز ارزشمند در هفته جاری به سطح بالاتری صعود کند.
  ۱۳۹۷/۴/۱۶
 • کاهش قیمت جهانی طلا

  کاهش قیمت جهانی طلا
  قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با ۰.۱۹ درصد کاهش به ۱۲۵۵ دلار و ۴۸ سنت رسید. تضعیف ارزش دلار، با ارزان تر کردن کالاهای ارزش گذاری شده به ارز آمریکا برای خریداران غیرآمریکایی موجب تقویت قیمت طلا می شود.
  ۱۳۹۷/۴/۱۶
 • افزایش نرخ دلار و پوند

  افزایش نرخ دلار و پوند
  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۵ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز پنج شنبه افزایش و قیمت ۳ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ لیر سوریه نیز ثابت بود.
  ۱۳۹۷/۴/۱۶
 • ماجرای مبهم بازار سکه و ارز باز می‌شود

  ماجرای مبهم بازار سکه و ارز باز می‌شود
  در حالیکه در چند ماه گذشته جریان بازار ارز و سکه با حواشی همراه بوده و اخبار مرتبط با آن ابهامات زیادی را بر جای گذاشت انتظار می‌رود با دستور اخیر مقام معظم رهبری به رییس‌جمهوری، ابهامات در این زمینه برطرف شود.
  ۱۳۹۷/۴/۱۵
 • کاهش قیمت جهانی طلا

  کاهش قیمت جهانی طلا
  در حالی که ارزش دلار بالا رفته و سرمایه گذاران خود را برای هرگونه تاثیرات ناشی از تشدید جنگ تجاری بر بازارهای جهان آماده کرده اند، قیمت طلا امروز با کاهش مواجه بود. قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳ درصد کاهش به ۱۲۵۳ دلار و ۱۱ سنت رسید. قیمت طلای آمریکا برای تحویل در ماه اوت هم امروز با ۰.۴ درصد کاهش به ۱۲۵۴ دلار و ۱۰ سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۴/۱۵
 • بانک مرکزی اعلام کرد؛

  افزایش قیمت ۲۹ ارز

  افزایش قیمت ۲۹ ارز
  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ ۲۹ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز چهارشنبه افزایش و قیمت ۸ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ ۲ ارز نیز ثابت بود. نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (پنجشنبه چهاردهم تیرماه) با ۸۰ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار و ۸۵۰ ریال قیمت خورد. همچنین نرخ هر پوند انگلیس با ۱۹۷ ریال افزایش نسبت به روز چهارشنبه ۵۶ هزار و ۶۶۴ ریال و هر یورو نیز با ۷۵ ریال رشد در مدت مشابه ۴۹ هزار و ۹۶۲ ریال ارزش‌گذاری شد.
  ۱۳۹۷/۴/۱۴
 • مرادی:

  نرخ دوم دلار حدود ۵ هزار تومان است

  نرخ دوم دلار حدود ۵ هزار تومان است
  عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی می گوید نرخ دوم دلار باعث کاهش قیمت و رسیدن دلار به مبلغ ۵ هزار تومان می شود.
  ۱۳۹۷/۴/۱۴
 • قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۹۷/۰۴/۱۴

  قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
  قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد افزایش به ۱۲۵۵ دلار و ۸ سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۴/۱۴
 • امروز ۱۳ تیرماه:

  کاهش قیمت انواع سکه و طلا

  کاهش قیمت انواع سکه و طلا
  قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز ۱۳ تیرماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با کاهش ۸۶ هزار تومانی ۲ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان معامله شد. هر قطعه سکه طرح قدیم ۵۰ هزار تومان کاهش داشت و ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت خورد. هر قطعه نیم سکه با کاهش ۲۵ هزار تومانی ۱ میلیون و ۴۰۵ هزار تومان و هر قطعه ربع سکه بهار آزادی نیز با کاهش ۱۰ هزار تومانی ۷۴۰ هزار تومان رد و بدل شد.
  ۱۳۹۷/۴/۱۳
 • اخذ ۲میلیارد دلار با کارت ملی اجاره‌ای

  اخذ ۲میلیارد دلار با کارت ملی اجاره‌ای
  رئیس پلیس تهران از شناسایی فردی خبر داد که با اجاره کارت ملی ۱۸۰۰ نفر، ۲ میلیارد دلار ارز دریافت کرده است.
  ۱۳۹۷/۴/۱۳
 • سلطان سکه همان آقای «م» است؟

  سلطان سکه همان آقای «م» است؟
  دستگیری سلطان سکه ما را یاد آقای «م» انداخت که آذر ماه سال ۹۶ در زمان حراج سکه در بانک کارگشایی، با یک کارت بانکی همه سکه ها را می خرید؛ آیا سلطان سکه همان آقای «م» است؟
  ۱۳۹۷/۴/۱۳
 • بر اساس قول وزیر اقتصاد؛

  آیا بازار ثانویه ارز امروز اجرایی می شود؟

  آیا بازار ثانویه ارز امروز اجرایی می شود؟
  یکی از راهکارها برای کاهش نوسانات ارز تشکیل بازار ثانویه است که در روزهای گذشته از سوی دولتی ها مطرح شده است و گفته میشود از امروز اجرایی می شود .
  ۱۳۹۷/۴/۱۳
 • قیمت طلا افزایش یافت

  قیمت طلا افزایش یافت
  قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴ درصد افزایش به ۱۲۵۷ دلار و ۵۱ سنت رسید. قیمت فلز زرد در اوایل جلسه امروز به بالاترین رقم یک هفته گذشته یعنی ۱۲۵۷ دلار و ۶۳ سنت رسید. قیمت طلای آمریکا نیز امروز با ۰.۴ درصد افزایش به ۱۲۵۸ دلار و ۷۰ سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۴/۱۳
<< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ