اخبار طلا-ارز

 • بانک مرکزی اعلام کرد؛

  افزایش نرخ یورو و پوند

  افزایش نرخ یورو و پوند
  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ ۱۸ ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز پنج‌شنبه افزایش و قیمت ۱۳ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ ۸ ارز از جمله دلار نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۵/۲۷
 • برآورد رسمی سامانه سنا نشان داد

  کاهش قیمت یورو و دلار در صرافی‌ها

  کاهش قیمت یورو و دلار در صرافی‌ها
  روند قیمت ۳ ارز پرطرفدار تجاری از زمان آزادسازی بازار ارز نشان از کاهش محسوس میانگین قیمت خرید و فروش یورو، دلار آمریکا و درهم امارات حکایت دارد. البته این آمارها در حالی منتشر می‌شود که حجم معاملات انجام شده هنوز مشخص نیست و شکاف قیمتی بین شاخص میانگین نرخ ارز در صرافی‌های مجاز با بازار ارز آزاد به چشم می‌خورد.
  ۱۳۹۷/۵/۲۴
 • پشت پرده ریزش معدن طلا در ورزقان

  پشت پرده ریزش معدن طلا در ورزقان
  رئیس خانه معدن آذربایجان‌شرقی گفت: افرادی در محدوده معدن طلای ورزقان اقدام به سرقت رگه‌های طلا دار کرده اند.
  ۱۳۹۷/۵/۲۴
 • بازار شبانه سکه و دلار کجاست؟

  بازار شبانه سکه و دلار کجاست؟
  مهم‌ترین ویژگی معاملات شبانه آن است که ارز به‌ صورت فیزیکی مورد معامله واقع نمی‌شود و بیشتر خرید و فروش‌ها حالت به اصطلاح کاغذی دارد. در این شرایط بالا رفتن قیمت‌ها در انتهای شب به سود معامله‌گرانی است که طی روز در معاملات فردایی موقعیت خرید گرفته‌اند. دومین ویژگی معاملات شبانه آن است که حجم خرید و فروش‌ها محدود و تعداد معامله‌گران نیز کم است. سومین ویژگی این دسته از معاملات به عدم شفافیت آن مربوط است و ممکن است گروه محدودی با تعدادی از معاملات هیجانی صوری سطح قیمت‌ها را جابه‌جا کنند.
  ۱۳۹۷/۵/۲۴
 • محمد کشتی‌آرای؛

  هشدار به خریداران طلا و سکه

  هشدار به خریداران طلا و سکه
  عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر ضمن اعلام اینکه قیمت سکه یک میلیون تومان حباب دارد، به خریداران طلا و سکه توصیه کرد که در خرید طلای خام یا طلای آب شده و سکه بیشتر دقت کنند و مواظب عرضه‌های تقلبی و حضور شیادان در بازار باشند.
  ۱۳۹۷/۵/۲۴
 • طلا ارزان‌تر خواهد شد

  طلا ارزان‌تر خواهد شد
  قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار آسیا تحت تاثیر قوی‌تر شدن دلار آمریکا به پایین‌ترین رکورد خود در یک سال و نیم اخیر سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۵/۲۴
 • توسط بانک مرکزی اعلام شد؛

  کاهش نرخ ۲۴ ارز رسمی

  کاهش نرخ ۲۴ ارز رسمی
  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۴ ارز از جمله یورو و پوند کاهش و قیمت ۷ واحد پولی دیگر افزایش یافت؛ نرخ ۸ ارز از جمله دلار نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۵/۲۴
 • افزایش قیمت انواع سکه

  افزایش قیمت انواع سکه
  قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز سه‎شنبه ۲۳ مردادماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با افزایش ۶۰ هزار تومانی مواجه شد و ۳ میلیون و ۹۰۵ هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰۰ هزار تومان افزایش ۳ میلیون و ۵۵۱ هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با افزایش ۱۰ هزار تومانی ۱ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان داد و ستد شد و هر قطعه ربع سکه بهار آزادی نیز ۲۰ هزار تومان افزایش قیمت داشت و ۹۳۰ هزار تومان معامله گردید.
  ۱۳۹۷/۵/۲۳
 • ارزانی طلا رکورد زد

  ارزانی طلا رکورد زد
  قیمت طلا پس از اینکه سقوط به پایین مرز ۱۲۰۰ دلار تقاضا برای خرید ارزان را تقویت کرد، در معاملات روز سه شنبه از پایینترین قیمت خود در ۱۸ ماه گذشته بهبود یافت.
  ۱۳۹۷/۵/۲۳
 • خرید دلار توسط خانه‌دارها در پوشش مسافر

  خرید دلار توسط خانه‌دارها در پوشش مسافر
  بازار ارز و سکه برخلاف گذشته که دلالان در آن نقش بسزایی ایفا می‌کردند، به واسطه ترس از دست رفتن سرمایه به دست صرافان افتاده و صرافان با سلیقه شخصی خود میزان مشخصی از ارز را به مشتریان عرضه می‌کنند.
  ۱۳۹۷/۵/۲۳
 • افزایش نرخ یورو و پوند/ ثبات قیمت دلار

  افزایش نرخ یورو و پوند/ ثبات قیمت دلار
  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۸ ارز از جمله یورو و پوند افزایش و قیمت ۱۲ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ ۹ ارز از جمله دلار نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۵/۲۳
 • انواع قیمت سکه و طلا در بازار

  انواع قیمت سکه و طلا در بازار
  قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز دوشنبه ۲۲ مردادماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با افزایش ۹۰ هزار تومانی مواجه شد و ۳ میلیون و ۷۸۸ هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۴۰ هزار تومان افزایش ۳ میلیون و ۴۵۱ هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با افزایش ۳۰ هزار تومانی ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۷/۵/۲۲
 • افزایش ۴۰ تُنی ذخایر طلای کشور

  افزایش ۴۰ تُنی ذخایر طلای کشور
  رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: اکتشاف معادن روباز بزرگ کشور در حال پایان است، اما ذخایر بالایی در معدن های زیرزمینی و عمیق داریم که باید از توان بخش خصوصی در این زمینه استفاده شود.
  ۱۳۹۷/۵/۲۲
 • شرایط واردات طلا، ارز، شمش طلا و طلای ساخته شده

  شرایط واردات طلا، ارز، شمش طلا و طلای ساخته شده
  گمرک جمهوری اسلامی ایران ورود طلا، ارز و طلای خام به کشور را بدون محدودیت و منوط به اخذ مجوز از بانک مرکزی و تشریفات گمرکی مجاز اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۵/۲۲
 • کاهش نرخ یورو و پوند

  کاهش نرخ یورو و پوند
  بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ ۲۵ ارز از جمله یورو و پوند کاهش و قیمت ۶ واحد پولی دیگر افزایش یافت؛ نرخ ۸ ارز از جمله دلار نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۵/۲۲
 • تداوم روند نزولی قیمت سکه

  تداوم روند نزولی قیمت سکه
  قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز یکشنبه ۲۱ مردادماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با کاهش ۴۲ هزار تومانی مواجه شد و ۳ میلیون و ۷۹۸ هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰۱ هزار تومان کاهش ۳ میلیون و ۴۷۵ هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۱۱۰ هزار تومانی ۱ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با ۳۰ هزار تومان کاهش ۹۱۰ هزار تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۷/۵/۲۱
 • آخرین وضعیت معاملات ارزی در صرافی‌ها

  آخرین وضعیت معاملات ارزی در صرافی‌ها
  با وجود آزادشدن فعالیت رسمی صرافی‌ها برای معاملات ارزی در بازار آزاد همچنان بسیاری از آنها تابلوهای "خرید و فروش ارز نداریم" را برنداشته و برای معامله در چارچوب ضوابط تعیین شده وارد نشده‌اند. این صرافی‌ها شرایط موجود را برای فعالیت مناسب نمی‌دانند و نسبت به آن معترض‌ هستند.
  ۱۳۹۷/۵/۲۱
<< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>
آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ